Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 8 Haziran 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 8 Haziran 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün özellikle tutkulu hissediyorsunuz. Bu yüzden aklınızdan romantizmi çıkaramıyorsanız şaşırmayın. Sevgilinizle samimi bir akşam planlayabilirsiniz. Yalnızsanız, yeni ve heyecanlı biriyle tanışmanız olası. Tutkularınız, yaratıcı ve entelektüel ilgi alanları dahil hayatınızın diğer bölümlerine de sızabilir. En iyisini yapın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün geçmişten gelen derin duygularınızdan arınmak isteyebilirsiniz. Bunun ruhsal ve duygusal durumunuz üzerinde canlandırıcı bir etkisi olması muhtemeldir, bu yüzden direnmeyin. Ayrıca ilişkiler hakkında sahip olduğunuz her türlü önyargıyı serbest bırakmanız da sizi iyi hissettirecektir. 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün heyecan verici sosyal etkinlikler veya grup etkinlikleri gerçekleşebilir. Kesinlikle katılmak isteyeceksiniz. Yakın arkadaşlarınızla veya romantik bir arkadaşınızla birlikte gidebilirsiniz. Başkalarıyla iletişim kurmak yoğun ve tatmin edici. Bu yüzden gün sonuna doğru başınız dönebilir. Bu akşam romantik partnerinizle biraz zaman geçirmenin kesinlikle harika bir fikir. Tutkulu hissediyorsunuz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün işiniz ve mali çıkarlarınızla ilgili yakın arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. Kariyer konuları hızla yükseliyor ve finansal geleceğiniz ümit verici görünüyor. İyi işlere devam edin. Sağlığınız çok güçlü. Sizin için önemli olan biriyle samimi bir akşam planlayabilir ve bu akşamdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, aşk ve romantizm bugün ana odağınız olmaya adaydır. Birine özel bir ilgi duyuyorsanız, ona harika bir akşam geçirmek için teklif sunabilirsiniz. Eğer hayatınızda böyle biri yoksa, yeni ve heyecanlı birinin hayatınıza gelmesine şaşırmayın. Yaratıcı yetenekleriniz de yoğunlaşıyor. Aklınıza gelen fikirleri gerçekleştirmek için ne kadar zamana ihtiyacınız olduğuna bakın. Onları unutmak istemezsiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün rüyalar, vizyonlar ve sezgisel kavrayışlar, yenilikçi yanınızı ve çevrenizdekilerle etkileşimlerinizi zenginleştirecek. Fikirlerinizi harekete geçirmekten çekinmeyin, biraz fazla iddialı görünseler bile. Gelecekteki trendleri yakalamaya çok müsaitsiniz, bu yüzden uyanık olun. Akşam saatelerinde kendinizi özellikle seksi hissediyorsunuz, bu yüzden sevgilinizle samimi bir buluşma planlayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün bir süredir konuşamadığınız birine sosyal bir etkinliğe katılmayı önerebilirsiniz. Bu kişiye zaman ayırmaktan çekinmeyin. İlişkileriniz bugün iyi gidiyor ve özellikle romantik ilişkiler gündeminizde. Eğer ilgilenirseniz, bu ilişkileri daha da güçlü bir hale getirebilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün çalışma hayatınız ve geliriniz uzakta yaşayan biri sayesinde güçlenebilir. Bilgi arzunuz güçlüdür. Bazı yeni beceriler geliştirmeye çalışabilirsiniz. Romantik hayatınızda da tutkulu hissettiğinizden ve bunu başkalarına hissettirdiğinizden gelişmektedir. Mevcut veya potansiyel partnerinizin sürprizlerine hazır olun.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün kendinizi çok tutkulu hissediyorsunuz. Sevgiliyle samimi bir akşamı planlamak için harika bir gün. Mumlardan, sessizlikten ve hafif müzikten yararlanın. İster entelektüel, ister yaratıcı, isterse iş odaklı olsun, diğer ilgi alanlarınız hakkında özellikle tutkulu hissetmeye yatkınsınız. Ne olursa olsun, tutkularınızı takip etmek için çok zaman harcayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün özellikle romantik hissediyorsunuz. Sevgilinizle evde samimi bir akşam planlayabilirsiniz. Hayal gücünüz yüksek, bu yüzden enerjinizi yaratıcı projelere vermeye karar verebilirsiniz. Gününüzün boş geçmesine izin vermeyin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün sosyal hayatınızın daha iyi olması için ekstra çaba gösterebilirsiniz. Partiler veya grup aktiviteleri için telefonda çok fazla zaman harcayacaksınız. Şimdilik romantizmle ilgilenmiyor olabilirsiniz, ancak kısa süre sonra umut verici biriyle tanışabilirsiniz. Özel biriyle samimi bir karşılaşmaya hazır olun.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün iş ve para meseleleri gerçek olamayacak kadar iyi görünebilir. Yaratıcı veya sanatsal bir alanda bir mola vermeye çalışıyorsanız, bu sizde önemli etkiler yaratabilir. Karlı ve parlak bir gelecek sizi bekliyor. Bu güzel günü, akşam sevgilinizle romantik bir yemek planlayarak kutlayın. 

08.06.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

loading...