Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 9 Mart 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 9 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün romantik bir ruh halindesiniz. Sokakta tüm bakışları üzerinize topluyorsunuz. Hayatınızda özel yeri olan biriyle güzel bir akşamın planını yapıyorsunuz. En iyi şekilde göründüğünüzden ve onu etkileyeceğinizden şüpheniz olmasın. Özel gece için sıra dışı bir stil yaratın. 

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, evinizde geçireceğiniz çekici bir akşam olacak. Seks ve romantizm zihninizde çok fazla ve hissettiklerinize şaşırabilirsiniz. Romantik bir roman almaya veya seksi bir film izlemeye karar verebilirsiniz. Bugün eşinizle daha iyi iletişim kurmayı, hem sözel hem de fiziksel olarak deneyeceksiniz. Elinizden gelenin en iyisini yapın!

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün kuracağınız önemli iletişime bir engel çıkabilir. Ne yazık ki beklediğiniz para bugün elinize geçmiyor. Bu, hayal kırıklığı dolu bir gün yaratabilir, ancak akşam bunu telafi edecek güzellikte olacak. Aşk ve romantizm harika görünüyor. Partnerinizle keyifli bir akşam planlamak için harika bir gün.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, arzularınızın gücü bugün sizi şaşırtabilir. Kendinizi her zamankinden daha romantik ve hatta daha seksi hissediyorsunuz. Sevgilinizle yalnız zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Başkalarından, hatta yabancılardan gelen hayranlık bakışları fark edince şaşırmayın. Her düzeyde iletişim net ve açık olmalıdır. Harika bir akşamın tadını çıkarın!

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün aile üyeleri ve diğerleri ile iletişim açık, dürüst ve sevgi dolu olacak. Her ne kadar fiziksel tutkularınız bugün yüzeyin altında olsa da, hala çok fazlalar. Özellikle romantik hissetme ihtimaliniz yüksek ve tutkulu romanlar okumak ya da ateşli bir filme gitmek isteyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde özel biriyle yalnız kalıyorsunuz.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, sevgilinizden gelen bir telefon bugün tutkulu, romantik tarafınızı ortaya çıkarabilir. Muhtemelen yapacak çok şeyiniz olacak ve bu nedenle geç saatlere kadar onunla görüşemeyeceksiniz. Bütün bunlar, buluşmanın beklemeye değeceğini gösteriyor. Partnerinizin artık sizden istediklerini içgüdüsel olarak biliyorsunuz. 

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, çalışmaya eğilimli biri olarak, bugün yolunuza çıkan romantik tutku karşısında şaşırabilirsiniz. Bugün için, değerleriniz entelektüelden fiziksele geçebilir. Muhtemelen özel biri ile romantik bir akşam planlamayı düşüneceksiniz. Dışarı çıkmak ve kıyafetlere biraz para harcamak isteyebilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, doğası gereği doğuştan romantiksiniz, ancak bugün idealize edilmiş romantizmden çok fiziksel tutkuya daha eğilimlisiniz. Özellikle görünüşünüzle ilgileniyor ve profesyonel bir makyaj yapmak ya da yeni kıyafetler satın almak istiyorsunuz. Bugün mavi rengi tercih etmek daha doğru olabilir, ancak tutku için biraz kırmızı da eklemeyi unutmayın! Romantizme ilginizi dışa vurun ve bu gece eğlencenin tadını çıkarın!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün tutkulu hissedebilir, gözünüze takılan biriyle samimi bir akşamı planlayabilirsiniz. Bu planın hayallerini kurarken biraz uzaklara gitmek isteyeceksiniz. Bir gezi planı yapma fikri aklınızda. Sabırlı olun ve bu kişiyi çok fazla tutkuyla boğmayın. Bekleyin, işlerin nasıl gittiğini görün ve akışına bırakın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün doğa tarafından size sunulan dünyevi ve fiziksel tutkunun tadını çıkarabilirsiniz. Eski bir arkadaşınıza ilgi duymaya başladığınızı fark ediyorsunuz. Birden size çok seksi görünmeye başlıyor. Bugün ihtiyaçlarınızı gözden geçirerek alışverişe çıkabilirsiniz.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün işe odaklanmanız biraz zor olabilir. Bu birtakım sorunlara yol açacak. Bugün sizin için işten çok romantizm ön planda. Partnerinizle yalnız kalabileceğiniz akşamı düşünüyorsunuz. Öğle yemeğinde, akşam için yapabileceğiniz sürprizleri ve tutkulu anları planlayacaksınız. Bunları yaparken işlerinizi de aksatmamaya özen göstermelisiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, yenilenmiş bir fiziksel güç hissi, bugün yapmanız gereken her türlü projeye kararlılıkla katılmanızı sağlıyor. Bununla birlikte, zihninizi gerçekte o projelere odaklamak istemiyorsunuz. İçinizdeki tutku buna engel oluyor. Entelektüel ve felsefi menfaatleriniz sizin için en üst sırada yer alıyor, hemen sonrasında ise seks ve romantizm! Bu fiziksel güç bu gece çok zevkli anlar yaşamanızı sağlayabilir.

09.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.