Akrep burcu erkeğinin gizli gerçeklerini öğrenmeye hazır mısınız? Astrolog Neşe, Akrep erkeğinin iç dünyasının kapılarını sonuna kadar açıyor! Onu daha iyi tanıyacak, zayıf noktalarını öğreneceksiniz ve sonunda göreceksiniz ki gözünüzde büyüttüğünüz kadar önemli bir adam değil…

Akrep burcu erkeğinin hayatı faydacılık üzerine kurulmuştur. Tanıştığı her insan, girdiği her ortamda önceliği kendine fayda sağlamaktır. İhtiyaç duyduğu sürece orada kalır, alacağını alıp kendi yoluna devam eder.

Hiç kimseye tam olarak güvenemez, herkesten şüphe duyabilirler. Bu yüzden en çok kendine güvenir, her zorluğun üstesinden sadece tek başına gelebileceğine inanır. Hayatta çok etkili, hakim ve iktidar sahibi olmak isterler.

Sert görüntüsüne aldanmayın!

Sert ve sağlam bir duruşu vardır, sevgiye ihtiyacı yokmuş gibi görünür ama içlerinde çok sevilmek isteyen güçlü bir taraf vardır. O hükümdar gibi duran erkek, esasında derinden bir sevilmeme korkusu yaşar hatta sürekli hayatındaki insanların sevgisini test etme gereği duyar.

Zayıflığa düşmek, en çok çekindiği durumdur. Birini kalpten sevmek, tüm hayatını açmak Akrep burcu erkeği için zayıflık demektir. Belki sizi çok önemsiyor, değer veriyor olabilir ama bencil bir insan olduğu için önce kendi rahatlığını düşünür. Emin olabilirsiniz ki Akrep burcu erkeği göründüğü kadar sakin değildir, içinde sevilmemeye dair büyük kaygılar taşır.

Beyinleri sürekli çalışır!

Her durumu sorgular, çözümler, yorumlar ve çoğu zaman küçümser. En başında dediğim gibi Akrep burcu erkeğinin temel yaklaşımı fayda sağlamak üzeredir. Hangi insanı ne için kullanacağını iyi bilir, çünkü kafası hep buna çalışır! İster iş ilişkilerinde ister gönül ilişkilerinde olsun, kullanıldığınızı hissediyorsanız; bu doğru olabilir çünkü karşınızda insan kullanma ustası Akrep burcu erkeği var!

Hayatındaki insanların sevgisini sınar demiştim ya, bunu kendine de yapar! Zamansız ve sebepsiz güç denemelerini kalkışır çünkü hala çok güçlü ve iktidarlı olduğunu görmek ister. Daha önce hiç yapılmamış bir işi yapıp dünyada adını duyurmak gibi büyük hayallere kapılıp hayatını buna adayabilirler. Maalesef, siz kenarda bekleyip onun gerçek dünyaya dönmesini beklemek zorunda kalırsınız; tabii bekleyebilirseniz!

Akrep burcu erkeğinin gerçekten çok güçlü bir gözlem ve ifade yeteneği vardır. Başka insanlara karmaşık gelen konuları çabucak çözüp, etkileyici bir ustalıkla size aktarabilirler. Tahmine diyorum, bu özelliği size çok büyüleyici geliyor.

Akreple birliktelik cesaret ister!

Akrep burcu erkeğiyle ilişki kurmak gerçekten cesaret ister! Çünkü bir yanı size ait olmak ister, diğer yanı başka türlü dünyaları hayal eder. Hem sevilmek ister hem sizden uzak durur, hem çok sevmek ister hem de canınızı acıtır. Onun bu karmaşası gerçekten yorucudur ama gelin görün ki öyle bir tutkusu vardır ki sizi büyüler, etkisi altına alır. ‘Tamam, artık sana inanmayacağım’ dediğiniz noktada bile kendinizi kapısında bulabilirsiniz. (Acı gerçekler demiştim!)

Belki çok yansıtmıyor olabilir ama Akrep burcu erkeğinde hırpalayıcı bir kaybetme korkusu vardır. Bu yüzden size alışmak, hayatına almak istemez. Zaten ne yaparsa yapsın çekip gideceğinizi veya öleceğinizi düşündüğü için alışmaktan korkar. Çünkü, kendi gizli dünyasında bilir ki tüm insanlar onu terk edecek, yalnız bıracak, istediği kadar çok sevmeyecektir. Mümkün mü?

Maalesef Akrep burcu erkeğiyle yakın bir ilişki kurabilmeniz söz konusu değil. Çünkü, o hep mesafeli davranır. En yakın olduğunuz anlarda bile kendinizi yabancı gibi hissedebilirsiniz. İlişkilerde gidişatı hep o belirlemek ister; ne kadar yakınlaşıp uzaklaşacağınız tamamen Akrep erkeğinin elinde olmalıdır.

Cinsellik ve Akrep burcu, ayrılmaz ikili olarak bilinir. Aslında doğrudur. Çünkü Akrep erkeği cinselliği, gücünü göstermek ve ne kadar sevildiğini görmek için bir araç olarak kullanır. Yine, kendi iç dünyasında fantaziler yaşayıp bir kısmını sizinle paylaşır. Sevişme anında çok coşkulu görünür ama aslında şov yapıyor ve sizi etkilemeye çalışıyordur. Gerçek şu ki, çoğu zaman bunu başarır. Akrep burcu erkeğiyle sevişen çok kadının unutulmazlar listesinde yer alır.

Akrep burcu erkeği aşık olmamak için elinden geleni yapar, çünkü onun için aşk zayıflıktır. Gerçekten aşık olduğunda kendini kaybeder, kıskanır, sahiplenir, her an takip eder ve sevgilisini bunalıma sokacak kadar sorgular. Sizden sonsuz sadakat bekler ama bu sizi aldatmayacağı anlamına gelmez. Gerçek şu ki Akrep burcu erkeğinin aldatma potansiyeli çok yüksektir.

Arada bir sizi ihmal eder, aramaz, uzak durur, ilgisiz davranır. Burada yine amacı, ne kadar sevildiğini görmektir. Aslında hiçbir zaman gerçekten sevildiğine inanmaz ama yine de bunu test etmek ister. Ancak ne yaparsanız yapın, tam sevildiğine emin olmayacaktır.

Güçlü kadınlardan pek hoşlanmaz!

Akrep burcu erkeği özellikle evlilikte, kendinden başarısız ve silik kadınları tercih eder. Asla ve asla ondan üstün olmasını istemez. Eşi eğitimli olabilir, güzel olabilir ama evlendikten sonra çalışmasına karşı çıkar. Her ihtiyacını ben karşılarım deyip kadını iş dünyasından sosyal hayattan koparmak ister.

Bazen kısa dönemli ilişkiler yaşar, sevişir ve konuyu kapatır. Ama mutlaka giderken iz bırakır, sizi kendine bağımlı yapmaya çalışır. Çoğu zaman da bunu başarır. Akrep burcu erkeğiyle birlikte olmuş bir kadın, onun için rüzgar gibi geçti diyebilir.