Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 8 Ocak 2019 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 8 Ocak 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün bazı ciddi yanlışlıklar olabilir, bu yüzden tüm ilişkilerinizde dürüst olun. Mümkün olduğu kadar açık olmaya çalışın. Dürüstlük paha biçilmezdir ve her zaman muhafaza edilmesi gerekir. İnsanlar üzerinde kalıcı bir etki bırakma gücünüz var. Başkalarına yaslanma eğiliminizi azaltın. Ufak kazalara dikkat edin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, işinizde veya okul yaşamınızda işler iyileşiyor, çünkü kısmen daha büyük bir girişimde bulunuyorsunuz ve merakınızın sizi yeni yönlere yönlendirmesine izin veriyorsunuz. Keşfedilecek yeni şeyler bulabilirsiniz. Açık havada vakit geçirmek zihninizi gevşetmek ve enerjinizi canlandırmak için iyi olacak.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, manevi kaygılar bugün sizin için daha büyük bir sorun. Sezgilerinizin sizi nereye götüreceğini tam olarak bilmiyorsunuz. Yine de onları takip edin. Duygusal gerginlik artabilir, bu yüzden diğer insanların bencil taraflarını görmemeye çalışın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, oldukça iyi tanıdığınız biri size romantik ipuçları verebilir. Bu kişi size karşı çok utangaç. Bu yüzden, iş size düşebilir. Birkaç soru soruyla tepkilerini ölçebilirsiniz. Bugün flört dolu eğlenceli bir gün olacak.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugünkü söz ve duygularınızda ekstra ateş var. Hassasiyetiniz artıyor, bir tür gönüllü çalışma yapmayı düşünebilirsiniz. Ancak bu düşünce, hayata geçene kadar sizi hiçbir yere götürmez. Bugün karşılaştığınız tüm konularda gerçeği arayın.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün günlük rutininizde zorluklar olabilir. Gününüzü daha verimli nasıl düzenleyebilirsiniz? Bir planı harekete geçirmek için zaman ayırın. Yazın. Duygularınızdan önce, günlük görevlerinizle ilgilendiğinizden emin olun. Sahip olduğunuz yaratıcı gücün patlamasından yararlanmak için daha fazla özgürlüğe ihtiyacınız olacaktır.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün kendinizi idealist hissedebilirsiniz. Bu iyi, ancak bu ideallerin gerçekte kök saldıklarından emin olun. Neyin gerçek neyin gerçek olmadığını ayırt edebilirsiniz. Geleneksel şeyler yapmanın artık işe yaramadığının farkına varacaksınız. Sizin için biçimlendirici bir zamandır, iyi değerlendirin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, hayalleriniz sandığınızdan daha gerçek. Bugün karşılaştığınız insanlara gülümseyin ve onların gülümsemelerini izleyin. Hassas ve eğlenceli doğanız bulaşıcıdır. Bunu, başkalarının yaralarını iyileştirmek için kullanın. Kahkahanız her şeyi iyileştirebilir. İnsanlar üzerindeki muazzam etkinizin bilincinde olun ve içinizde yaşayan güzelliği yayın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, duyarlılığınız bugün özellikle artmış gözüküyor. Duygularınızla uyum halindesiniz ve hayallerinize daha duyarlısınız. Arkadaşlığın önemini anlayın ve arkadaşlarınızla evinizde samimi bir akşam yemeği planlayın. Daha fazla sorumluluk almak için yeterli enerjiye sahipsiniz. Hayal dünyanız, eğer izin verirseniz canlanabilir. Hoşgörüsüzlüğe dikkat edin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, kafa karıştırıcı bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Günümüzün enerjisi bu konuları odak noktasına getiriyor. Hayatınızın bazı bölümleri, sizi fazlasıyla zorluyor. Mağduru oynama dürtüsüne karşı durun. Bu sizin hayatınız ve sizin için neyin iyi olduğunu sadece siz bilebilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, manevi kaygılar ve hayaller, bugün keskin bir odak noktası haline geliyor. Zihninizi bulutlara gönderirken bir ayağınızı yerde tutun. Sezginiz güçlü, başkalarına karşı daha büyük bir hassasiyet duyuyorsunuz. Gün boyu içgüdülerinizi dinleyerek hareket edebilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün, her gün gördüğünüz insanlara daha çok bağlı hissediyorsunuz. Bu insanların gerçek kişilikleri yavaş yavaş parlamaya başlıyor. İş arkadaşlarınız öğle yemeği yemek veya iş sonrası bir şeyler içmek için iyi bir zaman. Bazı anlar gerginlik yüzeye çıkabilir, ancak kontrolü elden bırakmazsanız, çok iyi vakit geçirebilirsiniz.

08.01.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.