Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 8 Kasım 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 8 Perşembe 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, aşk hayatınızla ilgili bazı fikir ayrılıklarının bugün ortaya çıkması muhtemel. Bunu, ilişkinin biraz tazelenebileceğini gösteren bir işaret olarak alın. Sevdiklerinizin sizden daha fazla özgürlük sahibi olduğunu görebilirsiniz. Gelecek günlerde, bu konu hakkında aradığınız şey size gelecektir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün işteki veya evdeki kısıtlamaları fark edebilirsiniz. Emeğiniz için uygun bir ödül bekliyorsunuz. Yeni kişisel ve profesyonel hedefleri tanımlamak için iyi bir gün. Onlar sayesinde bir türlü bitmek bilmeyen işleriniz devam edecek.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, son zamanlarda biraz fazla inatçı olabilirsiniz. Finansal kısıtlamalara dikkat etmeden ne isterseniz yapıyorsunuz. Artık çözülmemiş herhangi bir parasal sorunla ilgilenmeniz gerekebilir. Mali sorumluluk alanında almanız gereken bazı dersler var! Farkındalığınızı arttırmak için neler yapabileceğinizi araştırın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, kendinizi bir ilişki hakkında karar vermeniz gereken bir durumda bulabilirsiniz. Eski konular, sizi rahatsız etmeye, şüphelerinizi artırmaya ve özgürlükle ilgili korku yaratmaya başlayabilir. Bunları her ne pahasına olursa olsun görmezden gelin! Onlara izin verirseniz, muhtemelen çok fazla şey kaybedersiniz. Cesur olun ve kendi kararınızı verin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün sizin için harika bir gün olacak. Hiçbir sınırlamanın geçerli olmadığı bir hayal dünyasında yer almayı tercih eden, kuralları ve kısıtlamaları benimsemeyen birisiniz. Özgürlüğünüzü ve ideallerinizi korumanın mümkün olduğunu biliyorsunuz ve bunun için çaba gösteriyorsunuz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, kendinizi kötü haberlerin kaynağı olarak görebilirsiniz. Ancak, dürüst olmak her zaman daha iyidir. Bugün kendinizi karşınızdaki kişinin yerine koyun. Gerçeği öğrenmek için yeterince saygın biri olduğunuzu düşünmez miydiniz? Kötü haberler vermenin de iyi bir yolu var. Tek yapmanız gereken, konuştuğunuz kişiye saygı duymak.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, birilerinin gelip tüm ihtiyaçlarınızı, özellikle duygusal olanları karşılamasını bekliyorsanız, çok uzun bir süre daha beklemeniz gerekebilir! Kendi ihtiyaçlarınızı karşılamaktan sorumlusunuz. Eğer yapmazsan, sonsuza dek bağımlı olursunuz. Bu da sizin doğanıza tamamen aykırı bir durum!

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bazen bir şey elde etmenin en iyi yolu, size gelmesini beklemektir. Yaşam hakkında daha pasif bir tavırla ilerleyin. Diğer insanların sizi yönlendirmesine izin verin. Arabanın arka koltuğunda oturmak size yeni bir bakış açısı kazandıracak. Günün sonunda, beklediğinizden farklı bir yerde olacaksınız.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün kendinizi çok fazla dramın içinde hissedebilirsiniz. Endişelenmeyin! Tüm çatışmalardan ve el sıkışmalarından kolayca kaçabileceksiniz. Sadece kendi yolunuza odaklanın. Doğa size yardım eli uzatıyor, onu geri çevirmeyin. Çevrenizdeki herkes iyi şeyler yapmak için çabalıyor, ancak ne olursa olsun siz başkalarının işlerine burnunuzu sokmayın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün küçük gerilimler ortaya çıkabilir. Size yakın olan insanlar, belki de eşiniz veya aileniz, sizi istemediğiniz davranışları benimsemeye zorlamaktadır. Bağımsızlığınızdan yavaşça bırakacak mısınız, yoksa özgür olmaya devam mı edeceksiniz? İkinci olasılık daha muhtemel görünüyor.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün ruh haliniz baskın olabilir. Geçtiğimiz günlerde karşılaştığınız zorluklardan sonra, şimdi biraz hak ettiğiniz huzur ve sessizliğe ihtiyacınız var! Ne yazık ki, çevrenizdekiler bunu size vermek istemiyorlar. Masanızda biriken işler ne olursa olun, dinlenmek için güzel bir tatil planı yapın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, sizin gibi hassas insanlar için iyi bir gün değil. Bugün sesler biraz yükselebilir. Havadaki gerginlik sizi çok etkileyecek. Biraz üzgün ve normalden çok daha savunmasız olacaksınız. Yapabilirseniz, kargaşadan uzak durmaya çalışmak akıllıca olur.

08.11.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.