Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 7 Kasım 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 7 Kasım 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün bir süredir üzerinde çalıştığınız bazı büyük planlara yoğunlaşabilirsiniz. Sorun şu ki, aniden sizden bir şey isteyen ya da fazla egolu biriyle çatışma yaşama olasılığınız var. Bu kişi hayallerinize engel olmak istiyor. Bunun sadece maceranın bir parçası olduğunu anlayın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, son zamanlarda kendinizi daha duygusal hissediyor olabilirsiniz. Bugün hayali bir enerji sizi başka bir aleme sürükleyebilir. Eldeki konular hakkında daha iyi bir perspektif elde etmek için kalkışa geçin. Güçlü bir projede dizginleri bir başkasına vermeniz istenebilir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, güvende olduğunuz insanlar ve durumlar bugün aniden sorun çıkarabilir. Oturduğunuz koltuk aniden altınızdan çekilirse şaşırmayın. Oldukça zor bir düşüş olabileceğinden güçlü kalmaya çalışın. Daha da fazlası, bunu bir adım ileriye götürmek için çabalayın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün özgüven ve egonuzda ekstra bir artış hissedebilirsiniz. Egonuz, agresif ve inatçı tutumunuz biri tarafından tehdit olarak algılanırsa şaşırmayın. Bugün insanlarla uğraşmak zor olabilir, çünkü biraz boşlukta hissediyor olabilirler.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, çevrenizde olup bitenlerin gerçekliğini bilseniz, dehşete düşersiniz. Bu nedenle, sadece kendinizle ilgili şeyleri görmek en iyisidir. Bugün bir başkasının sözüne güvenmek yerine gözünüzle gördüğünüze inanın. Büyük ilerleme kaydettiğinizi görmek isteyenler var ve bu konuda sizi ikna etmeye hazırlar.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, insanları bugün bir kalıp haline getirmeye çalışmak iyi bir fikir değil. Bu sadece başkalarını ve sizi rahatsız eder. Herkesi olduğu gibi kabul etmek en doğrusudur. Önyargılı fikirler, size başarısızlık, hayal kırıklığı ve öteki tarafın öfkesinden başka bir şey getirmez.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, iyimser bakış açınız bugün çok daha güçlü bir şekilde büyüyecek. Olumlu düşünceleriniz çok fazla sevgi kazanmanıza yardımcı olacak. Hayatın en güneşli yanını gördüğünüz için, başkalarına da bu konuda ilham veriyorsunuz. Hayatınıza yeni giren birisi, bardağın her zaman dolu tarafını görmenize bayılıyor. Bu kişi, hayatınızın çok daha büyük bir parçası olacak.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün başkalarının duygularınızı çok fazla farketmesini beklemeyin. Böylece, onlardan daha saygılı olursunuz. Karşılaştığınız her şeyde huzur arıyorsunuz. Bu zor olabilir, çünkü diğer insanların da istekleri var. Bu durumda, insanlar geri çekilmeleri muhtemel değildir. Ne yazık ki herkes kendini haklı görüyor.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, saldırgan tavrınız bugün bir kavgaya neden olabilir. İş yerinde aşırı inatçı güçler var ve bu güçlerin öç almaya istekli olduğunu görebilirsiniz. Bunu daha da zorlaştıracak olan şey, insanların durum yanlış yorumlamaları olacak. Daha fazla saldırganlık yerine durumu sakin bir şekilde anlamaya çalışın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün insanlarla uğraşmak zor olabilir. Fazla inatçı olduklarını fark edebilirsiniz. Şüphelerinizi gidermeye çalışın. İşlerin yürümesi için bazı tavizler vermeniz gerektiğini düşünüyorsanız, bunu bir kayıp veya karakter hatası olarak görmeyin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün biraz stres altında olabilirsiniz. Zor olan kısım, hissettiğiniz tehdidin muhtemelen tamamen gerçek olmayan bir şeyin sonucu olmasıdır. Biri size, durum hakkında hiçbir etkisi olmayan yanlış bilgiler getirebilir. Gerçekten neler olup bittiğini öğrenmek için başkasının sahte izlenimleriyle hareket etmeyin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün karmaşık sorunlarla uğramak bir karın ağrısı yaratabilir. Tek başınıza idare edemeyeceğiniz çok fazla mesele var, o yüzden denemeyin. Yardım istemekten çekinmeyin. Gelecek yardım, yükünüzü hafifletecek ve birkaç gün boyunca kendinizi oldukça kaygısız hale getirecektir. Günün ilerleyen saatlerinde kafa dağıtmak ve olumlu enerjilerinden yararlanmak için arkadaşlarınızla vakit geçirin.

07.11.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.