Senin de acın zamanla hafifleyecek ve bir gün tamamen geçecek. İlişkini yaşadığın gibi, acısını da yaşamak için kendine süre vermelisin. Herkes bu acıları yaşadı, tattı ve yaşamaya devam ediyor. Senin şimdi geçtiğin bu yoldan, herkes mutlaka geçiyor. Biraz sabırlı davranacaksın.

Kendini oyalayacak uğraşlar bul, arkadaşlarınla zaman geçir ve hayatına seni sevecek yeni bir insanın girmesi için dua et. Duaların gücü yüksektir.

Sevgilerimle

Candan Ünal

Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü

candan.unal@yuksektopuklar.net


okur mektubu

merhabalar.. yazılarınız gerçekten harika.. Erkek arkadasımla 10 ay süreyle bir birliktelik yaşadık.. baslarda her sey cok güzeldi taa ki o üniversiteye başlayıncaya kadar..  ben 17 yaşındayım o 20 yaşında.. üniversiteye başladıgında ilk başlarda bir sorun yoktu ama daha sonra bi kaç kızla samimi bi sekilde fotograflarını gördüm.. bir ay sonra beni onlarla tanıstırmak istedigini söyledi ben ise inatcı ve bu konuda ona cok kızgın oldugum için istemedim.. fotografı ilk gördügümde ayrılmak istedigimi söyledim karsı cıktı ama ben inatlasınca tamam dedi ancak bi kaç saat sonra okulun kapısında oldugunu söyledi bi yere gittik konustuk ben ayrılmakta ısrar edince agladı.. dayanamadım haliyle.. neyse sonra yine bi kaç fotografları cıktı ama neyseki öncekiler gibi degildi.. aramızda yine bazı sorunlar oldu ve şubat ayından beri ayrıyız.. daha sonra onun cok yakın arkadasıyla konusurken bana ona okuldan bi kızın onu sevdigini söyledigini ve onun cevap vermedigini söyledi.. bende nasıl cevap vermez beni sevdigini neden söylememiş diye anlamadan dinlemeden ona bir sürü sey söyledim.. ama olayın gerçegi o degilmiş zaten bana onları söyleyen arkadasıyla artık konusmuyormus.. ama daha bir hafta önce onu sevdigini söyleyen kızla bir fotografını gördüm yanlarında 2 tane daha arkadası vardı ama o kız  erkek arkadasımın beline sarılmıştı.. daha yeni yeni konuşmaya basladık onları sordugumda sandıgın gibi degil o bana karşı hiç bir şey hissetmiyor gibisinden seyler söyledi ve o kızın erkek arkadası varmış.. acıkcası pek inanmadım.. ne yapmam gerektigini hiç bilmiyorum.. üniversiteyi bırakıp benimle tekrar sınava girecegini söyledi.. onu gerçekten seviyorum.. ama galiba artık onsuzluga alıştım yoklugu eskisi kadar canımı yakmıyor taa ki onunla yürüdügümüz yoldan geçinceye yada kadar. eski günler aklıma geldikçe nefes alamıyorum.. ne yapmam gerekiyor lütfen bişeyler söyleyin..şimdiden sagolun..