Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 6 Eylül 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 6 Eylül 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, yaratıcı ilham, bugün geçmişinizden gelebilir. Resim, müzik ya da şiir denemek isteyebilirsiniz, ancak bugün bu ilhamı evinize doğru çevirmeniz daha olasıdır. Yeniden keşfetmeyi veya yeniden dekore etmeyi planlıyorsanız, bu başlangıç günüdür. Estetik anlayışınız yüksek seviyede çalışıyor.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, uzun zamandır beklenen bir mesaj veya çağrı, aşk partnerinizden veya arkadaşınızdan bugün gelebilir. Bu gelişme, hayatınıza çok fazla mutluluk katacak gibi görünüyor. O kişinin ağlayacak bir omuza ihtiyacı varsa şaşırmayın. Bugün bazı güçlü sezgileriniz olabilir ve bu size biraz korkutucu gelebilir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, geçmişte üzerinde çalıştığınız projeler sonunda bugün netlik kazanıyor. Finansal faydalar ve kariyer ilerlemesi güçlü bir şekilde belirtilmiş durumda. Bu başarı parıltısına bayılıyorsunuz. Bu sadece başlangıç! Kendinizi yeni projelere ayırın ve bir süreliğine bu tavırla devam edin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün seks ve romantizm arzunuzda güçlü bir dalgalanma olacak. Belki geçmişteki kişilerin hatıraları aklınıza girebilir, ya da şu anki sevgiliniz size özellikle seksi gelebilir. Büyüleyici ve duygusal olmanız muhtemeldir, bu yüzden hiç tanımadığınız insanlar bile sizi fark ederse şaşırmayın. Bu gece için romantik bir buluşma planlayabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün ruhsal olarak rahatlama eğilimindesiniz. Meditasyon gruplarına ya da çeşitli dinlerin metinlerini incelemeye yönelebilirsiniz. Aynı zamanda bazı önseziler yaşayabilirsiniz. Bu, psişik yeteneklerinizi eğitmek için iyi bir zamandasınız.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün aklınızda olan bir arkadaşınızdan haber alırsanız şaşırmayın. Özellikle telepatik mesajlara uyuyorsunuz ve birkaç tane gönderebilirsiniz. Genellikle yalnızlıktan hoşlanırken, bugün grup aktiviteleriyle daha çok ilgileneceksiniz. Bazı ilginç yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, ani ve beklenmedik değişiklikler, gelecekle ilgili biraz şaşkınlığa ve şüpheye neden olabilir. Rahatlayın! Değişiklikler sadece kariyeriniz için değil, aynı zamanda parasal açıdan da yararlı. Yetkili olanların yeteneklerinizi fark etmediklerini düşünmeyin. Hatta, bazı samimi övgüler alabilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün gelecek hakkında umutlu ve iyimser hissediyorsunuz. Kendinize olan güveniniz normalden daha güçlü ve bu coşkunluğunuz bulaşıcı. Çabalarınız herkes tarafından takdir edilecek. Bugün, her türlü ilişkide, özellikle de romantik olanlarda çok mutlu olacaksınız. Bu gece sevgilinizle güzel bir haberi kutlayabilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün meditasyon veya psişik gelişim gibi uygulamalara yönelebilirsiniz. Son birkaç gün içindeki bazı olaylar, ilerlemek için temizlemeniz gereken kişisel sorunları gündeme getirmiş olabilir. Başkalarının düşüncelerini ve duygularını normalden daha güçlü bir şekilde hissedebilirsiniz. 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün uzun zamandır tanıdığınız biriyle özel bir şeyler yaşayabilirsiniz. Bu kişinin, daha önce hiç görmediğiniz bir tarafını göreceksiniz ve algınız tamamen değişecek. Bu yeni ilişki, ömür boyu sürme konusunda çok fazla umut vaat ediyor. İlgili değişikler daha da derinlere inecek.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün bütün gün muhteşem bir ruh halinde olabilirsiniz. Bu, sanatsal ve metafizik çalışmalar için ve diğerlerine karşı duyarlı olmak için harika bir fırsat. Sıradan dünyadan kurtulmak ve hayallerinizi takip etmek isteyebilirsiniz, ancak bunun için doğru zaman değil. Planlayın ama harekete geçmek için biraz daha bekleyin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün sezgisel anlamda kendinizi tuhaf hissedebilirsiniz. İçgüdülerinize bugün itaat edin. Zihniniz sezgilerinizin yoluna girmesine izin vermeyin. Mantıkla hareket etmek için doğru bir gün değil. Başkalarının ihtiyaçlarını hissedebilirsiniz, böylece onlara sorulmadan ihtiyaç duydukları şeyi vererek onları mutlu edebilirsiniz. Romantik ilişkiniz de olması gerektiği gibi, sıcak ve samimi.

06.09.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.