Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 8 Mart 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 8 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, kendi hayatınıza ne kadar çok özen gösterirseniz, başkalarına verdiğiniz tavsiyeler de o kadar iyi. Hiç kimse kendi standartlarına uymayan bir lideri takip etmez. Başkalarına rehberlik edeceksiniz, kurallara göre hareket ettiğinizden ve bunların etkinliği ile ilgili geri bildirim alacak şekilde davrandığınızdan emin olun. 

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bir konuya eski, daha geleneksel bir yol benimseyerek, disiplinli ve istikrarlı bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Bununla birlikte, bir anda, sizi farklı şeyler yapmaya çağıran agresif bir kuvvet doğabilir. Bu kuvvete ne kadar çok direnmeye çalışırsanız, gerginlik o kadar çok artar. Kollarınızı açın ve üzerinizde çok olumlu etkisi olan yeni enerjiye merhaba deyin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, köklü bir güç sıkıntıya neden oluyor. Uzun süredir var olan inançlarınıza, işlerin nasıl yapılacağı konusundaki fikirlerinize ve değer verdiğiniz şeylere meydan okuyor gibi görünüyor. Gerçek şu ki, sorun olarak gördüğünüz şey, kişisel gelişiminizdeki bir sonraki aşamaya geçmenize engel olan ve gün geçtikçe artan bir acıdır. Değişim zor olabilir, ancak yapmanız gereken bir noktadır.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün işler biraz gerginleşebilir. İlk tepkilerinizden biri sevdiklerinize destek çıkmak olabilir. Ancak bu desteğinizin karşılıksız çıkması, ihanete uğramış hissi yaratacak. Gerçekte, belki eski bir nedenden dolayı savaşıyorsunuz ve muhaliflere katılma zamanının geldiğini fark ediyorsunuz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün işlerin nasıl çözüleceği konusunda çok inat etmemeye dikkat edin. İnatlaşmak, sizi başa çıkılmaz bir karmaşaya sokabilir. İnatlaşmak yerine, gerçekten savunduğunuz düşüncenin ne olduğunu çevrenizdekilere doğru bir şekilde aktarın.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, her durumun sadece olumsuz tarafını görürseniz, bu sizi zaman içinde yıpratır. Perspektif eksikliğiniz, gerçek bir cevap bulmanıza engel olabilir. Aklınız en büyük varlığınız, ancak en büyük düşmanınızdır. Önyargıların ve negatif düşüncelerin kurbanı olmayın. Kontrolü ele geçirip, olumlu yönlere bakmaya başlayınca, cevap netleşecektir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün hayatındaki hedefleriniz hakkında yeni düşünceleriniz var. Maalesef bazı engellerle karşılaşıyorsunuz. Yenilikten ve farklılıktan korkan insanlar, hareket etmenize engel olabilir. Muhtemelen bu insanlar, anlamadıkları bir şeyden korkarak tepki veriyorlar. Onların bakış açınızı görmelerine yardımcı olun.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün her ne kadar gerginlik ve kargaşa olsa da sizi etkilemek zorunda olmadığını unutmayın. Çoğu savaşın temeli eski ile yenisi arasındaki mücadeleye dayanmaktadır. Hayatınızdaki olayların savaşa dönüşmesine izin vermeyin. Onları, gözlemlemek ve anlamak için çaba gösterin. Bunu yaparken titiz olun ve ellerinizi kirletmeyin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, beyniniz, yeni ve devrimci fikirlerle ilerlemek isterken, bu fikirleri harekete geçirmekten sizi alıkoyan bir şeyler var. Kafanızın içinde, yavaşlamanızı ve bazı şeyleri kabul etmemenizi söyleyen küçük bir ses olabilir. Bu iki bakış açısı arasında bir denge kurmak için elinizden geleni yapın ve doğru kararlar vermeye çalışın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugünlerde kendinizi meraklı ve pervasız görebilirsiniz. Çevrenizdeki tehlikeleri görme konusunda bunlar yeterli olmayabilir. Biraz dışarı çıkıp keşfedin, kendinize özgürlük verin. Tüm bunları yaparken sorumluluklarınızı unutmayın. Başkalarının saygısını kazanmak için disipline biraz daha özen gösterin.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün uymanız gereken belirli kuralların olduğunu keşfettiğinizde, zihinsel olarak bir tıkanıklık yaşayabilirsiniz. Bazen tüm kuralların üstünde olduğunuzu hissediyorsunuz, kendi ahlakınıza dayalı olarak kendi kurallarınızı oluşturabiliyor ve her şeyin yoluna gireceğini düşünüyorsunuz. Maalesef bazen başkalarının kurallarına uymanız gerekir. 

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, duygularınızı dengelemeye ve duyarlılığı sağlamaya çalışırken harcadığınız her zaman daha çok karışmanıza neden olabilir. Son zamanlarda rasyonel zihninizi dinlememiş olabilirsiniz, belki sizden farklı bir yöne doğru ilerlemenizi isteyecektir. Düşüncelerinizi dinlemek için biraz zaman ayırın ve onları artık daha ciddiye alın.

08.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.