Romantizmi tasarım detaylarında ve renklerde ön plana çıkaran Oleg Cassini bu Sevgililer Günü’nde büyüleyici görünmek isteyenler için bir fırsat sunuyor. 14-16 Şubat tarihlerinde yapacağınız gelinlik alışverişlerinde Oleg Cassini size 200 TL hediye ediyor, yine aynı tarihlerde göz alıcı abiyelerde ise yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

sevgili-0702

Koleksiyonları tüm dünyada 400’den fazla mağazada bulunan, Hollywood yıldızlarının tercihi Oleg Cassini, Sevgililer Günü’ne özel bir kampanya yapıyor. 14-16 Şubat tarihleri arasında tüm Oleg Cassini mağazalarında geçerli olan Sevgililer Günü kampanyası kapsamında gece elbiselerinde yüzde 10’luk bir indirim uygulanırken, gelinlik alışverişlerinde ise 200 TL Oleg Cassini’den hediye…

Oleg Cassini, prenseslere layık gelinliklerin hayalini kuran gelin adayları ve sevgilisini romantizm kokan tasarımlarla büyülemek isteyenler için pek çok seçenek sunuyor. Drape, tül ve çeşitli aksesuarlarla süslenen uzun tuvaletler, zarif dantel işlemeli elbiseler ve şifon kumaştan uçuşan modeller Sevgililer Günü yemeğinde şık ve büyüleyici görünmek isteyen kadınların vazgeçilmezi olacak. Hayallerindeki gelinliği arayan gelin adayları da Oleg Cassini’nin dantel ve ışıltılı taşlarla süslenen romantik gelinliklerine indirimli olarak sahip olabilecek.