Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 7 Eylül 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 7 Eylül 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün bir iş arkadaşınızla veya hoşlandığınız biriyle iletişim kurabilirsiniz. Bu, hem üzerinde çok büyük bir coşku yaratabilir hem de ilişkiniz için ya da birlikte yaptığınız iş için iyi olabilir. O insana karşı dürüst olun. Endişelerinizi gizlemeyin. Her şey yoluna girecek!

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün gelirinizi arttırmanın başka yollarını düşünmek için iyi bir gün. Her zamankinden daha yararlı işler yapacaksınız. Yatırım olasılıklarını incelemek ve değerlendirmek için doğru zamandasınız, ancak yatırım yapmak için iyi bir zaman olmayabilir. Gerçekler okuduğunuz ya da duyduğunuzdan farklı olabilir. Karar vermeden önce en azından bir hafta bekleyin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün kendinizi romantik ve şehvetli hissedebilirsiniz. Çevrenizdekilerde, hatta yabancılarda bile hayranlık uyandırıyorsunuz. Tutkunuz yüksek, bu yüzden romantik bir akşam planlamak için mükemmel bir gün. Özellikle yaratıcı hissedebilir ve gününüzü bir çeşit sanatsal aktiviteyle geçirmek isteyebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün sevgilinizin garip ve tutkulu tavrıyla karşılaşabilirsiniz. Bu onun için harika bir gün. En azından onunla evde sessiz bir akşam planlayın. Ayrıca lezzetli yemekler ve içeceklerle duyusal isteklerinizi tatmin edebilirsiniz. Akışına bırakın. Yaşadıklarınızdan zevk almaya bakın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, arkadaşlardan gelen ilginç haberler, dünya gelişmelerini ya da belki tanıdığınız insanlar hakkındaki bazı dedikoduları gündeme getirebilir. Duyduğunuz her şeye yüzde yüz inanmaktan kaçının. Birçoğu, hayal ürününden ibarettir. Bölgenizdeki kısa yolculuklar, yapılacak değişiklikler hakkında haberler getirebilir. 

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün tüm işaretler için hayal gücünüzün uçtuğunu ve iş verimliliğinizi arttırmak için işe koyulabileceğinizi gösteriyor. Bir prim veya maaş artışı bile kazanabilirsiniz. Bununla birlikte, iktidarda olanlara karşı dürüst olun. Bu, uzun vadede size daha fazla fayda sağlayacaktır.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, zihniniz bugün çok keskin. Yaratıcı ve yenilikçi projeler için fikirler, çok hızlı bir şekilde gerçeğe dönülebilir. Onları yazın. Şu an üzerinde çalışacak vaktiniz olmayabilir, ama birkaç gün sonra bolca olacak. Bir derse, bir sınıfa veya bir grup etkinliğe katılmaya karar verebilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün garip rüyalar ve canlı önsezileriniz olabilir. Sezgileriniz yüksek seviyede çalışıyor. Ayrıca çok paranoyak olma eğiliminiz de var. Aldığınız mesajların bazıları rahatsız edici görünüyorsa panik yapmayın. Önce gerçekleri kontrol edin. Her şeyin senin düşündüğünden daha iyi olduğunu fark edeceksiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün herkese karşı sıcak ve samimi hissediyor olabilirsiniz. Sosyal etkinliklere katılabilir veya gelecekteki partilere davet alabilirsiniz. Muhtemelen harika zaman geçirecek ve yeni arkadaşlar edineceksiniz. Çok fazla C vitamini almayı unutmayın. Bu aralar soğuk algınlığı veya başka salgınlar olabilir. Bu tür enfeksiyonlara daha duyarlı olmalısınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün işteki insanlarla ilişkileriniz çok sıcak olabilir ve bu kariyer için heyecanlanmanıza neden olabilir. Ancak, her şey göründüğü gibi değil. Birinin seninle sorunları var. Samimi olmayan insanlara çok yaklaşmamak için özen gösterin. Bağışıklık sisteminiz biraz zayıf, bir hastalık geçirebilirsiniz. Dikkatli olun!

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, yeni bir ilgi alanına odaklanmanızı sağlayacak bazı yeni bilgiler edinebilirsiniz. Zihniniz uzak yerlere ve zamanlara seyahat edecek. Ayrıca, yüksek eğitimli yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Söyleyecek etkileyici hikayeleri olabilir. Her ne olursa olsun, bugün merakınız daha da artacak, aklınızı uyaracaksınız.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bu akşam biraz yoğun rüyalar görebilirsiniz. Evinizi yeniden dekore etmek veya evinizi güzelleştirmek için yaratıcı fikirler buluyorsunuz. Enerjiniz yüksek. Düşene kadar bu konu üzerinde çalışmak isteyeceksiniz. Kendinizi yormamaya dikkat edin. Hastalık kapınızı çalabilir.

07.09.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.