Sonbaharın bitip, kışın yüzünü göstermesi ile birlikte cildimiz ve saçlarımızı da yeni hava koşullarına hazırlamamız gerekir. Yazın iyice kuruyan saçlarımızın, kış öncesi; nem, hacim ve canlılık kazanmaya ihtiyacı vardır.

Her saç türüne uyan seçenekleri ile “abba” saç bakım ürünleri, özellikle serum ve saç şekillendiricileri ile de dikkat çekiyor. Haftada bir kez “abba” şampuandan sonra uygulayacağınız “abba yoğun bakım nem” veya “abba yoğun bakım hacim serumu”, ilk kullanımdan itibaren saçlarınızdaki etkisini gösteriyor.

Şampuan ve krem kullanımı ile etkisi artan bakım serumlarını düzenli uyguladığınızda saçlarınız güçlü ve sağlıklı bir yapıya kavuşuyor.  Saç şekillendirici grubu ile de korumaya alınan saçlar için, sülfatsız ve parabensiz “abba” ürünleri tüm seçkin eczanelerde. Denedikten sonra vazgeçemeyeceğinizi göreceksiniz.

abba-sampuan-urun-2

4’lü Yoğun Bakım Nem Serisi Serum : 89.- TL
4’lü Yoğun Bakım Hacim Serisi Serum : 89.- TL

Düzenli kullanım ile saçlarda gözle görülen sağlıklı bir yapıya sahip olabilir, ilk kullanımda bile abba farkını saçlarınızda hissedebilirsiniz…

Amerika’da doğallığı kanıtlanan, saf saç bakım markası ABBA, doğanın saflığını içeriğinde bulundurması ve butik üretim yapması ile tanınıyor. Tüm Türkiye’de Seçkin Eczanelerde bulabilirsiniz.