Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 9 Ağustos 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 9 Ağustos 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün sizin için zor bir gün olabilir. Sinir bozucu haberler getiren, sizi sinirlendiren bir telefon alabilirsiniz. Bu kişiye patlamanın sizi rahatlatacağını düşünebilirsiniz, ama yapmayın. O sadece bir elçidir. Mahallede kısa bir gezintiye çıkın, yürüyüş yapın. Böylece, kafanızı rahatlatabilir, hedefinize daha hızlı ulaşırsınız.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, rüyalar öfkelenerek uyanmanıza neden olabilir. Rüyalarınıza yakından bakmak ve bunları analiz etmeye çalışmak isteyebilirsiniz. Böylece öfkenizin kaynağını ve en iyi şekilde nasıl geçeceğini anlayabilirsiniz. Bugün, para ile ilgili bazı rahatsız edici haberlerin asılsız olduğunu öğrenme olasılığınız yüksektir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün bir iş arkadaşınız veya sevgilinizi rahatsız edici bulabilirsiniz. Bu kişinin ruh halinin sizinle veya sizin yaptığınız herhangi bir şeyle ilgisi yok. O sorunların üstesinden gelene kadar, yolundan çıkın. Sosyal etkinliklere ev sahipliği yapmak, katılmak, davetleri kabul etmek için iyi bir gün değil. Yarını bekleyin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, çok fazla bitmemiş görev, gereksiz stres yaratmanıza neden olabilir. Biraz harekete geçmeniz gerekiyorsa, kendinizi hızlandırın ve panik yapmayın. Muhtemelen her zamankinden daha hassas hissediyorsunuz, bu yüzden çevrenizdeki insanlardan da stres alabilirsiniz. Periyodik molalar verin ve yürüyüşe çıkın. Bu, kafanızı temizleyecek ve sizin için işleri kolaylaştıracaktır.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün duygularınız, bağlı olduğunuz gruptaki tartışmalar nedeniyle yoğunlaşabilir. Bugünlük onlardan uzak durun. İzlenimlerinizi yazın ve öfkeler soğuduktan sonra onları paylaşın. Kişisel bir hedefe ulaşmak için son bir adım atmak isteyebilirsiniz, ancak kontrolünüzün ötesindeki güçler sizi engelleyebilir. Sabırlı kalmaya çalışın.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bitmemiş görevleri tamamlama baskısı sonunda ortadan kalkıyor. Siz de dahil olmak üzere herkesin yorgun ve stresli hissetmesi muhtemeldir, kavgalar patlayabilir. Elinizdeki işlere odaklanırsanız ve etrafınızdaki küçük karalamalarını görmezden gelirseniz sizin için iyi olur.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün bir sınıfa veya herhangi bir grup faaliyetine dahil olursanız, oradaki insanlar arasında çıkan kavgalardan uzak durun. Bu kavgalar, sizin için işe yaramaz bir durumdur. Dahil olduğunuz gruptan hızlıca ayrılabilirsiniz. Böylesi sizin için en iyisi. Emin olun, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, hayal kırıklıklarınızı bastırmak için bugün kendinizi para harcamaya verebilirsiniz. Yeme-içmenin tadını çıkarabilir veya kendinize bir şeyler satın alabilirsiniz. Kendine biraz şımartın, ama fazla abartmayın. Biraz egzersiz yapın ya da tutkunuzu yaratıcı arayışlara yönlendirin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün planları eyleme geçirememekten kaynaklanan sinir bozucu bir enerji hakim. Çevrenizdekilerle küçük kavgalara girmeye eğilimli olabilirsiniz. Bunu önlemek için enerjinizi atacak başka çıkışlar bulmaya çalışın. Harekete geçmeden önce durun ve düşünün. Böylece, çabalarınız boşa harcanmamış olur.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, aşırı çalışma nedeniyle ortaya çıkan stres ve sinir gerginliği bugün tansiyona neden olabilir. Bugün ilerlemek ve en acil görevlere odaklanmak iyi bir fikir olabilir. Kısa bir süre işlerden uzaklaşmak zorunda kalırsanız endişelenmeyin. Etrafınızdaki bazı kişilerin argümanlarına kulak asmayın. Bu sadece sizi daha kötü hissettirir.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün kendinizi enerjik hissediyorsunuz, ancak enerjiniz için herhangi bir çıkış yolu bulmalısınız. Artan sinirlilik ve hayal kırıklığı sizi arkadaşlarınıza, çocuklarınıza veya diğer önemli kişilere götürmeye teşvik edebilir. Böyle günlerde koşu, yoga veya aerobik yapmayı düşünebilirsiniz. Bunlar stresi geçersiz kılan endorfinler salgılamanıza yardımcı olur.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün kariyer ve ev işleri arasında bir çatışma ortaya çıkabilir. Kendinizi güçsüz ve sinirli hissedebilirsiniz. Açıkça düşünmeye çalışın ve bilmeceniz için bir çözüm bulun, sonra harekete geçin. Etrafınızdakilerle tartışmaktan kaçının. Akşam olunca iyi bir egzersiz, yürüyüş veya dans size iyi gelecektir.

09.08.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.