Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 9 Haziran 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 9 Haziran 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, cömertlik, en iyi niteliklerden biridir. Siz de, karşınızdaki kişiden bir şey beklemeden iyilik yapanlardansınız. Bu cömertlikten büyük bir güç ve ışık elde edeceksiniz. Öyle olmadığınızı düşünüyorsanız, çok az çaba ile karşılığında hiçbir şey beklemeyenlerden biri olabilirsiniz. 

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugünlerde herkes hayatını analiz etmeye meyillidir. Ama siz kendi düşüncenize göre çok kötümser davranıyorsunuz. En ufak bir sorundan kolayca etkileniyorsunuz ve bunu çok abartıyorsunuz. Bugün, hayatınızı düşündüğünüzde, kafanızdaki o küçük sesi dinlememeye çalışın. Çünkü, hayatınız sizin düşündüğünüzden çok uzak ve iyi durumda.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün kurnaz bir strateji kullanmanız gerekebilir. Gün gergin ve hassas geçecek. Bazı arkadaşlarınız belirli şeyleri elde etmek için size baskı yapmaya çalışabilir. Bu sıkışık noktadan kurtulmanın akıllı bir yolunu bulmalısınız. Kendi yeteneklerinizin bir kısmını onlar üzerinde kullanmayı düşünün. Bu sayede, özgürlüğünüzü koruyabilirsiniz. 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün size yakın birileriyle ilgili cesaret kırıcı haberler duyabilirsiniz. Bu durum canınızı biraz sıkabilir. Bu ilişkiye büyük bir duygu kattığınızı göreceksiniz. Bunun sizi üzmesine izin vermeyin. Tepkilerinizi gizlemeyin. Pilinizi yeniden şarj etmeyi deneyin, böylece enerjinizi geri kazanabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün arkadaşlarınız sizi harika bir öğretmen olarak görüyor olabilir. Evde, her zaman konuşan kişisiniz. Başkalarının sizi dinlemesi kaçınılmaz bir durum. Etrafınızdaki çocuklar veya çocuklarınız bilgilerinizle büyüyor. Ancak bugün biri sizinle aynı fikirde olmayabilir ve sizi üzebilir. Derslerinizin bir sohbete yol açabileceğini öğreneceksiniz. Unutmayın, ilgi tek yönlü bir yol değildir.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, son zamanlarda çok çalışıyor ve başkalarına çok fazla enerji veriyorsunuz. Bu da yorgun hissetmenize neden oluyor. Gün boyunca havada gerginlik olacak. Arkadaş olarak gördüğünüz bazı insanların sizi hayal kırıklığına uğrattığını hissedebilirsiniz. Onların yüzeyselleşmelerine karışmayın. Muhtemelen bu insanlarla aranıza biraz mesafe koymak akıllıca olacaktır.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün kendinize çok fazla soru soracaksınız. İçe dönük olma eğilimindesiniz ve çok fazla özgürlüğe ihtiyacınız var. Siz genellikle enerjik bir insansınız, ama mevcut enerji nedeniyle yalnız ve şüpheli hissedebilirsiniz. Taahhütlerinizi gerçekleştirmek için bugün kendinize zaman ayırın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, günün kurtarıcısı olacaksınız. Aklınız ve sabrınız bugün en iyi varlıklarınız olacak. Etrafınızdakilere çok yardımcı olacaksınız. Onları bilgilendirecek ve daha iyi günlere doğru yönlendirebileceksiniz. Kişisel problemlerinde kaybolanların hepsi sizin gibi birine ihtiyaç duyar. Siz onların arkadaşısınız ve cömertliğiniz için minnettarlar.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, sıkı çalışmanıza bugünlerde ara verebilirsiniz. Çok fazla enerjiniz olabilir, ancak vücudunuzun zaman zaman dinlenmesi gerekiyor. Hayattaki işler bitmek bilmez. Pilinizi gevşetmek ve yeniden şarj etmek için biraz zaman ayırın. Böylece, en yakın zamanda en iyi yerde olabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün düşüncelerinizde kaybolacaksınız. Göksel enerji, hayatınızın can sıkıcı yönünü düşünmenizi sağlıyor. Çoğu zaman eşiniz veya sevgiliniz sizden çok uzakta. Ancak sizin ona ihtiyacınız var. Bu durumda hayatınızdaki gerilimin artmasını tetikliyor olabilir. Partnerinizle bu durum hakkında konuşmak ve düzeltmek için doğru zamandasınız.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, etrafınızdaki insanlar sizden biraz daha işbirliği bekliyor olabilir. Onların ihtiyaçları konusunda daha düşünceli ve endişeli olabilirsiniz. Son zamanlarda kötü huylu görünüyorsunuz. Bazen böyle davranmayı seviyor olabilirsiniz. Bazen daha çok oyun isteyen bir çocuk gibi davranıyorsunuz. Oyuna ve neşeli tavırlara daha fazla yönelirseniz, sizin için her zaman daha iyi olur.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugünlerde evden hatta yataktan çıkmak istemiyorsunuz. Ancak derinlerde, sosyalleşmeniz gerektiğini de biliyorsunuz. Toplum içine çıkamayacağınızı hissediyorsunuz. Zevklerinizi paylaşan birilerini bulduğunuzda bu durumdan kurtulabilirsiniz. Sosyalleşmenin, zaman zaman evde vakit geçirmenin zevkine varın!

09.06.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

loading...