Abiye elbise alışverişinizi İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Sinan Paşa Çarşısından yapabilirsiniz. World Wella Paris gibi ünlü markalarla birlikte isimleri az duyulmuş ancak modelleri başarılı birçok mağaza Sinan Paşa Çarşısında sizleri bekliyor. 100 TL’den başlayan fiyatlarla Sinan Paşa Çarşısı mağazası abiye elbise arayanlar için doğru adres!

 

Abiye elbisenin modeli güzel olsun, markası önemli değil diyorsanız; İstanbul Osman Bey semtinde bulunan mağazaları ziyaret edebilirsiniz. Hem klasik hem de trendi elbise modellerini ortalama 50 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

Abiye elbise seçiminde hem kalite hem de markaya önem veriyorsanız; İstanbul Nişantaşı semtinde Karen Millen mağazalarına uğrayabilirsiniz. Sezon trendlerini yansıtan Karen Millen abiye elbise fiyatları ortalama 400 TL’den başlıyor.

 

İstanbul’da yaşadığım için sadece buradaki mağazalardan örnek verebiliyorum. Farklı şehirlerde yaşayan arkadaşlar abiye elbise mağazası önerilerinde bulunursa, yazıya ekleriz. Abiye elbise arayan kişilere yardımcı oluruz. Ne dersiniz?

 

Yüksek Topuklar’da gördüğünüz abiye elbise modellerini; size fikir vermesi için yayınlıyorum. Dilerseniz; resimlerini bilgisayara kaydedip terzide diktirebilirsiniz, dilerseniz; Fatih, Beşiktaş gibi semtlerden benzerlerini satın alabilirsiniz.

 

Abiye Elbise Modellerini Görmek için Fotoğraflara Tıklayın!


Abiye Elbise Modelleri

 

 

Arzu Karabulut
Yüksek Topuklar – Moda Editörü
İletişim için e-mail: arzu.karabulut@yuksektopuklar.net