Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 9 Kasım 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 9 Kasım 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün beklenmedik bir durumla karşılaşabilirsiniz. Korkularınız son derece yersizdir. Her şeyden önce, sakin olun. İnsanlarda iyi bir izlenim yaratmak için gereken pozitif enerjiye sahipsiniz. Kalbiniz bir ikilemle mücadele ediyor, bunu duruma objektif bakacak biriyle paylaşın ve yeni bir bakış açısı kazanın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, son günlerde maddi açıdan oldukça şanslısınız. Ama önümüzdeki gün bir istisna olabilir. Yatırım yapmayı planlıyorsanız veya bir sözleşme imzalayacaksanız başka bir güne kadar erteleyin. Kendinizi bir hatadan döndürdüğünüz için çok sevineceksiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün rutinlerinizi farklı açılardan inceleyin. Bu inceleme sonucunda eksik olan öğeleri keşfedeceksiniz. Tüm gün boyunca büyüteçinizi elinizde tutun, çünkü etrafta dolaşan birçok ayrıntı var ve bunları gözden kaçırmak istemiyorsunuz. Çevrenizdeki kaygısız insanlar bu ayrıntıları kavramanızı engelleyebilirler.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, her zaman her şeyin üstünde olmanız gerektiğini kim söylüyor? Bugün, dizginleri başkasına teslim etmek için altın bir fırsat sunuyor. Aslına bakarsanız, bu süreçte bir tatil ideal olacaktır. Her şey mükemmel bir şekilde dizilmiş ve işler kendi başlarına çok güzel ilerliyor. Biraz geri çekilin ve rahatlayın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, yolculuk yaptığınız yol bugün tanıdık geliyor ama endişelenmeyin, sıkılmayacaksınız. Bugün, hayat size hoş bir rahatlık hissi veriyor. Koruyucu tarafınızı bir kenara bırakın ve iş arkadaşlarınızla kişisel tarafınızı daha fazla paylaşın. Zamanınızın çoğunu onlarla geçiriyorsunuz. Sizi daha yakından tanımaları kötü bir fikir değil.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün eski inançları ve ahlaki değerleri terk etmek için iyi bir gündür. Yaşam görüşünüz değişiyor ve her şeyden önemlisi, modası geçmiş, önyargılı fikirlerin bazen hayatınızı nasıl zehirlediğini fark ediyorsunuz. Geçmiş artık sizi ilgilendirmiyor. Sizi geri tutan inançlardan kurtulmanın ve temiz bir mola vermenin zamanı geldi. Aileniz bu durum karşısında şaşırabilir, ama üstesinden geleceklerdir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, gözlerinizi dümdüz ileri ve geleceğe odaklanmazsanız, geçmişiniz peşinizi bırakmayacaktır. Arkanıza bakmayın, önünüzde bir şey görmüyorsanız bile ileri gitmeye devam etmelisiniz. Bunu yapmanın kolay olmadığını düşünüyorsanız. Yine de, denemek için bir ilham hissediyorsunuz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, dürüstlük, yaşamda devasa dönüşümler gerçekleştirmek için gereklidir. Bugün biriyle yüzleşebilir ve ona gerçek duygularınızı söylerseniz, başka bir insanla olan bağlantınızı güçlendirebilirsiniz. Etkileyici cesaretinizin tadına varacaksınız. Bu adrenalin bağımlılık yaratıyor ve ilham verici. Beyaz yalanları bırakın. Doğrudan yaklaşımı kucaklayın. Böylece, yaşam istediğiniz şeyi elde etmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm gücü size verecektir.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün hayatınızla ilgili biraz düzeltme yapmak isteyebilirsiniz. Rüyalarınızın partneriyle buluşmayı beklemeyin. Çünkü, romantik umutlarınızın hayal kırıklığıyla karşılaşması muhtemeldir. Enerjinizi, finansal durumunuz gibi daha gerçekçi bir şeye adamak bugün daha doğru olur. Muhtemelen bu konu biraz dikkat gerektiriyor. Enerjinizi doğru alanda kullanırsanız, ödüllerin gelmesi daha olasıdır.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün tüm resmi işleri ve ayrıntıları tamamlayamayabilirsiniz, ancak sizi iyi hissettirmeye yetecek bilgiyi alacaksınız. İşler iyi görünüyor! Bugünün en iyi kısmı, sonunda sizin tarafınızda bulunan bir dikenden kurtulabilecek olmanızdır. Hissettiğiniz rahatlama bu harika süreç boyunca sizi şımartacak ve geleceğiniz için yeni ve cesaret verici yollar yaratacaktır.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, esneklik ve olgunluk bugün sizi rakipsiz kılıyor. Başkalarının çocuksu tavırları karşısındaki olgunluğunuz, size duyulan hayranlığı artıracak. Ailenizi bugün göz önünde bulundurun. Onların da yararına olacak bir fırsattan yararlanabilirsiniz. Aklınızdaki birleşme, düşündüğünüzden daha erken gerçekleşebilir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, sevgi ve şefkati somutlaştıran bir insan olarak, bugün kendinizi kırgın hissedebilirsiniz. Herhangi birinde bir gülümseme görmek veya bir uyum elde etmek zor olacaktır. Yaşanan sürtüşmeler, yakın arkadaşların hatta kardeşlerin küsmesine neden olabilir. Kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak alanlara yönelin.

09.11.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.