Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 8 Aralık 2017 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 8 Aralık 2017

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün alışkın olmadığınız istekler karşısında tepkilerinizi saklamıyorsunuz. Aynı zamanda eğlenceli davranışlar sergileyeceğiniz bir gün olacak. Ruh haliniz biraz karmaşık! Ancak hislerinizden son derece eminsiniz. Yeni keşifler gerçekleştirin. Sevgilinizi veya yakın bir arkadaşınızı hobilerinize dahil edin. Bugün yakınlarınıza karşı özverilisiniz. Ufak tefek problemleri ortadan kaldıracaksınız.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, güne alçakgönüllü bir şekilde başlıyorsunuz. Ancak ilerleyen saatlerde kendinizi ifade etmeniz gerekebilir. Alçakgönüllülüğü bir kenara bırakın. Enerjik ve hünerlerinizi gösterebileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bununla birlikte, aile meseleleriyle uğraşabilirsiniz. Hepsini sorunsuz bir şekilde halletmek için uygun bir gün. Eğlenceli bir etkinliğe davet edilebilirsiniz. Sakın bu daveti geri çevirmeyin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, Merkür gerilemesi duygularınızı iyi bir şekilde ifade etmenizde etkili olacak. Sorunlara çözüm bulmak için mükemmel bir zaman. Gün ilerledikçe, sosyal hayatınızla ilgili heyecanlı anlar yaşayacaksınız. Sevgiliniz veya eşiniz çok şaşıracağınız bir sürpriz yapılabilir. Oluşabilecek ufak sorunlara engel olmaya çalışın. Aksi takdirde, büyük ve kalıcı problemler doğabilir.

YENGEÇ BURCU

Yengeçler, bugün enerjiniz yüksek ve siz bu enerjiyi iyi işler için kullanacaksınız. Günün ilk yarısı, benzersiz fikirler üreterek geçecek. Kendinizi bu duruma kaptırdığınız takdirde planlarınızda değişiklikler yaşanabilir. Ruh halinize uygun olmayan bu değişiklikler canınızı sıkacaktır. Olumsuz durumlarda pozitif düşünmekten vazgeçmeyin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün, üzerinde çalıştığınız projeyi paraya çevirebilirsiniz. Sizi yavaşlatacak veya gecikmenize neden olacak kişiler için şimdiden tavrınızı belirleyin. Kendinizi huzursuz hissedeceğiniz anlar kısa süreli anlar olacak. Enerjinizi yüksek tutun ve yeni işler için düşünmekten vazgeçmeyin.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün ailenizle veya evinizle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Tek başınıza özgürce takılmak isteyebilirsiniz. Ancak bir süre sonra bu yalnızlık sizi sıkacaktır. İşinizle ilgili güzel bir haber alabilirsiniz. Bu haber tüm sıkıntılarınızın önüne geçecek. Bugün ani kararlar vermekten kaçının. Aksi takdirde, sonuçları sizi pek mutlu etmeyecektir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, günün ilk yarısı iletişim konusunda son derece iyiler. Daha fazla çalışmanızı gerektirecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu konudaki başarınız sayesinde ilginç fikirler bulabilirsiniz. Çevrenizde sizi etkilemeye çalışanlar olacak. Onlara kayıtsız kalmak akıllıca bir hareket! Beraber çalıştığınız biri, kafanızı karıştıracak fikirlerini sizinle paylaşabilir. Kendinize düşünmek için zaman ayırın ve kararınızı öyle verin.

AKREP BURCU

Akrepler için günün ilk yarısı çalışmakla geçiyor. Ancak bu durumdan hiç şikayetçi olmayan Sevgili Akrepler, gün içinde karşılaşacağı sorunlara pratik çözümler getirecekler. Bir yakınınızdan sürpriz bir haber alabilirsiniz. Eğlenceli ortamlar sizi bekliyor. Harcamalarınıza dikkat edin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün kendinize rahatlatıcı hobiler bulacaksınız. Aynı zamanda sürprizlerle dolu bir gün sizi bekliyor. Yaptığınız planlarla ilgili değişikli yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum sizi çevrenizdekilere karşı biraz agresifleştirebilir. Sakin kalmaya çalışın. Akşama doğru üretme gücünüz artacak, yeni fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar için günün ilk yarısı oldukça hızlı geçecek. Bugün zihniniz çok hareketli. Yeni keşifler için sabırsızlanabilirsiniz. Ama bir yandan da tüm işlerden uzaklaşmak için bir kaçış planı yapmak istiyorsunuz. Özellikle günün ikinci yarısı iş ve sosyal hayat arasında seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, ikili ilişkiler konusunda bugün çok güçlüsünüz. Buna rağmen, sosyalleşmek için enerjiniz yetersiz kalabilir. Hislerinizde emin olmakta zorlanabilirsiniz. Emin olduğunuz an hislerinizi kuvvetlendirmek için doğru adımlar atın. Günün ilerleyen saatlerinde ufak değişikler yapmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızı da bu değişikliklere dahil etmek güzel bir fikir olabilir.

BALIK BURCU

Sevgil Balıklar, bugün duygularınızı ve endişelerinizi bir kenara bırakıyor ve eğlenmek için kendinize yeni ortamlar buluyorsunuz. Bu tavrınızla çevrenizdeki insanları da eğlenmeleri yönünde teşvik ediyorsunuz. Akşama doğru alacağınız bir haberle, iş hayatınızda yeni bir başlangıca veya bir ortaklığa karar verebilirsiniz.

08.12.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.