akrepburcu2Akrep burcu Zodyak’ta cinselliğin sembolüdür. Bu yüzden Akrep burçları için cinsellik daha önemlidir ve herkesten daha yoğun, ihtiraslı ve ateşlidir. Akrep burcu erkeğinin cinsellik ve aşk uyumunu Astrolog Neşe Erden’e sorduk, bakın bize neler anlattı?

Eğer bir Akrep erkeğiyle birlikte olacaksanız, onu iyi anlamanız, kişiliğini, dünyaya bakışını ve kendiyle olan iç hesaplaşmalarını iyi bilmeniz gerekir. Aşık bir Akrep erkeği, size romantizmin en güzel yanlarını sunabilir. En iyi yemek, en iyi şarap, her şeyin en iyisiyle düzenlenmiş muhteşem bir masa, sizi rüyalar ülkesindeymiş gibi hissettiren bir adam varsa, bir Akrep erkeğiyle birliktesiniz demektir.

Akrep erkeği meraklı tavrıyla her şeyi bilmek ister. Size ait konuları sorgular, irdeler, didikler ve araştırır. Siz onunla pazara çıksanız, domatesin nasıl yetiştirildiği hakkında bilgi sahibi olmak isteyecektir. Sevgi ve nefretin tüm uçlarıyla en yoğun yaşandığı burç Akrep’tir. O sadık ve karalıdır, ta ki siz ona bir yanlış yapana kadar ve bu yaptığınızın size göre değil, ona göre yanlış olması yeterlidir.

Akrep burcunun karakter analizi için tıklayın!

Kıskançlık konusunda Akrep erkeği, Boğa ekseni üzerinden de etki aldığı için, sahiplenir ve kıskanır. Bazen kadınlar sevildiklerini anlamak için, birlikte oldukları kişiyi kıskandırmak gibi bir yöntem kullanırlar ancak bir Akrep erkeğine bu yöntemle yaklaşırsanız, karşılığında olabilecekleri de göze almanız gerekir.

Akrep insanının doğası ve simgelediği alan gereği, cinsellik hayatında önemli bir yer tutar. Tutkulu, derin ve yoğun sevgiyle birleşen ateşli anlar, Akrep’in bir ilişkideki bağlantısını da belirleyecektir. Onun yoğun duygular hissetmeye her zaman ihtiyacı vardır. Onun ilişkiye bakış açısı, önce bedenen o ateşli yoğunluğu hissetmekle başlayacaktır.

Akrebin bir ilişkiye sahip çıkması için, karşısındakinin bir parçası gibi hissetmesi gerekir. Onun imparatorluğunda, kraliçesi olarak seçtiği kadını başında taşıması, kadına verdiği değer, eşinin de mutluluğunu önemsediği anlamına gelir. Hayatını, parasını, kariyerini ispat etmiş kadınlarla birlikte olmaktan keyif alır çünkü Akrepler güç sever. Ancak konu ev ve aile olduğunda kontrolü elinde tutmayı sevecektir.

Akrep burcu erkeğinin hoşlandığı kadınları öğrenmek için tıklayın!

Akrep erkeğiyle ilişkiniz derinleştikçe, zaman zaman onun içinde gizlenmiş şizofrenik bir yan olduğunu da fark edebilirsiniz. Hastalık boyutunda olmasa da, ihtimalleri abartarak inanan ve bu ihtimaller doğrultusunda daha oluşmadan harekete geçen veya evhamlanan bir burç olduğunu bilmelisiniz. Akrep erkeğinin kendine ait alanı olmasına ihtiyacı vardır. Zaman zaman onu kendi haline bırakın. Hem ilgiliyi, hem ilgisizliği, hem sahiplenmeyi, hem özgürlüğü dengede tutabilirseniz ve bu zorlu ilişkiyi göze alabilirseniz, bir Akrep erkeği sizi dünyanın en mutlu kadını yapabilir!

Astrolog Neşe Erden

Instagram: @astrologneseerden