Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 8 Mayıs 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 8 Mayıs 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün kalple ilgili meseleler biraz can sıkıcı olabilir. Birinin sizden uzak durduğunu ve bu konuda çok inatçı olduğunu hissediyorsunuz. Bu kişi sizden bir özür bekliyor olabilir. Ancak özür dilemeniz işe yaramayacak gibi. Sorun, ikinizin de inatçı olması ve tartıştığınız konuyla ilgili görüşlerinizin çok farklı olması. Bir yolunu bulup uzlaşmalısınız.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün sıcak, sevgi dolu, romantik olmak için çabalayacaksınız. Özellikle aşk hayatınızın yeterince heyecanlı olmadığını düşünüyorsunuz. Bu, başkalarını memnun etmek için değişmeniz gerektiği anlamına gelmez. İstikrarlı, sessiz doğanız sayesinde karşınızdaki kişi tarafından takdir ediliyorsunuz. Anlaşılmak sizi inanılmaz bir şekilde rahatlatıyor.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün romantizm söz konusu olduğunda, çok fazla konuşma olabilir ancak yeterli eylem olmayabilir. Müthiş bir flört yaşıyorsunuz, ama somut eylemler söz konusu olduğunda her şey istediğiniz gibi gitmeyecek. Bir çıkar çatışması, kendisini her zamankinden daha bariz bir şekilde ortaya çıkabilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, aşk ve romantizm konularında işler sizin için dramatik bir noktaya geliyor. Bir ilişki hayal ediyorsunuz. Güçlü bir bağlantı kurmak için fazla tutkulusunuz. Ancak, geri adım atıp, onun size kazandırdıklarını gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bir hesaplaşma söz konusu olacak.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugünlerde tutkulu bir aşk, çılgın bir spor ya da bir macera gündeme gelebilir. Son zamanlarda, doğa ve ilişkilerle ilgili çok fazla hayal kuruyor olabilirsiniz. Artık daha gerçekçi olmanız gerekebilir. Duygularınıza karşı daha duyarlı olun ve onları incitmeyecek şekilde hareket edin.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün aşk ve romantizm sizin için iyi gidecek. Ancak, bir durumdan şüphelenebilir, bazı şeylerin huzursuz edici olduğunu görebilirsiniz. Bir yakınınıza ilişkisiyle ilgili bazı uyarılarda bulunuyorsunuz. Güzel gibi görünen bu ilişkiyi ihanet sarsacak gibi. Bu sizin için zor bir görev olabilir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün sizi çok iyi tanıyan biri tüm gerçekleri yüzünüze vurabilir, size bazı tavsiyelerde bulunabilir. Bunun için uzun ve derin bir açıklama yapmasına gerek kalmayacak. Sizin için hep en iyisini düşünen insanlardan bir şey saklamayın. Onlar sizi önemseyen insanlar, onlara karşı açık ve dürüst olun.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün duygularınızı dengelemek için neler yapabileceğinizi bakacaksınız. Başkaları hakkında ne hissettiğiniz konusunda dürüst olduğunuz sürece mutlu olabilirsiniz. Son günlerde kendinizi hayal dünyasına o kadar çok kaptırmışsınız ki, gerçekte olanların aslında sizin lehinize hareket ettiğini göremiyorsunuz. Bugün ortaya çıkan çatışma rahatsız edici olabilir, ama bu çatışma durumun gerçekliğine daha fazla ışık tutacaktır.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün sevgi ve romantizm meselelerini yavaşlatmanız gerekiyor. Kendinizi işlerinize verebilirsiniz. Böylece, kendinize daha iyi bir yol çizebilirsiniz. Bir hayaliniz var. Bu hayali gerçekleştirmek için, birlikte çalıştığınız insanlara karşı daha duyarlı olmanız gerekebilir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün duygusal konularda nerede olursanız olun, olmanız gereken yerdesiniz. Sizi romantik hayallere ve fikirlere çok daha duyarlı hale getiren bir unsur var. İyi haber şu ki, bu hayalleri harekete geçirecek güce sahipsiniz. Bu gece sevgilinizle en çılgın fantezilerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, hayatınızda sevgi ile ilgili zor bir çıkmaz var. Belki de her şeyin yolunda gittiğini ve endişelenecek hiçbir şeyin olmadığını hissediyorsunuz. Eylemlerinizin başkalarını nasıl etkilediğini düşünmeden yolunuza devam ediyorsunuz. İş ve özel hayatınızdaki ilişkilerinizde, kontrolü tamamen ele almak istiyorsunuz. Ancak sonuçlarını da düşünmeniz de fayda var!

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün aşk sizin için çok gerçektir. Onu çok ciddiye alıyorsunuz. Beyninizi ele geçiren duygular, bazı konularda akılcı düşüncelere yer bırakmıyor. İyi haber şu ki, aşk ve romantizmle ilgili meseleler istikrarlı bir şekilde devam edecek. Hayatınızın bu alanına farklı bakış açısıyla yaklaşma fırsatı yakalayacaksınız.

08.05.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.