Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 9 Ekim 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 9 Ekim 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Kovalar, bugün ilginç haberler alabilirsiniz, hepsi olumlu olacak. Bildiklerinizin doğru olmadığını öğrenince şaşıracaksınız. Haberleri aldıktan sonra bir karar vermeniz gerekebilir. Bu ciddi, harika bir karar. Kendinizi önünüzdeki güzel günlere hazırlayın. Hemen gerçekleşmezlerse sabırlı olun.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün son dakika haberleri nedeniyle ne yapacağınızı bilmeyebilirsiniz. Durumun arkasında birkaç suçlu var, ancak mucizeler size ulaşmak üzere. Bugünlerde zor bir karar vermeniz gerekiyorsa, içgüdüleriniz size rehberlik edecektir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün keskin aklınız, bir şeyin hızlı bir şekilde yapılması gerektiğini size bildirmiş olabilir. Mantıksal bir karar vermek için donanımlı tek kişi sizsiniz. Eğlencenin tadını çıkarabilmek için öncelikle işlerinizi yoluna koymanız gerekecek.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, son birkaç gündür ilişkileriniz oldukça yoğun. Önümüzdeki haftalarda da bu durum devam edecek. Bu dönemde, yeni arkadaşlıklar kurmak yerine eski dostlarınıza zaman ayırmanız gerekebilir. Aşk konusundaki hızlı seçimleriniz sizi kuşkulu biri haline getirebilir. Bu konuda dikkatli olmalısınız.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün birçok konuda sonrasının ne olduğuyla ilgili fazla düşünmemeye çalışın. İşler planlandığı gibi gitmeyebilir, bu gayet normaldir. Geri dönüşlerinden memnun kalmayacağınız bir şeye fazla güvenmeyin. Bir şeylerden mutlu olmak için kendi tarzınıza bağlı kalın ve sonuçlarına fazla takılmamayı deneyin. Bu sürecin tadını çıkarın.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün kendinizi bitkilere ve yeşile adayabilirsiniz. Elinizdeki fırsatı iyi değerlendirin ve yeşil alanlara gidin. Yaşamınızdaki organik şeyleri besleyin, şu anda sizin için çok önemli olan kendi köklerinizi hatırlatmaya yardımcı olun. Çevrenizde olan biteni anlamak için biraz derine inmeniz gerekebilir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün uzmanlık alanınızla ilgili harcamalar yapabilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınızı hesaba katarak bir karar vermeye çalışacaksınız. Bir aile üyesi ya da eski sevgiliden bir haber alabilirsiniz. Bu haber sizi harekete geçirecek. Yine de, çok hızlı gitmediğinizden emin olun.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, merhametiniz en güçlü yanlarınızdan, ancak aynı zamanda sizin en büyük zayıflıklarınızdan biri. Yakınlarınız ağlamak için sizin omzunuza ihtiyaç duyuyor olabilir. Omzunuza dökülen gözyaşları nedeniyle kendinizi ıslak ve rahatsız hissediyorsunuz. Bu gözyaşlarının sizi mutsuz etmesine izin vermeyin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün bazı şeyleri deneyimlemekten çekinmeyin. Bunun için en doğru zaman. Gelen bir mesaj, sadece macerayı değil, bir ortakla veya arkadaşınızla yeni ve gelişmiş bir yakınlığı içerecektir. Bir konuda size gelen daveti geri çevirmemeniz gerektiğini anlayacaksınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, istediğiniz şeyin peşinden gitmek için ihtiyacınız olan ilham bugün geliyor. Size yöneltilen sorulara mükemmel cevabı en güvenilir ses tonuyla sunacaksınız. Herhangi bir rakibi kolayca düşürebilecek güce sahipsiniz. Sizinle dalga geçen kişilere, başınız dik bir şekilde karşılık verin. Bunu yapmak için fazlasıyla cesursunuz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, kendiniz için harcama yapmaktan çekinmeyin. Öncelikle kendinizi mutlu hissetmelisiniz. Ancak o zaman çevrenizdeki insanların hoş ruhuna uyum sağlamaya hazır hale gelebilirsiniz. Diğer yandan, olumsuz veya huysuz insanlardan uzak durmaya çalışın. Bu kolay gibi görünebilir, ama sizi biraz zorlayacaktır.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün gireceğiniz bir ortamda hayal gücünüze katkıda bulunacak kişilerle tanışabilirisiniz. Dikkatli olursanız, o kişileri hemen fark edebilirsiniz. Aksi halde, bütün günü kimseyle konuşmadan geçirirsiniz. Hayatınızı zenginleştirecek fırsatları görmek için gözünüzü dört açın.

09.10.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.