Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 6 Ocak 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 6 Ocak 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün son derece mutlu bir gün sizi bekliyor. Bazı yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Aklınızdan bir ilişkiye başlamak geçmiyor olabilir. Ancak tanışacağınız insanlardan biri size romantik anlar yaşatacak. Bu kişiye karşı samimi olun ve gününüzün tadını çıkarın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün evinizde bir araya geldiğiniz insanlarla ilginç konuşmalar yapabilirsiniz. Bu konuşmadan, o ortamda bulunanların hemen hemen hepsi çok etkilenecek. İkramlarınızla ve inceliğinizle iyi bir ev sahibi olacaksınız. Arkadaşlarınızla sohbet etmenin tadını çıkarın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün söyleyecekleriniz herkes için büyük önem taşıyor. Söylediklerinize ilgi duyan insanlara bilgi vermek çok hoşunuza gidecek. Hatta yakınlarınızdan bazıları bu bilgileri yazmanızı tavsiye edebilir. Yazdığınız bir mektup bile olsa etkileyici ve çok ilginç olacaktır.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, çıkarlarınızın peşinden profesyonel anlamda koşmaya başlıyorsunuz. Yoğun temponuz giderek artıyor. Bu durum canınızı sıkmasın. Çünkü temponuzla birlikte geliriniz ve itibarınız da artıyor. Yeni fırsat arayışları içine girebilirsiniz. Ancak acele etmeden önce şu anki konumunuzu değerlendirmenizde fayda var.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, yakın arkadaşlarınızla bir seyahat planı yapmaya başlıyorsunuz. Bu planladığınız tarihten daha erken bir seyahat olabilir. Yolculuk boyunca sizi heyecanlandıracak ve şaşırtacak gelişmelerle karşılaşacaksınız. Bu nedenle basit bir tatilden daha fazlasına dönüşecek gibi görünüyor. En iyisini yaptığınızdan emin olun, arzularınızı saklamayın ve eğlenmenize bakın.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, yoğun geçen gününüze beklenmedik bir mola verebilirsiniz. Hiç beklemediğiniz bir sürprizle karşılaşıyorsunuz. Bu sürpriz sayesinde kendinizi bir rüyanın içindeymiş gibi hissedeceksiniz. Ancak bu sürpriz hayatınızın gidişatını değiştirebilir. Seçim yapmak zorunda kalacağınız durumlarda kararınızı değişimden yana verin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, romantizmden uzak kalacağınız bir gündesiniz. Bugün verilen sözleri tutmayan biriyle tartışabilirsiniz. İşler biraz karışıyor. Tartışmaların büyümesine engel olacak biri devreye girebilir. Bu kişi sakinleşmenizi sağlayacak ve bir şans daha vermeniz için ricada bulunacak.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, beklenmedik bir sarsıntı yaşayabilirsiniz. Daha fazla para karşılığında sorumluluklarınız artacak. Karar vermek için size verilen süre sizin için iyi bir mola olacak. Bu molayı fazla uzatmamaya dikkat edin. Aksi takdirde fırsatlar elinizden kayıp gider.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün sosyal yaşantınız son derece hareketli. Eğlenceli ortamlara giriyorsunuz. Gireceğiniz ortamlarda ilginizi çekecek kişiler olabilir. Ancak kendi hikayenizi çok ilginç bulmadığınız için kendinizi ifade etmekten çekinebilirsiniz. Ortamda anlatılan eğlenceli konularla birlikte yeni bilgiler edineceksiniz. Bu bilgileri unutmamak adına bir yere not alabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, fiziksel olarak kendinizi çok sağlıklı hissediyorsunuz. Işık saçacağınız bir döneme giriyorsunuz. Etrafınızdaki kişilerin söylediklerinizi her zamankinden daha fazla önemsediklerini göreceksiniz. Zihninizin pratikliğini fark ettikçe şaşırıyorsunuz. Ancak bazı konularda acele etmemeye özen gösterin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün kendinizi maceraperest hissediyor olabilirsiniz. Size eşlik edecek doğru insanı bulduğunuz zaman heyecan verici seyahatler gerçekleştireceksiniz. Bir molaya ihtiyacınız var. Çok çalıştınız ve bir yurt dışı gezisini hak ettiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, gördüğünüz rüyaların etkisinden çıkamadığınız günler yaşıyorsunuz. Günün büyük bir bölümünü biraz tedirgin geçirebilirsiniz. Hislerinizi anlamak biraz zamanını alacak. Konuyla ilgili birkaç kitaptan yardım alabilirsiniz. Bugün size en iyi gelecek aktivite okumak olacaktır.

06.01.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.