Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 9 Mayıs 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 9 Mayıs 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, son zamanlarda aile geçmişinize büyük ilgi duyuyorsunuz. Özel ilgi alanınız kültürel geçmişiniz. Eğitim, sosyal ve dini çevre fazlasıyla ilginizi çekiyor. Şu anki düşüncelerinizin onlarla aynı olup olmadığını merak ediyorsunuz. Güçlü bir yakınlık kurmak için elinizden geleni yapacaksınız. Bunlar bugün sizin için ilginç fikirlerdir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, kendinizi hissetmenin zamanı geldi. Bir türlü inanmak istemiyorsunuz, ama herkes kadar iyisiniz. Egoya sahip olma konusunda çok hassassınız. Herkesin bildiğini biliyor olsanız da, kendinizi varoluşunuzdan dolayı cezalandırıyorsunuz. Herkes gibi siz de mükemmel olamazsınız. Bunun için endişelenmeyi bırakın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün entelektüel ve etkileyici yetenekleriniz için destek almalısınız. Bir projeyi bir iş arkadaşınıza sunma, ticarete katılma veya yazma ile ilgili düşüncelerinizi düzenleyebilirsiniz. Bunlar için mükemmel bir zaman. Özel hayatınızda, bazı yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Son yaşanan olayları incelemek için de iyi bir zamandasınız.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, genel olarak güzel bir gün geçireceksiniz. Bugünkü yaklaşımlar, bazı şeylerin anlamını bulmaktan yana görünüyor. Hedeflerinize doğru ilerliyorsunuz. Ne kadar mesafe kaldığına bakmak için bir fırsat elde edeceksiniz. Sosyal aktiviteler için uğurlu bir gün. Arkadaşlarla bir araya gelip gündemi tartışabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, geçtiğimiz birkaç gün kendinizi kaybetmiş olabilirsiniz. Üzerinizdeki sis bugün kalkıyor ve sonunda kendinizi konumlandırıyorsunuz. Biri verdiğiniz karara, bir soru ile müdahale edebilir. Özellikle duygusal konularla ilgisi varsa sabırlı olmalısınız. Karşınızdaki kişiyi anlamaya çalışın, ama hemen harekete geçmeyin. Yarın daha objektif olacaksınız.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, son günlerde kendinizi biraz hayal kırıklığına uğramış hissediyorsunuz. Belki de hedeflerinizi gözden kaçırdınız ya da kendinize olan inancınızı kaybetmeye başladınız. Bugünden itibaren rahatlamaya başlayacaksınız . Bu, kaygılı ve karamsar dönemi bitirmek ve işe, meditasyona dayanan yeni bir şeye başlamak için güzel bir fırsat. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu dönem çok daha tatmin edici olacak!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün bazı hususları radikal yollarla halletmeye eğilimli olabilirsiniz. Vizyoner tarafınız, dünyanın yanlışlarının farkında olduğunuzu gösteriyor. Onları düzeltmek için harekete geçmek istiyorsunuz. Ama bu oyundakiler o kadar güçlü ki, bir günde yeni bir düzen kurmayı bekleyemezsiniz. Çözülecek duygusal bir sorunuz varsa, karar vermeden önce birkaç gün beklemek daha iyi olur.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün dışarıdaki olaylar son derece sakin olacak, ancak iç dünyanız büyük bir hareketlilik içinde. Bugünkü krizleriniz sonucunda, kariyer çıkmazlarınız için çözüm bulacaksınız. Geçtiğimiz ay gerçekleşen olaylarla ilgili bir anlayış kazanmak istiyorsunuz. İlk önce beyninizi yavaşlatmaya zorlamalısınız. Aksi takdirde, verimli olamazsınız.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, mesleki hedefleriniz hakkında pek çok düşünceniz var. Öğelere farklı bir şekilde yaklaşmanın bir yolu olup olmadığını görmek için onları gözden geçireceksiniz. Denemek istediğiniz yeni yollar olabilir. Zihniniz bugün binlerce mil uzakta olacak. Sizinle zaman geçirenler, sorduğunuz sorular nedeniyle günün sonunda tükenebilirler.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, her şeyi bir anda yapmak istiyorsunuz ancak bu mümkün değil. Stresinizi azaltmayı deneyin ve iyileşmeyi bekleyin. Bugün tüm işleri yoluna sokmak için kendinize baskı yapmayın. Eğer yaparsanız, rezervlerinizi tüketebilirsiniz. Sakin olun, dinlenin ve rahatlayın! Böylece, elinize geçen fırsatları daha iyi değerlendirebilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, mantığınızı ve aklınızı gerçeğe uyarlamak için güzel bir gün. Eğer bugün yapmazsanız, bazı entelektüel problemlerle karşılaşabilirsiniz. Herkes, yeni fikirlere sahip olduğunuzun farkında. Ancak bunları doğru bir şekilde ifade edemedikten sonra, hiçbir anlamı yok. Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi gerçeğe bağlayın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün sizinle konuşmak biraz zor olabilir. İnsanların söylediği her şeyi dinleyip eleştireceksiniz. Özellikle duygusal şeyler kafanıza girmeyecek. Neyi dinleyip dinlemeyeceğiniz konusunda son derece ince bir filtre kurmuşsunuz gibi görünüyor. Gerçek bir uzman gibisiniz. Ancak bu durumu çok fazla abartmayın!

09.05.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.