Nişanlının bu psikoloji içinde olduğunu düşünüyorum. Aynı zamanda atalarımızın dediği gibi, gözden uzak olan, biraz da gönülden uzak olabiliyor. Ancak, bu seni umutsuzluğa itmesin, çünkü karşılaştığınız anda aşkınız tekrar eski haline dönecektir.

Ayrıca, farklı şehirlerde yaşamak, eşinin hayatındaki bazı detayları kaçırmaya sebep olabilir. Bu da çok doğal bir süreçtir. Yani, iş yerinde yaşadığı sıkıntıları veya aile içinde olabilecek sorunları, tüm detaylarıyla bilemiyor olabilirsin. Bu yüzden, nişanlının üstüne çok gitmemen gerektiğini düşünüyorum. Senin elini tutmak yerine sürekli telefonla konuşmaktan bıkmış ve seni özlemiş olduğu için de böyle tepkiler verebilir. Bu yüzden biraz daha iyimser düşünmen ve paniğe kapılmaman gerektiğine inanıyorum. Zamanla her şey yoluna girecektir.

En kısa zamanda evlilik müjdenizi almak dileğiyle…

Candan Ünal

Yüksek Topuklar Aşk ve İlişkiler Editörü

Aliço’nun Mektubu

sevgili site sahibi ve yorumcu ablalar sizleri yazılarınız takip ediyor ve çok beğeniyorum benim de size bir sorum olacak şu anda nişanlıyım 6 aylık nişanlıyım nişanlanmadan önce sevgilimle 4 yıl çıktık ailelerin haberi olmadan ve sonra nişanlandık bu 5. yılımız ben onu ilk günkü gibi çok seviyorum ben Ankara’dayım o Konya’da iş dolasıyla ayrıyız ben onu her saat başı düşünüyorum her öğün çağrı atıyorum ama ben çağrı atmasam veya aramasam hiç ne çağrı atacak ne atacak 1 aydır böle bir şey mi var diyorum olmaz mı lazım diyor beni merak ediyor musun diyorum aramakla mı merak edilir diyor yardım edin lütfen…

Aliço