Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 8 Şubat 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 8 Şubat 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, yeni bir şeyler yapmak, hissetmek veya yaşamak için istekli olacağınız bir gün. Bilgi açlığı da besliyor olabilirsiniz. Öncelikle harekete geçmeye odaklanın. En iyi sonuçları elde etmek için deneyimlerden ya da meditasyondan yararlanacaksınız. Bugün ne istediğinizi her zamankinden daha iyi biliyorsunuz. Arzularınızı takip etmek için çok yaratıcı bir yol bulacaksınız. Bugün bir inanç ya da düşünceye karşı gelebilirsiniz. Arkadaşlıklar konusunda için harika bir konumdasınız. Artık yeni projeler veya girişimler hakkında parlak fikirler düşünebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, olaylara daha derinlemesine bakmanın yanı sıra duygularınızı daha yoğun bir şekilde keşfetme ihtiyacı duyuyorsunuz. Samimi ve duygusal ilişkilerde, heyecan verici bir gün olabilir. Aynı zamanda iş, itibar veya mesleki konularda, uzun vadeli hedeflerle belirleyebilirsiniz. Yeni ve yaratıcı fikirler için mükemmel bir gün olabilir. Bu konuda strateji planlar yaBugün ayrıca verimlilik, araştırma ve analiz için iyi bir zaman olabilir. Yaşamınızda daha cazibe, gizem ya da duygusal heyecana ihtiyaç bugün belirginleşiyor. Gücün dengesizliklerine daha duyarlı olabilirsiniz,

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, başkalarından gelen talepler veya ilişkilerinizdeki hareketli durumlar, duygularınızda belirgin bir artışa neden olabilir. Önemli bir karşılaşma meydana gelecek. Günümüzde, özellikle yüksek öğrenim, inanç sistemleri ve yayıncılıkla ilgili parlak fikirler muhtemel. Fikirlere dahil olacak önemli oyuncular, güçlenmenize yardımcı olacak. Bakış açınızı birleştirerek, sorunlarınızı daha kapsamlı bir şekilde ele alıyorsunuz. Yaşanan herhangi bir çatışma, diğer insanlardan veya dış koşullardan çok, kendinizde kabul etmediğiniz şeyler hakkında olabilir. Ağ oluşturmak, fikir paylaşmak, sohbetleri artırmak, yararlı bilgiler edinmek için mükemmel bir fırsat yaratabilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, hayatınızdaki detayları ve sorunları fark etmeye başlayacağınız bir dönemdesiniz. Kusurlar, sorunlar ve yanlış görünen ayrıntılar için harekete geçmeye hazırlanmalısınız. İş, sağlık ve pratik meseleler için verimli bir zaman olabilir. Bir sağlık meselesiyle ilgili harekete geçmek veya spor yapmak için kendinizi motive etmelisiniz. Kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Küçük projelerle ilgilenirken, duygularınız daha iyi sonuçlar elde etmenize yardımcı olacak. Yaratıcılık ve sorun çözme konusunda mükemmel bir yerdesiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün eğlenceli etkinliklere yöneliyorsunuz. Sosyalleşmenin, yaratmanın ve paylaşmanın tadını çıkarmalısınız. Tutkularınız harekete geçiyor, duygusal olarak yoğun bir zaman olabilir. Kendinizi hayal kırıklığına uğrattıysanız veya huzursuz hissediyorsanız, kendinizi ifade etmek için uygun bir zaman yakalamalısınız. Gücünüz ve kendinize olan güveniniz artacak. İçgüdüleriniz kuvvetli, strateji ve plan yapmak için de güzel bir konumdasınız. Rekabet konusunda başarılı olacaksınız.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, evinizde veya aile içinde, sizi heyecanlandıran, harekete geçiren durumlar yaşayabilirsiniz. Bazen, size en yakın olanlarla tartışacak, ancak yapıcı bir şekilde davranarak tartışmanın büyümesine engel olacaksınız. Başkalarının motivasyonlarını ve arzularını, içgüdülerinizle hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Evde dolaşmak ya da tanıdık şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Uzun vadeli bir proje başlatma arzusu, sık sık gündeme geliyor. Bir başka deyişle, destek, beslenme ya da rahatlık için istekli olabilirsiniz ve bu şeyleri bulmak için yolunuzdan çıkarsınız. Veya, kişisel gelişimler yapmak için özellikle motive olmuş hissedebilirsiniz. Algılarınız artık mesai bitti. Bugün size gelen iş ve sağlıkla ilgili fikirler mükemmel olabilir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün fikirleriniz kadar öğrenme ve bağlantı kurma konusundaki hevesiniz de kuvvetli. Birçok proje ve etkinlik, kişisel çıkarlarınız doğrultusunda ilerleyecek. İletişimlerinizde doğal ve cesur olmak size fayda sağlayabilir. Duygusal geçişler, dürtüsel hareketlere ve konuşmalara yol açacak. Bugün, size yardımcı olacak stratejik bir bağlantı kurmanızı sağlayacak. Hedeflerinize ulaşma konusunda daha istekli olun. Bugün bir ortak veya bir arkadaşınızla edeceğiniz sohbet dostluğunuzu güçlendirecek.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, iş veya girişim başlatmak için çok hevesli olabilirsiniz. Harekete geçme veya yeni bir şeyler yapma konusundaki arzularınız sizi güçlendirecek. Belki bir para veya mülkiyet meselesi dikkatinizi çekebilir. Bu meseleleri çözmek için net adımlar atmanız gerekecektir. Hızlı kararlar almaktan çok endişelisiniz ve işle ilgilenmeniz için harika bir konumdasınız. Bugün planlarınızı ve stratejilerinizi çok yaratıcı bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Sahip olduklarınızdan en iyi şekilde yararlanmaya karar verdiğinizde çok güzel şeyler başarabilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün duygusal ihtiyaçlarınıza daha net bir şekilde odaklanacaksınız. Hızlı bir şekilde harekete geçiyorsunuz. Bu dönem yükselmeniz daha kolay olacak. İnisiyatif kullanma konusunda harika bir konumdasınız. Bazen biraz sabırsız olmanıza rağmen, duygusal açıdan cesur veya gösterişli bir gün geçireceksiniz. Kendinize olan güveniniz ve yaratıcılığınız, iletişimlerinizde başarılı olmanızı sağlayacak. Çevrenizdekilere daha becerikli olduğunuzu gösteriyor ve daha az talepte bulunuyorsunuz. Sınırlarınıza ve bağımsızlığınıza saygı duyuyorlar.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün ve gelecek birkaç gün içinde, yeni bir işe başlamadan önce yarım kalan işleri tamamlayacaksınız. Bu dönem özel hayatınızı ihmal etmemeniz çok önemli. Enerjinizin büyük bir kısmını özel konulara yönlendirebilirsiniz. Sahne arkasında dönen şeyleri fark edeceksiniz. Hayalinizdeki hayata ulaşmak sizi normalden daha çok motive ediyor. Harekete geçmek için olumsuz duyguların üstesinden gelmelisiniz. Enerjinizi yenileyip, kendinizi iyileştirmenin yollarını bulmak için mükemmel bir zamandasınız.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, mesleki taleplerden veya sorumluluklardan uzaklaşmak için ayrı bir ihtiyaç duyabilirsiniz. Doğada daha çok vakit geçirmek isteyeceksiniz. Bugün, yeni ve olağandışı şeyler yapmak ya da bir proje almak için heveslisiniz. Son derece bağımsız fikirlere sahipsiniz. Grup etkinlikleri, hedeflerinize daha etkin bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olabilir. Başkalarına yardım etmenin tadını çıkaracaksınız. Bir iş ortağıyla bir araya geliyor ve değerli bir şey gerçekleştirmek için konuşmalar gerçekleştiriyorsunuz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün zihinsel açıdan sizi yoran sorumluluklarla ilgileneceksiniz. Harekete geçmenizi kolaylaştıracak veya marka yaratmanıza ilham verecek bir fırsat yakalayacaksınız. Güçlü ve sorumlu hissetmek için harika bir gün! Hedeflerinize odaklanma konusunda çok isteklisiniz. Maddi bir şeyi gerçekleştirmek için kendinizi daha güçlü hissediyorsunuz. Artık uzun vadeli planlara odaklısınız. Arada bir rahatlamak ve gevşemek için kendinize mola vermelisiniz.

08.02.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.