Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 7 Aralık 2017  Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 7 Aralık 2017

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün yanlış anlaşılmalar sonucu, yanlış kararlar alabilirsiniz. Karşılaştığınız olaylara karşı sakin bir tutum sergileyin ve günlük rutininize devam edin. Ay, gününüzün eğlenceli geçmesinde etkili olacak. Ayrıca, bugün partnerinizle romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. Sosyalleşmek için uygun bir gün olabilir ama siz yine de kendi içinizden geçenleri gerçekleştirin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün evinizde ailenizle geçirebileceğiniz güzel bir gün olacak. Kendinizi konforlu ve keyifli hissedeceksiniz. Önünüzdeki yoğun günler için enerji depolamanız size iyi gelecek. Bugün yaşayacağınız bazı diyaloglar iç huzursuzluğa neden olabilir. Doğru olana karar vermek için çok fazla zaman harcamayın ve içgüdülerinize güvenin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, ilginç bir gün sizi bekliyor! Heyecan duyacağınız konularla karşılaşabilirsiniz. Önemli ayrıntıları kaçırmayın ve gelecekte size katkısı olmayacak konuların üstünde fazla durmamaya özen gösterin. Bugün, enerjinizi ve inandığınız şeyleri doğru yönlendirirseniz güzel günler sizi bekliyor olacak.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün sizin için rahatlama günü. Çevrenizden gelen önemli fikirleri değerlendirmek isteyebilirsiniz ancak risk almadan önce iyi düşünmelisiniz. Hayalleriniz doğrultusunda büyük adımlar atmak için biraz daha bekleyin. Zamanı gelince çok daha büyük işler başaracaksınız. Kendinize ve düşüncelerinize biraz daha zaman tanıyın, pişman olmayacaksınız.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün duygularınız ön planda olacak. Yalnız kalmak ve sosyalleşmek arasında kararsız kalabilirsiniz. İçinizden nasıl geliyorsa öyle hareket edin. Bununla birlikte, bugün öncelikler üzerine odaklanmak zor olabilir. Tatsız detayları bir kenara bırakmak ve sizi mutlu eden şeylere odaklanmak işinize gelebilir. Bugün çevrenizden alacağınız tavsiyeler gününüzün daha iyi gitmesini sağlayacak.

Melek

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün önceliklerinizin farkına varmanız gerekebilir. Aksi takdirde, gelecek günler sizi sorunlarla karşılayacaktır. İşlerinizle ilgili kendinize bir plan oluşturursanız, özel hayatınıza daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Çözüm odaklı düşünün ve güzel sonuçlar elde etmek için çaba gösterin.

TERAZİ BURCU

Ayın etkisiyle Teraziler, gününü son derece sosyal geçirecek. Sevgili Teraziler, önemli kararlar vermeden önce uzun vadeli düşünmenizde fayda var. Kötü ihtimalleri göz önünde bulundurarak zihninizi kontrol etmeye çalışın. Güzel sonuçlar elde etmek biraz zamanınızı alabilir. Düşünün ve düşünürken zihninizin egzersiz yaptığını unutmayın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün sizin için biraz dramatik geçebilir. Parasal konularda kararlar vermenizi gerektirecek durumlarla karşılaşacaksınız. Tüm olasılıkları göz önünde bulundurursanız karar vermek sizin için kolay hale gelecektir. Ayın üzerinizdeki etkisiyle dikkatiniz sorumluluklarınızda ve itibarınızda olacak. Önceliklerinize odaklanmakta zorlanabilirsiniz. Rahatlayın ve kendinizi sıkmayın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, çevrenizdekilerin talepleri üzerine onlara tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Olumlu geri dönüşler sizi mutlu edecek. Bununla birlikte, bugün Merkür gerilemesi ile karşı karşıyasınız. Yakınlarınız size danıştıkları konularla ilgili, sizden net cevaplar bekleyecektir. Bu sizi biraz zorlayabilir ve uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Ancak kaçmak yerine, onlara zaman ayırıp beklentilerine cevap verin. Zihin egzersizlerinin tadını çıkarın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün her zamankinden daha ciddi bir tavır içine gireceksiniz. Çevrenizdekiler ise sizin ciddi duruşunuzun aksine pratik, samimi davranışlar sergileyecek. Onlara karşı iyi huylu olmaya çalışsanız da mesafenizi koruyacaksınız. Kendinizi ve hislerinizi daha iyi anlamak için kendinize vakit ayırın. Önemli adımlar atmaktan ve yakınlarınızı bu konuda cesaretlendirmekten kaçının.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün yalnız kalmak yerine başkalarına dahil olmayı tercih edebilirsiniz. Yakınlarınızdan beklediğiniz davranışları görememek, hayal kırıklıkları yaşamanıza sebep olabilir. Beklenti içine girmeden önce nedenlerini ve sonuçlarını iyice düşünmenizde fayda var.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün rutin konularla ilgilenmek için son derece isteklisiniz. Ancak bu konuda size engel olacak bir durum var. Her işten çok çabuk sıkılıyorsunuz. Beraber çalıştığınız insanlara karşı iyi niyetlisiniz. Hatta bazen hoşlanmadığınız fikirlere karşı bile olumlu yaklaşmak için çaba göstereceksiniz. Bu tutumunuz ilerleyen günlerde size güzel dönüşler sağlayacak.

07.12.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.