adidas-rita-koleksiyonu-2015

adidas Orginals by Rita Ora koleksiyonu

Mutlu ve sağlıklı yaşam için sporun önemini bilenlerdenseniz, sizi harekete geçirecek adidas Orginals by Rita Ora koleksiyonunu mutlaka görmelisiniz!

Yerküre modasının sert zemininden yükselen adidas Orginals by Rita Ora Koleksiyonu’nun yeni serisi klasik uzay zırhından feyz alarak fütüristik bir siluet ortaya koyuyor. adidas Originals ve Rita Ora’nın benzersiz hayal güçleri Planetary Power üzerinde havalanırken; serinin parçaları ay giysileri, panelleri, kalkanları, bayraklar ve rozetlerle bezeli bir şekilde adeta galaksiler arası kaşiflerin belirdiği ekran görüntüleri içerisinden çıkıyor.

adidas-rita-2015-04

Üç bant ve klasik adidas logosu Trefoil’i birleştiren özel rozeti, keskin siyah ve beyaz renklerin üzerine düşen muzip kırmızı, beyaz, mavi renkleri içeriyor. Dinamik ve kalın işlemeler, eğik çizgiler ve katlar içeren seride; klasik Originals eşofman üstü yeniden yorumlanıyor.

adidas-rita-2015-06

Üç Bant, eşofman altlarında ve taytlarda köşeli bir açıya sahipken kapüşonlu Planetary Power üstü, gelecekten gelen bir işlev ve koruma sunuyor.

adidas-rita-2015-02

Ayakkabıda ise Instinct modeli ay botu olarak yenileniyor, cesur monokrom kalın bloklar ve özel Planetary Power uzay yarışı rozetiyle ilgi çekiyor.

bacak