Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 6 Şubat 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 6 Şubat 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, zaman ve ilgi gerektiren konularla uğraşacağınız bir gündesiniz. Bu konuların yanı sıra spontane gelişecek bir durum söz konusu olabilir. Bir sonraki adımınızı iyi düşünmelisiniz. Bu, ilişkilerinizde de yarar sağlayabilir. Çünkü bir karşılaşmada iyi düşündükten sonra vereceğiniz sözler, tüm dikkatleri üzerinize çekecektir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün ve önümüzdeki günlerde biriyle bağlantı kurmaya çalışmanız gerekebilir. İlk başta size mantıklı gelmeyen şeylerin daha sonra önemli olduğunu fark edeceksiniz. Çevrenizden yardım istemekten çekinmeyin. Gerçekten, karşılıklı alışverişler size ve çevrenizdekilere büyük faydalar sağlayabilir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bazı konularda temkinli davranacağınız günlere giriyorsunuz. Anahtar konuları kendinize saklamanız gerektiğini hissettiğiniz bir zaman olabilir. Çünkü bunları paylaşmak için uygun bir zamanda değilsiniz. Ancak arkadaşlarınızla olduğunuzda bu durum farklı olabilir. Belki de bunları tartışmak ve geri bildirimler almak sizi rahatlatacaktır.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, olumlu bir şey yapmak için başka biriyle iletişime geçmeniz, deneyim ve becerileri biriktirme fırsatı yakalamanızı sağlayacak. İşyerinizde veya başka bir ortamda, dikkat çekici hale gelebileceğinizi unutmayın. Bunu değerlendirerek çevrenizdekilerin desteklediği işler ortaya koyabilirsiniz. Bu, fark yaratmak için süper bir fırsat olabilir.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, tüm engellere rağmen en iyi şekilde görünmeyi başardığınız bir dönemdesiniz. Anahtar özellikler, bir fırsattan yararlanmak için kendinizi doğru zamanda doğru yerde bulabileceğinizi ima eder. Kendinizden emin olduğunuzda, daha önce hiç denememiş olsanız bile, önemli adımlar atmak için kendinizi hazır hissedeceksiniz.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, korkularınızı bastırarak kusursuz olmaya çalışabilirsiniz. Korkuları dile getirmekten ve onlar hakkında konuşmaktan endişe duyuyorsunuz. Tüm bunların üstesinden geleceksiniz. Ancak içinizdeki bir his sizi bu konuda zorlayabilir. Öncelikle konuşmaya ve paylaşmaya çalışın. Böylece, endişelerinizde daha kolay kurtulabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, sizin için özel olan biriyle ilgili düşüncelerinizi paylaşıp paylaşmama konusunda kararsızsınız. Her iki hareketin faydaları eşit derecede geçerli görünebilir ve bir sonraki hareketinize karar vermeyi zorlaştırabilir. Bununla birlikte, bugünlerdeki heyecanlı haliniz yaptığınız işlerden memnun kalmanıza yardımcı olacak.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bir aile meselesini ciddiye alıp almamanız gerektiğini merak edebilirsiniz, ya da gidip onun nasıl ortaya çıktığını görmek isteyebilirsiniz. Herkes için geçerli bir çözüm yolu bulunabileceğinizi unutmayın. Meseleler ortadan kalktığında, herkes kendini daha mutlu ve daha hissedecek.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, iletişim alanınızdaki enerjiler, sizi tomurcuklanan bir arkadaşlık konusunda ilk adımı atmaya veya yaratıcı bir projeyi tartışmaya teşvik edebilir. Önümüzdeki günlerde kilit biriyle bağlantı kuruyorsunuz. Planlarınızı istediğiniz gibi yönlendirecek, beklenmedik fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün birilerinden tavsiyeler alabilirsiniz. Deneyim kazandıracağını vaat eden bir gruba veya kulübe katılmaya hevesli olacaksınız. Eğer size göre doğruysa, devam edin. Bununla birlikte, parasal konuları göz ardı etmemeniz gerekebilir. Harcamalar makul olarak başlayabilir, ancak kontrol edilmedikçe sarpa sarabilir. Kazandığınız tecrübelerin harcadığınız paraya değdiğinden emin olun.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, hayatınızı yeni bir yönde ele almak için, gerekli olduğunu düşündüğünüz şeyleri yapmak için adım atmanın vakti geldi. Önümüzdeki günler, eski rahatınızı kaybedebilirsiniz. Bununla birlikte, sesli olarak düşündüğünüz bir planın çok önemli olabileceğini düşünecek ve göreceksiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebileceğiniz bir fikir keşfedeceksiniz. Eğer beğenirlerse, daha fazlasını duymaya hevesli olabilirler. Hatta bir arkadaşınız o fikri gerçekleştirmek için sizinle ortak olmak isteyebilir. Biraz zor görünse de eğlenceli ve güzel sonuçlar elde edeceksiniz.

06.02.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.