Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 6 Nisan 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 6 Nisan 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, kendinizi sorgulamak her zaman hoş değil. Bugünkü enerjilerinin temel amacı, sizi yeni maceralara sokmak. Bazı aksaklıklarınızın kaynağını bulmak için konfigürasyondan yararlanın. Bu kolay değil, emin olmaya çalışın. Emin olduğunuz sürece kendinizi muazzam hissedeceksiniz. Kendinize karşı dürüst olun.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün meditasyon için doğru bir gün değil. Gezegensel enerjiler sizden dışarı çıkmanızı ve tekrar dünyaya geri dönmenizi istiyor! Son zamanlarda görüntünüz hakkında çok fazla düşünüyorsunuz. Günlük yaşamınızdaki sorumluluklarınızı yerine getirip getirmediğinizi çalıştığınızı bir şekilde test etmeniz gerekiyor. Bazı hoş geri bildirimler ve gerçekten kalıcı değişiklikler bekleyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, aşk hayatınız hakkında şikayetleriniz varsa, bugün onları konuşma günüdür. Bugün tüm alanlarda dürüstlük gerekecek. “Öteki” ile yüzleşmeyi, eşiniz veya iş arkadaşınız olsun, doğruluk temelinde karşılamayı bekleyebilirsiniz. Dikkatinizi ona vereceğinizden emin olun! Kelimelerinizin ağırlığının düşüncelerinizin üstesinden gelmemesine dikkat edin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, kariyer mi değiştiriyorsunuz yoksa dünyanın bir ucuna mı gidiyorsunuz? Gündemde olan sorunlar nedeniyle evde yalnız kalmak isteyebilirsiniz. İşyerindeki bir dizi küçük olay, size çirkin fikirler konusunda ilham kaynağı olabilir. Değişim yapmadan önce ihtiyaçlarınızı gözden geçirmelisiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, insanları bugün biraz rahatsız edici bulabilirsiniz. Sanki hiçbir şey yeterince iyi değil ve sanki kimse ne istediğini tam olarak bilmiyor. Çatışma ve memnuniyetsizliğin hakim olduğu bugünlerde kendinizi yüce hissedeceksiniz. Çatışmalar gerekli ise, devam edin. İşyerinde şerif olmanız istenirse dikkatli olun!

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bu sabah uyandığınızda, havada asılı baskıcı bir ruh hali hissedebilirsiniz. Ne yazık ki, yanlış anlaşılmalar ve iletişimlerde bulanıklıklar tüm gün sürecek gibi görünüyor. Sizi rahatsız eden herhangi bir şey hakkında konuşmak için ideal zaman! Bunu yapmazsanız sürpriz bir saldırının hedefi olabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün içinde bulunduğunuz ruh hali, unutulmaz karşılaşmalar yaşatacak. İlk başta, sizi kendine çağıran insana mesafeli davranacaksınız. Sonra aniden bu kişinin özel, ilgi çekici olduğunu ve kesinlikle sıradan biri olmadığını anlayacaksınız. Şu anda en çok ihtiyaç duyduğunuz niteliklere sahip olduğunuzu fark edebilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün kendi meselelerinize odaklanma ve gelecek planları yapma konusunda her zamankinden çok düşünüyorsunuz. Umut ederek yaşamaktan ve hayal kırıklığına uğramaktan bıktınız. Kararlılığınız, şaşırtıcı derecede güçlü olacaktır. Yarın yaklaşımınızı geliştirecek ve daha somut hale getireceksiniz. Bugün senin için yeni bir hayatın ilk günü.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, son üç hafta boyunca aklınızı meşgul eden tüm sorulara cevap vermek için ideal bir gün. Duygusal tarafınıza temas eden sorulara özellikle dikkat edin. Şu anda tatmin edici olmayan ilişkilerde bulunuyorsanız, onları geride bırakmaktan korkmayın. Ve eğer henüz gerçekleşmemiş bir isteğiniz varsa, ondan artık vazgeçin. Başka şeylere odaklanın!

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugünlerde güven eksikliğiyle ilgili sorunlar yaşıyorsunuz. Uzun zamandır spot ışığında durmaktan çekinmiyordunuz, ancak artık kendinizi buna hazır hissetmiyorsunuz. Hazır olun ya da olmayın, ilerlemeniz gerekecek. Kaybettiğiniz şeyin gururunuz olmadığına dikkat edin. Çünkü sizin için en değerli varlık, gururunuzdur.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, birkaç haftadır meslek yaşamınızla ilgili aklınızı kurcalayan bazı sorular netlik kazanmaya başlıyor. Geleceğinizi etkileyecek duygularınızda da biraz daha net olabilirsiniz. Gezegensel enerji, bu gibi soruları düşünmeyi artık bırakmanızı ve hayatınızı devralmanızı istiyor. Bu tür şeyler için çok hazırsınız!

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, geçtiğimiz üç hafta denge durumunuz için oldukça iyiydi. Hayatın içinde biraz daha fazla yer alarak, neler yapabileceğinizi gördünüz. Başarılar da ve aksilikler de hayatınızdan eksik olmuyor. Bu durum sayesinde, kendinizle ilgili iyileştirmelere ihtiyacınız olduğunu fark etmiş olabilirsiniz, ama bu herkes için geçerli olmayabilir, değil mi?

06.04.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.