Ağız kokusu, sosyal hayatı olumsuz yönde etkiliyor. Çözüm bulunmadığı takdirde, eşler arası ayrılığa dahi sebep olabiliyor. Oysaki, geliştirilen yeni formüllerle ağız kokusundan kolayca kurtulabilmek mümkün!

Ağız kokusu genellikle sigara kullanımı, yemek artıkları ve doğru ağız bakımı yapılmamasının yanı sıra uzun süre aç kalmak da ağız kokusuna sebep oluyor. Bu tip fizyolojik ağız kokusu için en etkili çözüm ise tüm dünyada da kabul gören çinko… Tüm gün süren açlık ve sıvı tüketimi azlığı, oruçluyken ağzın kokmasına neden oluyor. Dişlerin çinko içerikli diş macunu ile fırçalanması nefesinize gün boyu ferahlık getirmesine ayrıca; ağız sağlığını olumsuz etkileyen bakteri plağı ve diş taşı oluşumunun da önüne geçmeye yardımcı oluyor.

DentaSave çinko ağız kokusu diş macunu, etkin formülüyle günümüzde gerek sosyal hayat gerekse iş hayatı içerisinde en önemli sorunların başında gelen ağız kokusunun giderilmesine destek oluyor.

Daha güçlü etki için Ağız Çalkalama Suyu ile birlikte kullanarak ferahlığı daha uzun süre hissedebilir, diş fırçasının erişemediği bölgelerin de temizlenmesini sağlayarak en doğru ağız bakımını kolayca yapabilirsiniz.

Hiçbir içeriğinde Triklosan, SLS ve Paraben bulunmayan DentaSave, günlük ağız bakımı için uygun olan diş macunu, ferah bir nefesin yanında doğal beyazlatıcı etki sağlamaya katkıda bulunuyor.