Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 6 Mart 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 6 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün liderlik yeteneklerinizi yeni bir düzeye taşıyabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızı toplayacak ve uzun zamandır düşündüğünüz, ancak harekete geçme konusunda isteksiz olduğunuz bir gezi planlayacaksınız. İnsanlar, liderlik ve rehberlik etmeniz için sizin ağzınızdan çıkacak cümlelere bakıyor. Çünkü, her zaman işleri eğlenceli ve olumlu tutmayı biliyorsunuz. İş yeriniz söz konusu olduğunda daha fazla sorumluluk ve zam istemek için iyi bir zamandasınız.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, duygularınızı ifade etmek istemediğinizde kendinizi bir çıkmazda hissedebilirsiniz. Kararları başkasına bırakırsanız, işlerin düzgün şekilde ilerleyeceğini otomatik olarak varsayabilirsiniz. Karar, çıkarları bulunmayan biri tarafından verilirse, işler ve planlar büyük olasılıkla geri tepmeyecek. Geriye dönüp yaptığınız bazı işleri tersine çevirmeyi deneyebilirsiniz, böylece hareket halindeki planı etkilemiş olursunuz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, gerçekleştirmesi zor kararlar almak zorunda değilsiniz. Sanki güçlü bir kuvvet sizi bir yönde çekiyor, buna direnmemeniz gerektiğini hissedebilirsiniz. Gitme veya gitmeme konusunda düşünürken, tüm gerekçeleri listelemeye çalışabilirsiniz, ancak bu sizi biraz delirtiyor. Sürekli zırvalama ve direnişle zihniniz karışmasına izin vermek yerine akışla devam ederek işleri kendiniz kolaylaştırabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, her şeyi yoğun duygusallıkla görmek yerine, daha felsefi bir perspektifle bakmalısınız. Herkesin sizi ele geçirmekten çekindiği sürekli bir korkuya sahip olabilirsiniz. Düşünceleriniz için arkadaşlarınızdan fikir almaya çalışın. Böylece, yeni perspektiflerin farkına vararak durumu daha iyi anlayabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün sizin gününüz, bu yüzden zamanı boşa harcamayın. Size her konuda yardımcı olan samimi bir kişinin ihtiyaç ve arzularına hitap edebilirsiniz. Çevrenizdekiler, sizin samimi tavsiyelerinize ihtiyaç duyuyor. Tüm enerjinizi başkalarına vermemeye dikkat edin. Bu bencil bir davranış gibi gözükse de kendiniz için daha iyi sonuçlar doğuracaktır.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün kendiniz ve yakınlarınız için yaptığınız tüm harika şeyler adına kendinize ödül verin. Çünkü bunu gerçekten hakediyorsunuz. Kendinizi kritik konular yüzünden gereksiz yere cezalandırdığınız birçok an var. Kötü olduğunuz için kendinizi cezalandırmak yerine kendinize iyi davranın. Bununla birlikte, her zaman olduğu gibi mükemmel biri olduğunuzu hatırlayın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün hareketlerinize bilgeliğinizi de katıyorsunuz. Bilgiyi biriktirdikten sonra, onları bir rafa kaldırıp unutmak doğru bir davranış değil. Düşüncelerinizi harekete geçirin ve gözlerinizin önüne büyülü şeyler getirin. Bugün inanılmaz fırsatlara sahipsiniz, kendinizi mükemmel bir şekilde ifade edebilirsiniz. Çevrenizdekilerin dikkatini çekmek için farklı tarzlar deneyebilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün eğlenceli ve güzel anlar yaşayacaksınız. Ancak, yolunda gitmeyen bazı konular sizi zora sokabilir. Zamanınızın az olduğu günler için sorumluluklarınızı planlamalısınız. Bazı sorunlar, tahrip edici davranışlarınızı teşvik edebilir. Her zaman iyi vakit geçirmeye ve kalabalığın enerjisinden keyif almaya çalışın. Son olarak, çevrenizde daha sağlıklı alışkanlıkları olan kişilere yer verin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün içinizdeki güç dalgasından en doğru şekilde yararlanmalısınız. Bu harika enerji artışından, başkalarıyla savaşmak yerine, kendi hedefleriniz ve sorumluluklarınız için yararlanın. Başkaları, bir şeyler yapmaya karar verdiğinizde yolunuzdan çekilmeyi bilmelidir. Eğer yapmazlarsa, sessiz kalmak veya saldırganlaşmak yerine, onlara kibarca hareket etmelerini söyleyin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün her zamankinden daha maceracısınız. Belirli bir hedefi göz önünde bulundurmadan bir yere gitmekten çekinmeyeceksiniz. Bilinmeyenin heyecanı, sizi coşturuyor. Korkmuyor ve şaşırmıyorsunuz. Durumun keyfini çıkarmak, ona karşı tutumunuzla ilgilidir. Ancak, bazı konularda kontrolü elden bırakmamakta fayda vardır.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün sizi onaylamayan biriyle karşılaşarak, zor durumda kalabilirsiniz. Hemen moralinizi bozmayın, belki de biri sizinle ilgili yanlış yorumlarda bulunmuştur. Göreceğiniz tepkiler, aşırı ve gereksiz olabilir. Durumu şiddetlendirecek ve zarar verici bir seviyeye çıkarabilecek davranışlardan uzak durun. Sözleriniz düşündüğünüzden daha ciddiye alınacaktır.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar,  bugün ilgili olduğunuz konularda, benzer düşünceleri paylaşan biriyle sohbet edebilirsiniz. Yaşam hakkında fikir alışverişinde bulunacaksınız. Hayatınıza bir bilim kurgu romanı gibi bakabilirsiniz. Benzer konularda kitaplar ilginizi çekiyor. Çevrenizde sizin gibi düşünen insanların olması sizi mutlu edecek.

06.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.