Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 8 Eylül 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 8 Eylül 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün kariyer çıkarları ve dedikodular gündeme gelebilir. İş arkadaşlarınızdan biri ofiste olup biten her şeyi not alıyor ve gerektiğinde bunları sunmayı planlıyor. Böyle ilerleme stratejileri hissediyorsanız, onları durdurmak için neler yapabileceğinizi düşünün. Bu şekilde kariyer çıkarlarınızı koruyabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, uzun süredir bir gezi ya da eğitim planlıyorsunuz. Ancak, oldukça rahatsız edici bir mektup ya da telefon görüşmesi planlarınızı tehlikeye atabilir ve sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bu duruma dikkatlice bakarsanız, sizi o kadar fazla geri çekmediğini görebilirsiniz. İstediğiniz şeyden ödün vermeden onunla ilgilenebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün mali durumunuzla ilgili kötü bir haber alabilirsiniz. Paniklemeden önce detayları öğrenin . Bir bilgisayar hatası veya başka bir hata olabilir, ya da bir isim karışıklığı. Düzeltmek için adımlar atın. Her şeyin göründüğünden daha iyi olduğunu bilmek için sizi rahatlatacaktır.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. İlk tepkiniz, size en yakın olanları gerçeklerden korumak olabilir. Yalan söylemek ya da en azından durumdan bahsetmekten kaçınmak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizi koruma isteğiniz anlaşılabilir, ancak sorunlara yol açacak gibi duruyor. İnsanları her zaman koruyamazsınız. Çoğu gerçekleri bilmeyi tercih eder.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, zihniniz bugün saatte binlerce mil gidiyor olabilir. Aşırı yüklenmeye neden olabilecek yeni fikirler ve bilgilerle dolmuş olabilirsiniz. Yapabilirseniz hepsini yazmaya çalışın. Daha sonra o yazılanlara başvurmak isteyeceksiniz. Bir yürüyüş ya da başka bir egzersiz için dışarı çıkmak size iyi gelecektir.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün sevgiliniz veya yakın bir arkadaşınızın durumuyla ilgili endişeleriniz artabilir. Bu kişiye ulaşıp tereddüt etmek istemediğiniz için neyin yanlış olduğunu sormaktan çekinebilirsiniz. Yine de yapmalısınız. Her şey göründüğü kadar kötü değil ve endişeniz takdir edilecek. Bu gece dinlenmeye her zamankinden çok ihtiyaç duyacaksınız. Çok fazla çalışıyorsunuz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bir aile üyesiyle neyin yanlış olduğu hakkında bir konuşma yapabilirsiniz. Depresif ruh hali herkese yayılabilir. Ruhsal problemlerin bulaşıcı olduğunu unutmayın! Sorunun üzerine çok fazla gitmek daha kötü olacaktır. Konudan biraz uzaklaşmak için kendinizi işinize verebilirsiniz. Bu esnada sesli mesajlar göndererek iletişimi sürdürmekten korkmayın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün bir yanlış bilgilendirme, aile içinde gereksiz gerginliklere neden olabilir. Kendinizi kontrol edinceye kadar, bugün duyduğunuz dedikodu veya söylentiyi ciddiye almayın. Herhangi bir gezi planlamak veya gezmek için iyi bir zaman değil. Gecikmeler veya aksilikler olabilir. Dikkatli olun!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün birinden para ile ilgili yanlış bilgiler alabilirsiniz. Bu bir bankacı, alacaklı, yatırım danışmanı, hatta yakın bir arkadaş veya akraba olabilir. Kim olursa olsun, dediklerine yüzde yüz inanmayın. Yapmanız gerekenler hakkında herhangi bir karar vermeden önce durumun gerçeklerine kendiniz bakın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, size yakın olan biri bugün tamamen dürüst olmayabilir. Bu kişi sizi korumak için gerçeği söylemiyor ve sizden bir şey gizliyor. İçgüdülerinize güvenin. Size söylenenleri kabul etmeden önce doğruluğunu kontrol edin. Bu bir aldatmaca değil, sadece sizi korumak için yapılıyor. Ancak, gerçekleri gizlemek bazen iyi olmayabilir.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz. Muhtemelen bir yere gitmek yerine evde kalmak isteyeceksiniz. Ancak, bu isteğinize rağmen sizi dışarı çıkmaya zorlayanlar olabilir. Bu tuzağa düşmeyin. Biraz dinlenin, böylece gerçekten dışarı çıkmanız gerektiğinde, daha verimli olabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, sevgiliniz ya da yakın bir arkadaşınız bugün biraz ilgisiz olabilir. Bu endişelenmenize, kafanızın karışmasına ve bu kişinin sizinle ilişkiye devam etmek istemediği konusunda meraklanmanıza neden olabilir. Güvensizliğe kapılmamaya özen gösterin. Bu kişinin kendi sorunları olabilir ve sonunda ağlamak için güçlü bir omuz isteyecektir. O kişi siz olabilirsiniz!

08.09.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.