Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 9 Ocak 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 9 Ocak 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, önünüzde başlamanız gereken çok iş var. Yarım bırakılan işler de tamamlanmayı bekliyorlar. Biriken işleriniz için kendinize bir liste ve program oluşturmalısınız. Böylece projeleri kolayca yönetilebilirsiniz. İşlerinize gereken özeni gösterirseniz başarınız giderek artacaktır.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugünden itibaren mesleki konuda elinize fırsatlar geçebilir. Bu fırsatları doğru değerlendirerek işinizden zevk almaya başlamalısınız. Aksi takdirde sinir bozucu durumlarla karşılaşabilirsiniz. Özel hayatınızla iş hayatınız arasındaki dengeyi iyi kurmalısınız. Elinizdeki işe odaklanarak büyük işler başarabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün sizin için temizlenme günü olacak. Bunu uzun süredir erteliyorsunuz ancak üşengeçliği bırakıp evinize ve kendinize çekidüzen vermenin zamanı geldi. Sizi üzen konulardan kurtulun ve kendinize tertemiz bir sayfa açın. Kendinizi ve gelecekteki umutlarınızı incitmeye devam edersiniz iyi sonuçlar elde edemezsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, iş ilişkileriniz gelişiyor. Artan başarınız sayesinde yeni iş fırsatları elde edeceksiniz. Bu başarını kişisel hayatınıza da yansıyacak. Evdeki huzur ve mutluluk katlanarak artıyor. Hayallerinizin gerçek olmasına çok az bir zaman kalmış, bizden söylemesi…

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugünlerde fazlasıyla sabırsızsınız. Beklemek sizi giderek daha sinirli bir hale sokuyor. Bastırılmış hayal kırıklığınız için bir çıkış bulmaya konsantre olursanız, bugünü daha kolay geçirebilirsiniz. Spor yaparak veya evinizi temizleyip düzenleyerek üzerinizdeki kötü enerjiyi atabilirsiniz.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, üst üste yaşanan başarısızlıklar boşa çabaladığınızı hissettirebilir. Biraz sabırlı olun ve işlerinizin meyvelerini almayı bekleyin. O zaman daha farklı düşüncelere sahip olacaksınız. Bakış açınızı değiştirmek için kendinizi fazla yoruyorsunuz. Bu da işlerinizin aksamasına sebep olabilir. Alışık olmadığınız fikirler karşısında dikkatli ve tedbirli olun.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, istekleriniz için biraz çaba göstermeniz gerekiyor. Onları elde etmenin zamanı geldi. Son zamanlarda çok çalıştınız ancak sizden biraz daha fazlası beklenebilir. Düşüncelerinizi tartın, destekleyici kanıtlarınızı toplayın ve kafanızdaki sorulara yanıtlar arayın. Tüm bunları yapmakta geç kalırsanız üzülen siz olursunuz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, geçmişte kalan ve şimdi uğraştığınız tüm projeleri bir araya getirmenin zamanı geldi. Bu projeleri tamamlayarak heyecan verici yeni projelere geçiş yapabileceğinizi unutmayın. Bugün para ve iş konularında olumlu olaylar yaşıyorsunuz. Hak ettiklerinize kavuştukça sevinciniz katlanarak artacak.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugüne kadar yaşadığınız telefon yoğunluğu hoşunuza gidiyordu. Ancak bugünden itibaren bu yoğunluğun size zaman kaybettirdiğini anlayacaksınız. Kendi işleriniz yerine başkalarının işleriyle uğraşmak canınızı sıkmaya başlıyor. Patlama noktasına geldiğiniz an kendinize zaman ayırmak için adım atmalısınız. Mesela kendinizi şımartacak masaj, spa gibi aktiviteler bulabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, karamsarlıktan bir türlü kurtulamıyorsunuz. Ancak işler düşündüğünüz kadar kötü değil. Ancak bunu görebilmeniz için kendi çizginizin biraz dışına çıkmanız gerekiyor. Son birkaç aydaki yoğun tempo sizi biraz bunaltmış ve yıpratmış. Pes etmeyin! Bugünden itibaren ödülleri görmeye başlıyorsunuz. Şimdi kendinize gelmek için silkelenin ve üzerinizde negatif enerjiden bir an önce kurtulun.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, kendinizi bir maraton koşucusu olarak hissediyorsunuz. Ancak bu koşu boyunca yalnızca bitiş çizgisine odaklanmak yerine, yol boyu karşınıza çıkan fırsatları ve güzellikleri de değerlendirin. Bugün kafanız plan ve fikirlerle dolu. Bu fikirleri gerçekleştirmek için gerekli olan şeyleri düşündükçe kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Endişelenmeyin! Her engebeyi aşacak güce ve kabiliyete sahipsiniz, bunun farkına varmalısınız!

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugünden itibaren varlığını bildiğiniz fırsatlara yöneliyorsunuz. Kendinizi geliştirmek konusunda son derece kabiliyetlisiniz. Bunu inkar etmekten artık vazgeçin. Zihniniz bir sünger gibi, geliştirici, yararlı bilgileri anında emme konusunda harika bir performansa sahip.

09.01.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.