Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 9 Ocak 2019 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 9 Ocak 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, kariyerinizle ilgili her şey çok güzel gidiyor. Hepsi gerçek olamayacak kadar iyi görünebilir, ancak gerçek olduğuna emin olabilirsiniz. Bir iş değişikliği, terfi, yükselme söz konusu. Kendinizi hafife almayın. Önünüzde birçok zorluk var, ancak bunların tümü uzun vadede memnuniyet sağlayacak.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün yakınlarınızla yapılan görüşmeler, yeni kavramların keşfedilmesine yol açabilir. Onlarla ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Bu konuda bilgilerinizi genişletebileceğiniz bir yere gidebilirsiniz. Bugün planlanan herhangi bir gezi sorunsuz bir şekilde geçecek ve oldukça faydalı olacak. Tereddüt etmeyin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, derin duygularınız bugün size büyük bir memnuniyet getirecek. İlişkileriniz umut verici. Romantik ilişkinizi canlandırılabilir veya bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. Yakın arkadaşlıklar, karşılıklı çıkarlarınızdan dolayı daha yakın olabilir. Mutluluk ve memnuniyet bugün evinizde hüküm sürecek.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, komşular, kardeşler veya akrabalarla olan ilişkileriniz bugün canlanıyor. Kşisel gelişiminiz ve başarılarınız size olan hayranlıklarını artırıyor. Bugün kurulan her türlü ortaklık, büyük bir başarı vaadi göstermektedir. Bu ortaklık kişisel, romantik veya işle ilgili olabilir. Utangaç olmayın, akışına bırakın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, işinizdeki başarı, size iyi şans getirmeye devam ediyor. Uzun süre finansal olarak güvende hissedeceksiniz. Güçlü ve enerji dolusunuz. Neredeyse her zorlukla başa çıkmaya hazırsınız. Devam edin, adımlarınızı atarken dikkatli olmayı da unutmayın.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, başarı ve iyi şansın tadını çıkarmaya devam ettikçe, kendinize olan güveniniz artıyor. Bugün etkileyici insanlarla, vizyonunuzu ve ilgi alanlarınızı paylaşan heyecan verici ortamlarda, yeni ilişkiler kurabilirsiniz. Bunlar, iş birlikleri, yakın arkadaşlıklar veya yeni romantik başlangıçlar olabilir. Kendiniz olun, kimseyi etkilemek zorunda değilsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün oldukça hassassınız. Yeni fikirlerinizi başkalarına anlatmak isteyebilirsiniz. Zihniniz tahmin edebileceğinizden çok daha pratik. Bunu fırsata çevirin, çünkü yarın çok geç olabilir.  Girişimleriniz çok takdir edilecektir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün çok yoğun ama tatmin edici bir gün. Yaptığınız her şeyde sezgilerinizle pratikliğinizi birleştiriyorsunuz. Özellikle iletişim konusunda çok başarılısınız. Bir hedefe odaklanabilirseniz, hiçbir şey ve hiç kimse sizi durduramaz. Sadece, başkalarının duygularını korumak için uzlaşmayı kabul etmeyin, fikirlerinizle ilerleyin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, son birkaç haftadaki finansal başarınız gerçek olamayacak kadar iyi görünebilir. İleriye doğru bir adım daha attırabilir. Bu sizi mutlu ediyor. Bir yandan, bu döngünün devam edip etmeyeceği konusunda güvensizliğe yol açabilir. Tasarruf etmek veya yatırım yapmak iyi bir fikir, böylece gelecek konusunda kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, geçtiğimiz birkaç hafta boyunca elde ettiğiniz başarının tadını çıkarıyorsunuz. Bugün, bu başarıya ek olarak, başka bir hedefinize daha ulaşıyorsunuz. Ufkunuzu genişletmek için bir seyahat planlayabilirsiniz. Kendinizi geliştirme konusundaki hevesiniz harika!

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün kariyerinizi nasıl ilerleteceğiniz konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Bu fikirleri eyleme geçirmek için tereddüt etmeyin. Fikirlerinizi bir kağıda yazın ve devam edin. Bunun dışında, gün içinde evinizi düzenlemek isteyebilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün ilişkileriniz son derece sıcak ve destekleyici. Ticari, kişisel veya romantik bir ortaklık kurmak için harika bir gün. Bugün yapılan iş ortaklıkları başarılı, kurulan romantik bağlar uzun olabilir. Açık ve dürüst olun, aklınızdan geçenleri konuşmaktan çekinmeyin. Başkalarının düşüncelerinizi paylaştığını görebilirsiniz.

09.01.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.