Güzellik sırları

Görüntünüze sihirli bir el değmiş etkisi yaratan güzellik sırları sayesinde anında tazelenecek ve özgüveninizi artıracaksınız. “Yüksek Topuklar“ ekibi olarak sizinle, için sık sık başvurduğumuz güzellik sırlarını paylaşıyoruz.

Makyajınızı hemen tazeleyin!

Makyajınızın tazeliğini kaybetmişse ve yüzünüzde parlama varsa; bir makyaj pamuğunun üzerine damlattığınız tonikle yüzünüzü silin ardından yüzünüze şeffaf pudra sürün. Makyajınız yenilecek ve canlı görüneceksiniz!

Tek ürünle nemlendirin!

Banyo yaparken hem saçlarınızı hem vücudunuzu nemlendirmek, yumuşacık olmasını sağlamak istiyorsanız; her ikisi için de saç kremi kullanın! Evet, yanlış duymadınız: duştan sonra kremlenme süresini yok etmek için duş sırasında vücudunuza saç kremi sürün ve biraz bekletip durulayın.

Çekici bakışlara sahip olun!

Saniyeler içinde çekici bakışlara sahip olmak için yapmanız gerekenler çok basit: üst göz kapağının dip kısmına siyah, likit bir eyeliner’la düz bir çizgi çekin. Ardından kirpiklerinize dolgunluk verecek şekilde maskara uygulayın.

kirmizi-ruj-0902

Elleriniz daha da güzelleştirin!

Tırnaklarınız üzerindeki oje artıklarını çıkarın, tüm tırnaklarınızın aynı uzunlukta olmasını sağlayın ve tırnaklarınızı limon suyuyla temizleyin. Ellerinize ve tırnaklarınıza yoğun nemlendirici özelliğe sahip krem sürün. Kreminiz yoksa dudak nemlendiricisi de işinizi görür, tabii ki renksiz olmasına dikkat edin!

Yağlı saçlara anında çözüm!

Saçlarınız yağlı görünüyorsa da sadece yüzünüze yakın olan kısımları yıkayıp kurutun. Tepe kısımlarda yağlanma varsa az miktarda bebe pudrası sürüp saçlarınızı tarayın.

El kremiyle harika bukleler!

Saçlarınızı acilen şekillendirmek için avucunuza bir miktar el kremi alın ve suyla karıştırın, saçlarınıza sürün ve beş dakika sosis bigudiyle sararak bekletin. Saçlarınızı çözdüğünüzde elektriklenmenin kaybolduğunu göreceksiniz.

Tek seferde fönlü saçlara kavuşun!

Saçlarınızı düz kullanıyor ve fönünüzü tazelemek istiyorsanız yüzünüzün yakınındaki saçlarınıza işlem yapmanız yeterli. Yuvarlak bir fırça ya da maşayla birkaç tutamı yeniden fön çekin. Saçınızdaki tıpkı yeni fön çekilmiş etkisine inanamayacaksınız.

icerik-banner-3

Yüksek Topuklar öneriyor:

En iyi güzellik sırları arasında favorimiz bu: Bazı günler saçlarınıza asla istediğiniz formu veremediğiniz oluyor mu? Alışverişe çıkarken ya da özel bir buluşmaya giderken en pratik yöntem atkuyruğudur. Her zaman seksi, hoş ve sportif bir görünüm için ideal bir saç modelidir. Modern bir saç tokası da bu modelin en önemli aksesuarlarından biridir.