Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 8 Ağustos 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 8 Ağustos 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, eğer bekarsanız, alışılmadık ve çok güçlü bir cazibe hissedebilirsiniz. Zaten bir ilişkideyseniz, sevgilinizin daha önce hiç görmediğiniz çılgın bir yanını görebilirsiniz. Bu biraz rahatsız edici olabilir ama yine de sizi güldürecek.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, yeni bir iş mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, beklenmedik bir kaynaktan, belki de sosyal bir toplantıda bir fırsat duyabilirsiniz. Bu beklenmedik birinin dikkatini çektiğiniz anlamına gelebilir. Yeni ve sıra dışı bir alanda bir iş imkanı yakalayabilirsiniz. Öyle ya da böyle, dikkate değer. Bu konunun üzerine gidin ve hareket etmeden önce tüm bilgileri toplayın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, eğer bekarsanız aşk bugün ayağınıza gelebilir. Dışarıda arkadaşlarınızla otururken birinden çok etkilenebilirsiniz. Bu konuda, dikkatli ilerleyin. En azından güvensizlik yaşanmaması için, bir şekilde bu kişiyle ilgili bilgi toplayın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün sizi mutlu edecek beklenmedik ziyaretçileriniz olabilir. Yanlarında tanımadığınız bazı kişileri de getirebilirler. Onlarla hemen bağlantı kuracak, ilginç haberler, büyüleyici bilgiler hakkında konuşacaksınız. Kahkahalarınız artıyor. Onlara bir süre sizde kalmaları için teklifte bulunabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, çevrenizde yeni biri var. Onun hakkında merak ettiğiniz çok şey var. Bu sizin için bir saplantı haline gelebilir. Saplantıyı bırakın. Cesaretinizi toplayın ve gidip merak ettiğiniz her şeyi sorun. Belki bu kişiden çok hoşlanacaksınız, belki de size tamamen itici gelecek. Ne olursa olsun ona bir şans verin ve bu tanışmanın keyfini çıkarın.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün beklenmeyen bir e-posta veya mesaj alabilirsiniz. Bu mesajın içeriği, bir çek, belki de bir hediye, ikramiye veya daha fazla para kazanmak için bir teklif olabilir. Bu gerçekten ihtiyaç duyduğunuz bir zamanda gelen hoş bir rahatlama olabilir. Çalışıyorsanız, zaman konusunda endişelenmeyin. Hızlı ve verimli bir şekilde tüm işleri bitireceksiniz. Gelecekte daha fazla teklif sizi bekliyor.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, sanat veya bilimle ilgileniyorsanız, ani bir ilham kaynağı bir projeye başlamanıza ya da devam etmenize yardımcı olabilir. Bazı arkadaşlar veya grup üyeleri yararlı bilgilerle size yardımcı olacak. Zihniniz gün boyunca yeni fikirler üretecek. İşinizi bitirdikten sonra, yürüyüşe çıkın ve kafanızı temizleyin. Eğer bunu yapmazsanız, gece uyumak zor olabilir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, meditasyon, hayaller ya da vizyonlar yolunuza inanılmaz bakış açıları getirebilir. Onlara en azından ilk başta inanmayı tuhaf bulabilirsiniz, ama ortaya çıkan şeyin güvenilir olduğunu göreceksiniz. Fikirlerinizi bir günlüğüne kendinize saklayın. Tüm detayları iyice düşünün. Onları başkalarına ancak eksiksiz bir şekilde aktarırsanız yararlı olacaktır.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, maceracı bir ruha sahipsiniz. Bugün bir yaramazlık yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Siz ve bir arkadaşınız veya sevgiliniz bir günlüğüne hiç bilmediğiniz bir köye veya kasabaya gidebilirsiniz. İş, ev işleri ve diğer rutin konuları bugünlük unutmak istiyorsunuz. Son zamanlarda fazlasıyla sıkıldınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün kariyerinizle bağlantılı birinden beklenmedik bir iletişim gelebilir. Bu iyi bir haber, ama her şeyi tüm ayrıntısına kadar anlamaya çalışırken çok fazla kıvranmayın. Çok çalıştınız ve hakettiğiniz her neyse ona doğru ilerliyorsunuz. Bunu zorlu bir yarışın sonunda büyük bir ödül olarak düşünün.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, uzak bir yere gitmek için beklediğiniz para bugün elinize geçebilir. Belki de eğitim ile bağlantılı bir gruba dahil olabilirsiniz. Daha önce hiç bulunmadığınız heyecan verici bir yerde bir konferans şansı yakalayabilirsiniz. Eşyalarınızı toplayın ve gitmek için hazır olun. İyi eğlenceler!

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bazı tuhaf ve aptal rüyalar görmüş olabilirsiniz. Onlara gülüp geçmeyin. Bu rüyalar size bir şey anlatmaya çalışıyor olabilir. Onları hayatınızdaki gerçeklerle bağdaştırın ve sembolleri doğru şekilde analiz edin. Sonunda mesajı alacaksınız.

08.08.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.