7 Temmuz 2018 günlük burç yorumu

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 7 Temmuz 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 7 Temmuz 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün aylık duygusal döngünüzde dramatik bir doruk noktasındasınız. Bir volkan gibi patlak vermeniz mümkün. Dişil ve erkeksi doğalarınız birbiriyle bağlantılıdır ve kendinizi tam olarak ifade edebilmeniz için uyumlu bir şekilde çalışırlar. İletişim kapılarını açın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugünkü savunmanız kendinize ve başkalarına bakmaktır. Bu iyi, ancak bunu yaşam gücünüzü tüketmeyecek bir şekilde yaptığınızdan emin olun. Bugünün anahtarı, tavsiye sunmaktır. Başkalarının eylemlerinden sorumlu değilsiniz. Bilgi ve fikir verebilirsiniz, ancak nihai kararı kişiye bırakın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün müthiş bir gün. Hızlı zihninizi ve keskin zekanızı kullanarak biraz olsun işlerinizi halledebileceksiniz. Bilgiler, hızlı ve öfkeli bir şekilde uçuyor. Size yarayanları kapmalısınız. Daha bilinçli davranırsanız, günün kararlarını işlemek için daha donanımlı olacaksınız. Devam etmeden önce tüm gerçeklere sahip olduğunuzdan emin olun.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün kendinize sıklıkla “Neden ben?” diye sorabilirsiniz. Hayatı muhtemelen hiç bitmeyen bir tren yolculuğu gibi görüyorsunuz. Derinlerde, başka bir yolun olmayacağını anlıyorsunuz. Yapabilirseniz, bugün bir şeyler arayın. Düşüncelerinizi ve duygularınızı başkalarına iletin. Konuşarak, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, beyninizin bugün arı gibi çalıştığını görebilirsiniz. İşleri halletmek için gereken çok fazla bilgi var. Eviniz için yeni elektronik ekipman veya küçük aletler almayı düşünüyor olabilirsiniz. Cüzdanınızı çıkarmadan önce bu projeyle ilgili araştırma yapmak harika olacak. Bilgi toplamak için bu günü iyi kullanın.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, tüm problemlerinizi tek başınıza çözebileceğinizi düşünmeyin. Başkalarıyla konuşmak, sizi sıkan bir duruma ışık tutabilir. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz alanlarda başkalarından destek alın. Yardım istemek için utanmayın. Hepimizin uğraşması gereken sorunlar olabilir. Yalnız değilsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün erken kalkıp çalışmanız gerekebilir. Yapmanız gerekenler için yardımcı olacak çok fazla duygusal ve fiziksel enerjiniz var. Hedefinize yaklaşmak için bundan yararlanın. Bugün tek yapmanız gereken, verme ve alma arasında sağlıklı bir denge bulmaktır.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün konuşmakta özgürsünüz. Bir süredir çevrenizdekilere görüşünüzlerinizi belirtmemiş olabilirsiniz. Bugün bunları duymaları büyük önem taşıyor. İnsanların sizin fikrinizi istememesi, bunun geçerli olmadığı anlamına gelmez. Başkalarının göremediği sezgisel bir anlayışınız var.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, işlerin hızı yükseliyor ve parçaları toplamak için çabalıyorsunuz. Bugün insanlarla yakın iletişimde kalın. Bu sizin için faydalı olacak. Bir köşeye attığınız önemli belgeler yığın haline gelmiş. Onları düzenlemek için başkalarının yardımını isteyebilirsiniz. Bazı konuları yakından takip etmelisiniz, böylece oyundaki yerinizi kaybetme riskiniz azalır.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün kimse ihtiyaçlarınızı karşılayamayacak, o yüzden kalkın ve kendi başınızın çaresine bakın. Çevrenizdekilerin hareketleri bugün pek sempatik değil. Size karşı gelen güçlü görüşler olabilir. Etrafta dolaşan bir dedikodu duyabilirsiniz. Bu tür konulara fazla dahil olmamaya özen gösterin. Bu, bir süreliğine sizi diğerlerinden uzaklaştıracaktır, hepsi bu.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz. Bir süredir duymadığınız insanlarla iletişim kuruyorsunuz. En azından hedeflediğiniz konumda oldukça verimli olabileceğinizi göreceksiniz. Ne kadar az plan yaparsanız, o kadar çok şey halledebilirsiniz. Eylemlerinizin çoğu kendiliğinden gerçekleşiyor.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün bir bağlılıktan kaçınmak için kendinize bir yol bulabilirsiniz. Birilerinin zafer kazanmasına izin vermeyin. Güçlü durun ve duygularınızı inciteceğini düşündüğünüz insanlara karşı bile açık olun. Sizin işiniz duygularınızı korumak. Olmanız gerekiyorsa agresif olun. Aklınızı doğru kullanın.

07.07.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

vestel