Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 7 Aralık 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 7 Aralık 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınız arasında birçok yönden lidersiniz. Fakat bazen, başkalarının sınırlarına dikkat etmezseniz, olumsuz tepkiler alabilirsiniz. İnsanları daha sık dinleyin ve konfor bölgeleri hakkında daha çok fikir edinin. Muhtemelen sizinkinden çok daha küçüktür. İnsanların sahip olduğu sınırlara uyun ve çok zorlamayın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün kendinizi rüzgara karşı yürüyormuş gibi hissediyor olabilirsiniz. Hayatınızda olan biri şu anda sizin için işleri zorlaştırıyor gibi görünüyor. Ya enerjileri ya da kötü tavırları sizi yanlış yöne sürüyor. Eğer öyleyse kendinizi dünyanın geri kalanından ayırın ve bugün yapmak istediğiniz şeye odaklanın. Sizi güldüren biriyle yeniden bağlantı kurun. Ruh halinizi hafifletme ve yeniden canlandırma zamanı geldi.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, dünya bugün daha iyi gözüküyor, çünkü kendinizi çok güçlü hissediyorsunuz. Varmak istediğiniz yere dair net bir fikre sahipsiniz. Hedefinize doğru bir yol çiziyorsunuz ve yolunuza giren herhangi bir şey veya bir kişi için çok az sabrınız var. 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, son zamanlarda bakış açınızın ne kadar önemli olduğunu unutmuş olabilirsiniz. Hayatınızdaki insanlar düşündüklerinizi duymak istiyorlar, duymaları da gerekiyor. Yakın bir arkadaşınızın hayatında büyük değişikliklere yol açabilirsiniz. Daha iyi bir yol görürseniz, bunu ona söylemekten çekinmeyin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, son zamanlardaki kararsızlıklarınız önünüzü görmenize engel oluyor. Mükemmeliyet diye bir şey yoktur ve onu hedeflemek, şu anda içinde bulunduğunuz durumu olumsuz etkiliyor. Tüm hatalarınızı besleyin ve hayat hakkında sevdiğiniz şeyleri değiştirmeyin.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün hayatınızla ilgili değişiklikler beklemek sizi biraz rahatsız edebilir. Stresli veya sabırsız hissetmekten kaçınmalısınız. Şu anda sahip olduklarınızın farkına varın ve onları kabul edin. Geçmişe takılıp kalırsanız, gelecekte neler olup biteceğini kestiremeyebilirsiniz. 

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün koşuşturmak yerine yürüyün ve çevrenizden zevk alın. Arkadaşlarınızla sohbet etmek için zaman ayırın. Olup biten son olayları ve ilişkilerinizi kontrol edin. İşinizde, ilişkilerinizde, hırslarınızda değişiklikler olabilir. Bugün bütün ruh arayışlarına izin verin. Şu an içinde bulunduğunuz heyecan verici yaşam için minnettar olacaksınız.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, son zamanlarda yaşadığınız tüm sevinçlerle, yeni mutluluğunuz ve sevginizle meşgul olmanız anlaşılabilir. Ancak tüm kahkaha ve kutlamalar arasında, geleceğe dair planlarınızı unutmamaya dikkat edin. Kalbinizi dinlemek iyi bir fikir gibi görünebilir, ama geleceğe dair plan yapma için biraz zaman ayırmalısınız. Bazı hedefleriniz üzerinde ilerleme kaydedin. Bunun için sadece bir veya iki saat yeterli olacaktır. Endişelenmeyin, işiniz bittiğinde eğlence hala orada olacak.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün etrafınızdaki insanların ikiyüzlülüklerine şahit olabilirsiniz. Bu tür davranışlar sizi biraz rahatsız edebilir. Sonuçta, eylemleri bu kadar tutarsızken nasıl birine güvenebilirsiniz? Bu durumun sizi gergin, endişeli veya paranoyak yapmasına izin vermemeye çalışın. Bugün her ne kadar enerjiniz azalsa da, gününüze pozitif hislerle devam edeceksiniz. 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, platonik bir ilişki yavaş yavaş hayatınızın daha önemli bir parçası haline geliyor. Durumu daha dengeli bir bakış açısıyla görüyorsunuz. Bugün bu ilişkinin hayatınızın kalıcı bir özelliği olabileceğini göreceksiniz. Sorumluluk için hazırsınız, ancak şartlardan rahatsız olabilirsiniz. Akışına bırakın, her şeyin yoluna girdiğini göreceksiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bir süredir etrafınızda hem pozitif hem de negatif enerji var. Gürültüyü önlemek ve tüm kötü durumları filtrelemek için hala geçerli bir konumda değilsiniz. Yaşamınızın hızı önemli ölçüde yavaşlayacak ve rahatlayacaksınız. Bu sayede, işlerinizde daha güvenli bir kavrama sağlayabileceksiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bir süredir, birileri hakkında bir şeyden şüphe ediyor olabilirsiniz. Bugün, bunun doğru olduğunu kanıtlayan bilgiler edinebilirsiniz. Bu küçük bir sır olabilir. Her durumda çok dikkatli olun, çünkü bugün tartışmalara dahil olmak için doğru bir gün değil. Sahip olduğunuz bilgileri içinizde tutun. İnsanlarla sessiz ve sakin bir ortamda tartışabileceğiniz günü bekleyin.

07.12.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.