Akrep burcu erkeğinin sırlarla dolu dünyasını keşfetmeye ne dersiniz? ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak sizlere, Akrep burcu erkeği özelliklerini ve cinsellik sırlarını açıklıyoruz. Akrep erkeğini etkilemek, tam kalbinden vurmak için sizlere sunduğumuz tüyolardan faydalanın!

Akrep erkeği kibirlidir

Akrep burcu erkeği, kadınlar tarafından çok aranan biri olduğu için kendini beğenmiş, hatta kibirli olabilir. En önemli özelliği, aklına koyduğunu mutlaka yapmasıdır. Akrep erkekleri içkiye, bağımlılık yapan maddelere düşkün olurlar. Belki bunun bir nedeni de alkolün etkisiyle kendilerine koydukları ya da başkalarının dayattığı sınırlan daha kolay aşabilmeleridir. Zaten iki kadeh içtikten sonra enerjik bir biçimde konuşmaya başladıklarını gözlemleyebilirsiniz.

Akrep burcu erkeği bakışlarıyla etkiler

Lüks tutkunu olurlar. Hayatlarında her şeyin en kalitelisinin var olmasını isterler. Bu, evlerindeki en küçük bir objeden arkadaşlarına, sevgililerine kadar geçerli olan bir özelliktir. Onlar için her şey öncelikle kendileri için var olmalıdır. Başkaları adına bir şey yapma dürtüsü onlarda nadiren ortaya çıkar. Akrep erkekleri yakışıklı olmayabilirler ama her durumda güzel bakmayı bilirler. Sadece konuşmaları veya seçtikleri sözcüklerle değil, bakışlarıyla da etkilerler karşılarındaki kişiyi. Bir özellikleri de çok inatçı olmalarıdır. Onların inatlarıyla başa çıkmanın imkanı yoktur. Çevreleriyle daima iyi ilişkiler kuran Akrep erkeklerinin damarına basmamak gerekir. Öfkeleri korkunçtur çünkü.

Akrep erkeği için aşka ve sekse düşkündür

Akrep burcu erkeği sekse ve kadınlara düşkün biri olarak tanınır. Çok genç yaşlarda tanışmıştır cinsellikle. Ve sonrasında hayatında bir kadının olmadığı an yaşamamıştır. Tıpkı Trevani-an’ın Shibumi adlı romanının kahramanı Nikolay Hel gibi. Hayatından birçok kadın geçmiş olan bu tecrübeli erkeği elde etmek de doğal olarak hiç kolay değildir. Bu tutkulu erkek aynı zamanda sahiplenmeyi arzular. Her şeyde olduğu gibi aşkta da kazanan olmak zorunda hisseder kendini. Ayrıca çok kıskançtır.

Akrep erkeklerinin bir özellikleri de tıpkı Zümrüdü Anka kuşu gibi yandıkları zaman bile küllerinden yeniden doğabilme yetisine sahip olmalarıdır. Aşkta hayal kırıklığı Akrep erkeklerini adeta yıkar, ancak çok geçmeden yeni aşkların peşine düşer ve eskisinden de enerjik, güçlü ve cazibeli adamlar olarak hayatlarını sürdürürler. Muhteşem bir seks hayatı olmayan bir Akrep erkeği yoktur. Bu yüzden de eğer onun kalbini kazanacak olursanız çok heyecanlı bir ilişkiniz olacağını size garanti edebiliriz. Ancak unutmayın: Akrep erkekleri kesinlikle çağdaş sayılmazlar. Onlar maço ruhlarını 21. yüzyılda bile korumaya ant içmiş gibidirler.

Akrep erkeğini baştan çıkarmanın yolları

Akrep erkeği çok konuşmaz. O yüzden de siz sürekli olarak zihninden geçenleri anlamaya çalışırsınız. Üstelik ipucu vermeyi de sevmez o. Bu yüzden zihninden geçenleri o söylemediği sürece okumak imkansızdır. Kıskanç olduğunu söyleyerek sizi uyarmıştık. Sakın bu uyarımızı hafife almayın, sonra üzülebilir-siniz çünkü. Sakın bu adamın hayatında gri tonlarına yer olmadığını unutmayın, onun için bir şey ya siyahtır ya da beyaz, ya iyidir ya kötü, ya arzulanır ya da uzak durulmalıdır… Peki iyi tarafı yok mu bu adamın? Olmaz mı? Bir kere öylesine tutkuludur ki, sevgilisinden başka hiçbir şey, hiç kimse onu mutlu edemez. Bu da size sadık kalacağı anlamına geliyor. Tabii onu mutlu ettiğiniz sürece. Başka bir erkeğe kur yaptığınızı hatta başka bir erkeğin size kur yapmasına izin verdiğinizi gördüğü anda size düşman kesilecek ve bir daha affetmeyecektir.

Akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Seksi, ateşli, vefalı, özverili ve de bilgili kadın tipi ilgisini çeker. Çok para harcayan, abartılı bir kadınsanız geçireceğiniz iki günün keyfini çıkarın, çünkü çok uzun sürmeyecektir.

Akrep erkeğine alınacak armağanlar

Aslında Akrep kadını için yazdığımız maddelerin bir kısmı burada da geçerli. Deniz kenarında kaliteli bir restoranda yemek yemek ya da beş yıldızlı bir otelde şahane bir hafta sonu geçirmek gibi… Ama seçtiğiniz restoran kesinlikle vejetaryen olmasın. Bir de tatlıya düşkün olduğunu unutmayın ve onu güzel çikolatalı tatlıların ustalıkla yapıldığı bir yere götürün. Onu baştan çıkarmak istiyorsanız koyu kırmızı veya siyah giyinmeyi de unutmayın. Bunun dışında seçeceğiniz armağanlara gelince… Fazla bir ipucu veremiyoruz doğrusu. Dışarı çıkın ve saatlerce dolaşın ve bulduğunuz en gizemli, en etkileyici armağanı alın. Azla yetinmeyen biri olduğunu da hep hatırlayın.

Akrep burcu erkeği özelliklerini öğrendiniz. Akrep burcu hakkında diğer yazılarımızı okuyun:

Akrep burcunun anlaştığı burçlar

Akrep burcu erkeğinin gizli sırları

Akrep kadını hakkında 10 gerçek