Bugün burcunuz sizin için neler? 7 Haziran 2018 Perşembe gününün burçlanması , “Yüksek Topuklar” ekibi için sizlerimiz hazırladı. Astroloji  ile ilgili yazıcılar veren yazdıkları, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz. 

Günlük burç yorumları 7 Haziran 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugünkü enerjiniz çok yüksek. Muhtemelen gününüzün bir pencere testi yapılmalıdır. Bu, endorfinleri beraberinde getirdi. Bunu yapabilirsin ya da çok daha fazla motive olabilirsiniz. Başkalarıyla ilişkileriniz, derin ya da samimi olmasa, uyarıcı ve neşeli olacaktır.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bir arkadaşınıza ya da sevgilinize yakınlaştırabilir. Bir spor etkinliğine, konsere veya atölyeye katılabilirsiniz. Farklı bir ülkeye gitmek için planlarınız var. Bir dizi farklı konuyla ilgili konuşmalar, sevgilinizle birbirinizi anlamanızı sağlar. Bugün harika anılar biriktirebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, kendinize ile güveniniz bugün çok fazla. Parayla ilgili iyi haberler, siz evdeyken size ulaşabilir. Aile üyeleriyle bu haberleri kutlamalısınız. Biraz yorgun olabilirsiniz, ama yine de bunun için uygunsunuz. Evinizden ve tanıştığınızdan başkalardan çok fazla övgü bekliyorsunuz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, çevrenizde birden fazla sosyal etkinlik üretebilir . Yeni yakın arkadaşlarınızla değil, yeni insanlarla da temas kuruşturmanızı sağlar. Bugün bir araya getirici, neşeli ve samimi bir gün. Oyun ya da dans gibi şeyler aktivitelere katılabilirsiniz. Eğlencenin yanı sıra güzel iş yapmak yapıyorsunuz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün enerji, coşku ve dayanıklılık yüksek bir gün. Egzersiz, spor, dans gibi şeyler aktiviteler olabilir. Hayata karşı zihinsel olarak isteklisiniz. Arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla ilişkileriniz sıcak, samimi. Yorgun düşünebilirsiniz, akşam gününüzü ona şeyden memnun kalacaksınız.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, gününüzü sosyal etkinliklerle geçirebilirsiniz. Çünkü, bir günler için muhteşem bir çocuk. Oynamak oyunlarına katlanabilir, kendiniz tekrar çocuk hissedebilirsiniz. Çevrenizdekileri kendinize hayran bırakıyorsunuz. Bu durumu şaşırmayın. İlgi odağı olmak sizin hoşunuza gidecek. Keyfini atın!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün gelinize gelebilir. Bir durum boyutu geçmişiyle birisini hatırlatacak ve bu kişiyeiyi tekrar görmek için bireyin özlem dalgası yaşayacaksınız. Ancak bu uzun sürmeyecek. Şimdikilerle daha meşgul olacaksınız. Günümüzde çok şey ve daha fazla kullanım için daha fazla çabalamalısınız.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün ailenizden parasal konularla ilgili güzel haberleri duyabilir. Bunu çoğlayacaklardır. İşlerinizi yürütmekle kalmıyor, çevremizi de destek oluyorsunuz. Size ulaşması sakıncalı biri günün ilerleyen saatlerinde kendini gösterebilir. Bu köpekleri siz deneyin. 

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, çok boyutlu bir projenin ötesinde, boyut enerji patlaması yaşatabilir. Kendinize güvenin. Kararlılığınız, ancak uzun ömür dinliyor için beklemeyin. Bu projenin başarısı yaratıldı coşku, yenileri için iştahınızı artıracak.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bir yolculuğun, belki de uzun mesafeli bir tatil. Bu zamanda planlanmış olabilir. Kendinize eğlenmek için zaman ayırmanız. Maddi kadar güvende hissetmenin bir döneme giriyorsunuz. Başkalarının buna çıldırdığını düşünebilirsiniz. Onları boşverin ve siz farklı şeyler yapmaya devam edin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün bazı ilginç bilgiler uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir hedefe doğru sizi doğru yönde yönlendirebilir. Genelde mantığı tercih edersiniz, ama bugün sizin sezginiz o kadar güçlü ki buna direnmek zor görünüyor. Ayrıca, yapılması gerekenleri yapmak için sizi teşvik eden bir fiziksel enerji patlaması hissedebilirsiniz. Kalbinizin sesini dinlemekten vazgeçmeyin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün bir sosyal etkinlikten diğerine koşarak çok zaman geçirebilirsiniz. En azından bir tanesi profesyonel yaşamınıza yardımcı olacak. Takip etmek istediğiniz fırsatlarla veya trendlerle ilgili ipuçları yakalayabilirsiniz. Başkaları ile ilişkiler, neşeli, dürüst ve destekleyici olacak.

07.06.2018 burç yorumları  ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, doğru yorum bölümününden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

loading...