Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 7 Ağustos 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 7 Ağustos 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün gününüzü gözden geçirin ve kara bulutları üzerinizden atmanın yollarını düşünün. Kafanızın kalbinizle uyumlu olduğundan emin olun. Duygularınızın ve düşüncelerinizin, eylemlerinizi nasıl etkilediklerini düşünün. Yaptıklarınızın akılcı zihninizin ya da dalgalanan ruh hallerinin bir sonucu olup olmadığını belirleyin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün aklınız arı gibi çalışıyor. Onu yavaşlatmak için yapabileceğiniz çok az şey olduğunu biliyorsunuz. Her şeyi bir arada tutan zincire merhamet kattığınızdan, düşüncelerinizin kurbanı olmadığınızdan emin olun. Kafanızdaki ses sizi tamamen ele geçirdiği zaman, nasıl hareket ettiğinizi bilemez, kontrolünüzü kaybedersiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, daha iyi sabahlarınız oldu. Öğleden sonraya kadar uyanmakta güçlü çekebilirsiniz. Bununla birlikte, bu sabahın etkinliklerini tüm gün üzerinizde tutmamaya çalışın. Öğlen saatlerinde zihniniz berraklaşacak ve bundan büyük keyif alacaksınız. Sürpriz insanlar ve iyimser tavırları, yolunuza çıkan her problem için bir çözüm olacak.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bu sabah dünyanız oldukça sıkı ve sert görünüyor, ama iyi haber şu ki, gün geçtikçe zorluklar son buluyor. Düşüncelerin taşa sabitlendiğini düşünmeyin. Bir anda işler değişebilir. Bir noktada bir şekilde görünseler bile, daha sonra kendilerini tamamen farklı bir şekilde göstereceklerdir.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün geri dönüp baktığınızda duygularınıza karşı daha iyimser olacaksınız. Özgürlük seven doğanız, ağır duygusal kargaşa ile başa çıkmak için inşa edilmedi, bu yüzden denemeye çalışmayın. Son günlerde önünüzdeki bir soruna karşı dikkatli olun. Bununla başa çıkmalısınız.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün sürprizle geçebilir. Bu sürpriz ya sizden gelecek ya da sevdiğiniz birinden. Her iki durumda da, akşam saatlerinde oldukça sevgi dolu hissedeceksiniz. Üzerinizdeki uyuşukluktan kurtulun ve canlanın. Can sıkıcı işlerinizi bir kenara bırakın ve iyi bir zaman geçirin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün pek çok açıdan işler oldukça iyi görünüyor. Düşünceleriniz açık, duygularınız kontrol altında ve puzzle parçaları yerine oturuyor. Önünüze çıkan fırsatlardan faydalanma ve onları büyük bir şeye çevirme zamanı. Bunu yapacak gücünüz var, özellikle bugün.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, duygularınızı açıklığa kavuşturmaya yardım eden aklınız, önemli bir şey üzerinde çalışıyor olabilir. Aradığınız cevap, muhtemelen umduğunuz gibi bir şey değil. Zamanı geldiğinde, her şeyi en doğru şekilde anlayacaksınız. İhtiyacınız olan tüm cevaplar tam da önünüzde olacak.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün hedefinize ulaşma konusunda elinizden gelenin en iyisi ve en fazlası yapmak isteyebilirsiniz. Coşkunuzu doğru kullanın ve size zarar vermesine izin vermeyin. Ani ve büyük adımlar yüzünden, bitiş çizgisine ulaştığınızı farkedemeyebilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, birileri size karşı dolduruluyor olabilir.  Günün geri kalanını huzurlu geçirmek için, bu sorunu hemen halletmelisiniz. Çözüm için gerekli olan, duyarlılık ve dürüstlüktür. Duygularınızı saklamanıza gerek yok. Böylece, karşınızdaki incinse bile sorunu kökünden çözmüş olursunuz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, dünyadaki gerçeklerle yüzleşmeden önce hayallerinizin gerçekleşmesine izin verin. Aniden gelen ilhamla, çabuk ve beklenmedik bir şekilde sıçramanız muhtemeldir. Bu yüzden gözünüzü açın. Ancak zaten üzerinde düşündüğünüz veya planladığınız bir şeyle zaman kaybetmeyin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bazen duygularınız akılcı düşüncelerinizi sollar ve sonuçta dürtülerinizle hareket edersiniz. Bugün aklınızın ve yüreğinizin önemli sorunlara karşı uyum içnide çalıştıklarını göreceksiniz. Çok akılcı olmanın ötesine geçmemeye çalış. Amacınız ikisinin arasında dengeyi bulmak olmalıdır.

07.08.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.