Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 6 Kasım 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 6 Kasım 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün çok çekingen ve sevecensiniz. Her şeye rağmen, tutkunuzu iyi bir kullanın! Evinizde hazırlayacağınız bir yemekle özel birini şaşırtabilirsiniz. Romantik bir masa kurun, mumları yakın, güzel bir şarap açın ve her şeyi akışına bırakın. Planlı bir şekilde ilerlemenize gerek yok. Harika bir enerji var. Bunu iyi değerlendirin!

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün iyi bir şekilde kullanmak isteyeceğiniz yaratıcı ve sanatsal bir yapıya sahipsiniz. Evdeki gelişmeler için iyi fikirleriniz olabilir. Belki de organize olmanıza yardımcı olacak bazı kitaplara ihtiyacınız var. Evinizi yeniden dekore etmek isteyebilirsiniz. Sanatsal çabalar söz konusu olduğunda, kesinlikle sizin de dokunuşunuz olacak.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün uzakta yaşayan dostlarınızı veya ailenizi özleyebilirsiniz. Kendinize bir bardak çay yapıp birkaç mektup yazabilirsiniz. Bu, bir e-posta göndermekten veya aramaktan çok daha anlamlı olacaktır. Yakınlarınızı istediğiniz sıklıkta görmüyorsanız bile, bu insanların yaşamlarında önemli bir yere sahip olduğunuzu unutmayın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, son günlerde biraz fazla para harcamış olabilirsiniz. Artık akıllıca yatırım yapma vakti. Bazı önemli kişisel keşifler yapabilirsiniz. Belki de bir kursa kaydolmak, müzik dersleri almak ya da kalbinizi uçurmak için başka bir şey yapmak için para harcamalısınız. Boş zamanınız varsa, okumaya, boyamaya veya yazı yazmayı deneyin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün yeni arkadaşlar edinmek için çok uygun. Macera anlayışınız hiç şüphesiz ki yüksek! Her zamanki gibi kendinize çok güveniyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar da bu özgüvene her zamankinden daha fazla cevap verecek. Bir partide, sizin için önemli bir yere sahip olacak biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişi uzakta yaşıyor. Seyahat için ne harika bir fırsat!

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün sizin için çok manevi ve yaratıcı bir gün. Özellikle sezgiselsiniz. Herhangi bir yaratıcı çaba derinden yankılanacaktır. Bunun için yeteneğinizin olduğunu hissetmiyor olsanız bile, denemelisiniz. Resimle uğraşabilir veya bir şeyler yazabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün romantizm için ideal. Yeni ilişkiler kurmak veya mevcut olanları geliştirmek için harikadır. Özel birine sahip değilseniz, sosyal çevrenizi genişletmek için çaba gösterin. Bir kursa ya da bir atölyeye dahil olun. Bir partneriniz varsa, birbirinizi daha iyi tanımanıza yardımcı olacak farklı bir şey yapın. Ruhsal bir geri çekilme, sadece ilişki ihtiyaçlarınızı arttırır.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, iyi bir kalbe sahipsiniz. Bugün tüm insanlığa sevgi aşılamak için çabalıyorsunuz. Ancak öncelikle kendinizi düşünmelisiniz,  herkese yardım edemezsiniz. Çok fazla paranız olmasa bile, yardım için bir plan oluşturmayı düşünüyorsunuz. Bu, duygularınızın doğrudan ifadesi olabilir ve birçok insana potansiyel olarak yardımcı olabilir.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, günümüzün gezegensel enerjileri ile ciddi konulara yoğunlaşmanız zor olabilir. Romantizm havasındasınız ve özel biri ile kusursuz bir akşam için her şeyin yerinde olduğundan emin olmak istiyorsunuz. Seksi bir kıyafetle harika bir akşam geçirme planları yapıyorsunuz. Şaşırtıcı bir akşam sizi bekliyor.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, doğuştan yetenek ve vicdani iş ahlakınız size hayranlık ve saygı kazandırıyor. Farkında olmadan size karşı samimi davranmayan insanlar olabilir. O insanların sahtekarlığından bugün şüphe duymaya başlayacaksınız. Günün enerjisi bu kuşkuların nereden kaynaklandığına bakmanızı istiyor. Kaynağa gitme zamanı!

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, çok fazla kapı açacak bir anahtar ortaya çıkabilir. Önemli bir bilgi parçası sizi şaşırtacak. Bu yeni bilgiler konusunda tutumlu olun ve sadece ihtiyacınız olduğunda kullanın. Bir konu hakkında karar vermek zor olabilir, önünüzde birçok seçenek var. Aileniz size çok destekleyici, sevecen bir şekilde yaklaşıyor.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, aşk ve tutku bugün düşüncelerinizin ön saflarındadır. Mümkünse, bu gece partnerinizle bir araya gelmek için güzel bir plan yapın. O da bu isteğiniz karşısında sizin kadar sevinçli hissedecektir. İkinizin de kutlayacak çok şeyi var. Günün enerjisi, ilişkinizin derinleşmesine yardımcı olacak.

06.11.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.