Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 7 Mart 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 7 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün bencil tavırlara tahammül edemeyeceksiniz. Başkalarının incinen duygularını fark edemeyebilirsiniz. Onları yok sayarak, kendiniz için kötü davranışlarda bulunmayın. İnsanlar bugün aşırı hassas davranıyor olabilir, bu nedenle konuşmak için bir kulaktan, ağlamak için bir omuzdan başka bir şey istemeyen birine desteğinizi göstermeyi ihmal etmeyin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün zor bir insanla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızdaki önemli insanları analiz ediyorsunuz, ama gerçekten bakmanız gereken kişiyi atlayabilirsiniz. O kişiye dikkat etmelisiniz. Mükemmellik için sürekli çaba sarfediyorsunuz, kendinize doğru krediler verin. Bugün kendiniz için güzel şeyler yapabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugünün yaratıcı enerjisinden yararlanın. Ellerinizi hareket ettirin, hayal gücünüzü eğlenceli ve sanatsal şeyler için kullanmaya devam edin. Çalışmanızdan şüphelenmeye başlarsanız, yaratıcı bir tıkanıklığın sarmalına düşebilirsiniz. Çalışmanızın kalitesini veya sonucunu sürekli olarak değerlendirmekten kurtulun. Aklınıza gelecek her şeyi keşfetmek için kendinize bir rahatlık katın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün içgüdülerinize ve altıncı hissinize güvenebilirsiniz. Harika bir ortaklık için, geliştirmek istediğiniz plana yardımcı olacak biriyle bağlantı kurma olasılığınız yüksek. Ahlaki değerlerinizle çalkalanan şeylerden uzak kalmamaya özen gösterin. Bir konuda kafanızda soru işaretleri var. Cevap önünüzde; onu çok uzakta aramaktan vazgeçin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, yeni maceralar için mücadele ederken ve yeni projeler oluştururken, kendinizi bir orduya liderlik ediyormuş gibi hissedebilirsiniz. Durmak ve birliklerin dinlenmesine izin vermek için bugün biraz mola verin. Artık siz de dinlenmeyi hak ediyorsunuz. Saldırı planınızı oluşturmak için bu durgunluk anını değerlendirin, böylece nasıl ilerleyeceğinizden emin olabilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, hayatınızın her yönüne ayrı ayrı odaklanmış durumdasınız. Ne kadar yorgun olduğunuzu fark edemeyecek kadar kendinizi kaptırmışsınız. Gerçekten çok fazla önemli olmayan şeylere dikkatinizi vermeye çalışmayın. Başkalarının hayatlarıyla ilgili kıskançlık ve dedikodular, sizin dünyanızla alakasızdır, bunu unutmayın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün kendinizi her şeye değecek kadar güçlü ve zihinsel yetkiye sahip biri olarak görebilirsiniz. Duygularınız düşündüğünüzden daha duyarlı ve kesinlikle başkalarına gösterdiğinizden daha fazladır. Kendinizi nasıl hissettiğiniz konusunda ve düşüncelerinizi dile getirirken dürüst olun.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün az çabayla güzel şeyler yapabilirsiniz. Herhangi bir tartışma ortaya çıkarsa, bu konuda haklı olduğunuzu unutmayın. Duygusal sorunların üstesinden gelmek biraz zor olabilir, ancak bunları bir profesyonel gibi çözebilme yeteneğine sahipsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün rahatlatıcı bir gün geçireceksiniz. Şu anda kusursuz bir strateji planlamanıza gerek yok. Rahatlamaya ve gereksiz strese maruz kalmamaya çalışın. Anın keyfini çıkarmanın vakti geldi. Önünüze gelen her konuyu denetlemekten ve ayrıntılarına inmekten vazgeçin. Akışına bırakın ve içinizden geldiği gibi hareket edin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün duygusal yönünüz ağır basıyor. Aklınıza gelen her şeyi yapmak ya da söylemek için gerek duyduğunuz duygusal özgürlüğü hissediyorsunuz. Kendinizi rahat bırakarak ruhunuzu dinlendirin. Olumlu düşünceleri ve fikirleri geri çevirmeyin, onlara hayatınızda yer verin.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, kendinizi ifade etmek için sabırsız ve huzursuz tavırlar sergilemek yerine, başka bir şekilde ifade etmeyi tercih edin. Nazik dokunuşlar ve tavırlar bugünlerde daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Suskunluğu bir kenara bırakın. En yakınlarınızla iletişim kurmaya ve ilişkilerinizi güçlendirmeye çalışın. 

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün sizin için harika bir gün. Özellikle erkeklerle olan ilişkilerin son derece iyi gittiğini göreceksiniz. Zaman zaman sessiz tavrınız yüzünden haksızlığa uğradığınızı düşünebilirsiniz, ancak bugün hak ettiğiniz tüm haklara sahip olacaksınız.

07.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.