Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 7 Nisan 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 7 Nisan 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün bir iş ortağından veya romantik partnerinizden geçici olarak ayrıldığınız için kendinizi huzursuz ve sinirli hissedebilirsiniz. Telefonla iletişim kurmak da zor olabilir, çünkü ikiniz de meşgul olacaksınız. Zihninizi oyalayacak büyüleyici bir şeyler bulun. Arkadaşlarınızla bir araya gelin ve biraz eğlenin. Böylece, zaman daha çabuk geçecek.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, işinizle ilgili oldukça rahatsız edici bir söylenti kulağınıza gelebilir. Belki de şirketin satıldığını veya hiyerarşide bir sarsıntı yaşandığını duyacaksınız. Kalmaya devam edip etmeyeceğiniz konusunda endişelenebilirsiniz. Herhangi bir sonuca varmadan önce, neler olduğunu bilen ve gerçeği size söyleyecek birini arayın. Duyduğunuz şeyler sadece dedikodu olabilir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, yeni yaratıcı projeler ya da devam eden işleri geliştirmek için harika fikirleriniz var. Eğer onları hemen not almazsanız, bir daha geri dönüşü olmaz. Zihniniz, bir odak noktasından diğerine geçerken kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınızı fark edin ve onlarla kalmaya çalışın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, işyerinde bir arkadaşınız, muhtemelen kadın, gerekçe belirtmeden işi bırakabilir. Bu biraz kafa karıştırıcı olacak ve şirket içinde bilmediğiniz değişiklikler olup olmadığını merak edeceksiniz. Bu kişinin neden gittiğini tam olarak öğrenmeye çalışın. Ona doğrudan soramasanız bile, bilen birisine gizlice sorabilirsiniz. Kaygınızı hafifletmek için tek yol bu.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, uzun zamandır konuşmak istediğiniz bir kişi, belki de uzakta yaşayan eski bir arkadaş, bugün başı sıkıştığı için sizi arayabilir. Onun sesini duyunca memnun olacaksınız, ancak gün boyunca rahatsız edici bir telefon trafiği olabilir. Çok fazla sinirlenmeyin. Sabırlı olun, bu konuda ancak sabırlı davranarak mutlu olabilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, üzücü bir rüya bu gece uykunuzu bölebilir. Uyandığınızda ve gerçek dünyaya odaklandığınızda, ciddi düşünmeye değmeyecek kadar tuhaf bir rüya olduğunu anlayacaksınız. Yine de rüyanızı bir yere yazın. Bir süre sonra, sembolleri gözden geçirin ve size ne mesaj verdiğini görün. Rüya, garip bir şekilde de olsa, hayatınızdaki bir durum hakkında size bir şeyler anlatmaya çalışıyor olabilir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bir meslektaşınız ya da romantik partneriniz bugün dokunaklı bir ruh halinde olabilir. Bu nedenle, bu kişiyle uğraşmak sizin için zor olacak. Bu durumun sizdeki olumsuz etkilerini fark edebilir, değip değmediğini düşünebilirsiniz. Aptalca bir şey yapmayın. Bu ruh hali geçicidir. Mümkünse arkadaşınızdan biraz uzak durmaya çalışın. Her şey yarın normale dönecektir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, son zamanlarda çok sezgisel davranıyorsunuz ama bugün psişik yetenekleriniz işe yaramayabilir. Bugün, sezgilerinizle hareket etmemeye çalışın. Çünkü, her zamanki kadar güvenilir değiller. Aynı şekilde, hayal gücünüz de güvenilir değil. Endişelenmeyin. Yarın eski halinize döneceksiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün bir arkadaşınız hakkında bazı üzücü haberler alabilirsiniz. Bu haber size telefonla gelebilir. Alacağınız haberde çarpıtılmış gerçekler olacak. Aslında, duyduğunuz şey dedikodudan başka bir şey değil. Neler olup bittiğini bilen birini, tercihen konunun merkezinde olan arkadaşınızı arayabilirsiniz. Kendinizi delirtmeden önce gerçekleri kontrol edin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün şanslı bir kariyer molası veriyorsunuz, bu da size biraz para kazandıracak. Tek dezavantajı, çok zamanınızı alacak olması. İyi şansınız, kişisel yaşamınızda geçici sorunlara neden olabilir. Diğer aile üyeleri bu durumdan hoşnutsuz olabilir. Ancak, endişelenmeyin, herkes uzun vadede daha iyi olacak.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, uzakta yaşayan birinden beklenmedik bir ziyaret, programınızı karıştırabilir. Arkadaşınızı görmekten memnun olsanız bile, randevuları iptal etmek ve toplantıları ertelemek canınızı sıkacak. Ancak, işiniz bittiğinde, arkadaşınızla güzel vakit geçireceksiniz. Sizin ve arkadaşınızın anlatacak çok şeyi olmalı. Saatlerce konuşacaksınız.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün beklenmedik bir mali aksaklık yaşayabilirsiniz. Belki bir diş ağrısı veya araba arızası, planlamadığınız önemli bir harcama yapmanıza neden olacak. Muhtemelen, bu krizle başa çıkmanın bir yolunu bulacaksınız. Şu an farkında olmadığınız şeyleri çizmek için kaynaklarınız olabilir. Mali durumunuzu gözden geçirin. İyileştirmek için çaba gösterin!

07.04.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.