Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 9 Şubat 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 9 Şubat 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, günün başında, sosyal ihtiyaçlarınız ve sorumluluklarınız arasında gidip geleceksiniz. Bir denge bulmak, gerçek önceliklerinize karar vermek şu anda kolay olmayabilir. Ayrıca kişisel olarak size yarar sağlayacak, mütevazi iletişimler kurmaya özen gösterin. Ortak hedeflerinizi veya ilgi alanlarınızı paylaştığınız kişilerle olan bağlantılar, gün gelişmeleri karşısında tatmin edici olabilir. Olumlu beden dili, kişisel sıcaklık, zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacak. Elinizden gelenin en iyisini yapmak için ilham aldığınızı hissedebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bu sabah gündeminizi değiştirmek için iyi konumda olmayabilirsiniz. Kendinizi yavaşlatmanız ve ilerlemeden önce, özellikle de iş dünyası veya uzun vadeli hedeflerle ilgili olarak, yaklaşımlarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir. Gün ilerledikçe, çok fazla tutku yaşanabilir. Kişisel konularla ilgilenmek ve aileyle vakit geçirmek için iyi bir konumdasınız. Araştırma, kitap, film gibi şeyleri tatmin edici bulabilirsiniz. Bugün özellikle birinin veya bir şeyin koruyucusu olabilirsiniz. Karmaşık veya hassas konuları çözmek için cesaretlisiniz ve ustaca bir gizemi çözebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, inatçı tavrınız bir hedefe ulaşmanıza engel olabilir. Artık ne istediğinize karar verin ve peşinden koşmak için doğrudan bir yaklaşım düşünün. Endişelerinizden bir an önce kurtulmanız gerekiyor. Gün ilerledikçe, güveniniz artacak ve zamanı daha verimli kullanmaya başlayacaksınız. Sınırları geçmeden kendinize güvenebileceğinize dair bir his, size iyi bir özgürlük duygusu verir. Bazıları kendinize ve geleceğine olan inancınızı destekleyecek. Canlandıran etkinlikler tatmin edici olabilir ve size çok fazla zaman kazandırabilir. Etkileşimler size ilham veriyor. Kurduğunuz ilişkiler, çalışmalarınızı olumlu etkileyecek.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, güne ufak bir meydan okumayla başlayabilirsiniz. İnsanlar sizden çok şey talep ediyor gibi görünebilir; bu da kendi ihtiyaçlarınızı zora sokuyor. Bir şeyi bastırmaktan, yavaşlatmaktan ve sakinleşmekten kaçının. Kişisel konuları ve duyguları yoluna koymaya çalışın; bu sayede gününüzü daha keyifli hale getirebilirsiniz. Gün ilerledikçe çok daha güvenli gelişmeler meydana geliyor. Sorunları hızla çözmek ve zorluklarla baş etmek üzeresiniz. Vücuttaki enerji akışını serbest bırakmaya yardımcı olan fiziksel aktiviteler deneyebilirsiniz. Masaj, egzersiz gibi aktiviteler gerginliği gidermenizi sağlayacaktır.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, ufak bir sürtüşme içine girebilirsiniz. Kişisel görevleri yerine getirmek için kullanılan yöntemler konusunda hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Küçük ayrıntılar yüzünden rahatsız olmak çok kolay olabilir. En iyi sonuçlar için şimdilik büyük beklentileri bırakmalısınız. Ortağınıza saygı gösterme ihtiyacı duyacaksınız. Kariyerinizi tadını çıkarın ve işinizle ilgili bağlantılar kurmak veya gücünüzü artırmak için mükemmel bir zamanda olduğunuzun farkına varın. Kendinizi bugün rol modeli, bakıcı, danışman ya da iş bitirici olarak görebilirsiniz.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bu sabah, bir sorunun fiziksel ya da zihinsel tarafına çok dikkatli şekilde odaklanıyor olabilirsiniz. Daha bütünsel bir yaklaşım size daha fazla yarar sağlayacaktır. Bu hafta, duygusal anlamda büyüme ve gelişme uğruna gösterdiğiniz çabaları değerlendirmeye karar verebilirsiniz. Duygularınızda karışıklığa neden olacak mesajlar alıyorsunuz. Bu mesajlar dikkatinizi dağıtacak. Bununla birlikte, bağları güçlendirmek ve içi destek görmek sizi memnun ediyor. Kendinizi duygusal ve fiziksel olarak iyileştirme çabaları için doğru zamandasınız.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bu sabah, evle ilgili problemler veya kişisel sorumluluklar sizi biraz sıkabilir. Bir arkadaşınız büyümeniz için sizi cesaretlendirecek. Düşüncelerinizi paylaşmaktan korkmayın. Gün ilerledikçe, geçmişe daha az bağlı ve kararlı hissediyorsunuz. İlişkilerinizde ve projelerinizde kendinize güvenmeniz gerekecek. Takım veya grup faaliyetleri, size katkıda bulunuyor. Hayatınızdaki insanlar, kendinize olan güveninizi artıracak ve size ilham kaynağı olacak.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bu sabah, planlarınız veya fikirleriniz konusunda oldukça hassas veya belirsiz hissedebilirsiniz. Bir şey üzerinde geri dönme ve hataları düzeltme ihtiyacıyla karşılaşabilirsiniz. Başkalarının eleştirilerinden kaçınmak için işlerinizi detaylı bir şekilde incelemelisiniz. Günün ilerleyen saatlerinde, insanlar size karşı biraz daha açık görüşlü olacak. Siz de onlara karşı kararlı ve iddialı bir tutum sergiliyorsunuz. Kendinize olan güveniniz sayesinde, parasal konularda ve işle ilgili konularda problemlerin üstesinden geleceksiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün dostça bir tavır sergiliyorsunuz. Küs olduğunuz kişilerle barışmak ve hayatınıza düzen getirmek isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için tavırlarınızı ayarlamak gerekli olabilir. Parasal konular bugün biraz canınızı sıkıyor. Gün ilerledikçe, daha aktif ve keyifli zamanlar geçireceksiniz. Başkalarından aldığınız fikirler, onlara olan güveninizi artırıyor. Yakınlarınızın desteği sayesinde her türlü zorluğa göğüs gerebileceğinizi fark edeceksiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bu sabah, sorunlara daha gerçekçi ve pratik çözümler aramanız gerekebilir. Şaşkınlığınız azalırken, yerine getirmek istemediğiniz görevler için daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Bununla birlikte, aksaklıkları ve hataları gidermek için elinizden geleni yapacaksınız. Ayrıntılara daha fazla yoğunlaşıyorsunuz. Gün ilerledikçe, olumsuz düşüncelerden sıyrılıp, olumlu adımlar atmak için istekli olacaksınız. Kendi iç dünyanızla yeniden bağlantı kurmak için harika bir zaman.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün kendinizi insanların gördüğünden daha güçsüz ve savunmasız hissedebilirsiniz. Bu, bazı yanlış adımlara yol açabilir ve belki de duygulara zarar verebilir. Ancak geçici bir durumdur. İleri gitmeden önce geriye dönerek basit bir düzenleme yapmanız gerekebilir. Gün ilerledikçe, kafanızdaki planlar artıyor. Arkadaşlarınızla bağları güçlendirmek veya ortak hedefler doğrultusunda birlikte çalışmak için iyi bir zaman. Dostlarınız size ilham verebilir veya hedeflerinizi güven içinde sürdürmenizi önerebilir. Girişimci ruhunuzu ön plana çıkarmanın tam zamanı!

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün kendinizi, kişisel alana duyulan ihtiyaç ve başkalarına karşı sorumluluklar arasında bölünmüş hissediyorsunuz. Sorumluluklardan kaçmaya çalışıyor olabilirsiniz. Ancak uzun vadede size yarar sağlayacak olanları yerine getirmeniz gerekecek. Yapmanız gereken işlerle yüzleşmeniz daha iyi. Gün ilerledikçe, güven kendiliğinden gelişecek. İşiniz, sağlığınız ve hedefleriniz arasında doğru hareket etmeye başlıyorsunuz. Hedeflerinize ulaşmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırsınız. İnsanlar, sizin liderliğinizi takip edecek ve sizden ilham alacak.

09.02.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.