Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 6 Aralık 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 6 Aralık 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün düşünmeyi bırakın ve hissetmeye başlayın. Bugün kendinizi sakinleştirmeye ve hayatınızda nispeten yeni olan insanlarla içsel benliğinizden daha fazlasını paylaşmaya çalışın. Çok fazla mantık iyi bir şey değildir. Kalbinize liderlik etmek sizi garip ama gerçek durumlara sokabilir. Beklenmedik bir fırsattan en iyi şekilde yararlanın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün yaptığınız şeylerde çok özel davranacaksınız ve bu tavır size büyük şans getirecek. Herhangi bir problem veya hatanın ortaya çıkmasını engelleyebilirsiniz. Kontrol etmek her zamanki rutininiz olmayabilir, ancak bugün bundan zevk alacaksınız. 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, işleri halletmek için başkalarıyla çalışma konusunda çok istekli olduğunuz ortada. Takım çalışması ahlakınız alkışlanacak. Ancak, bugün bir şey istiyorsanız, onu almak için hattın ön tarafına doğru yol almanız gerektiğini anlıyorsunuz. Kontrolü ele geçirip bir şeyler yapmanın zamanı geldi. Kimse size gümüş bir tepside bir şeyler sunmayacak. İstediğinizi elde etmek için çok çalışın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, ilişkilerinizden birinin son zamanlarda beklenmedik bir şekilde değişmesi, şu anda sizi şaşırtıyor olabilir, ancak bu kolayca atlatabileceğiniz bir şey. Tek yapmanız gereken işaretlere bakmak. Çok fazla düşünmeyi bırakın, cevaplar size kendiliğinden gelecek. İhtiyacınız olan sinyali gördüğünüzde, zaman kaybetmeyin ve harekete geçin! Çok uzun süre beklerseniz, büyük bir şansı kaçırabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün yanlış bir şey görürseniz, onu düzeltmek için elinizden geleni yapın. Bu, bir bağlanmamış ayakkabı bağı veya bir trafik kazasının önlenmesi için bir işaret bile olabilir. Net gözlemleriniz diğer insanları stresten, para ve zaman kaybından koruyabilir. Enerjiniz her zamankinden daha güçlüdür ve dokunduğunuz her şeye çok değer katabilirsiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün yolunuza çıkan büyük bir fırsat var, bu yüzden atlamaya hazır olmanız gerekiyor. Sabahın enerjisi zayıf olsa bile, gün ilerledikçe etrafınızdaki büyük olaylar artacaktır. Neler olup bittiğini öğrenmek için soru sormaktan ve etrafınızdaki insanlara danışmaktan çekinmeyin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bu sabah uyandığınızda kendinizi kötü hissedebilir ve bu durumu tanımlayamayabilirsiniz. Endişelenmeyin, her zamanki gibi devam edin. Enerjiniz gün ilerledikçe artacaktır. İlginizi çeken şeyler için gözlerinizi açık tutun. Yeni ilgi alanları yaratacak davetler alabilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, günlük rutininizin sakinliği biraz sarsılacak. Yolunuza çıkan birkaç sürpriz var, hem iyi hem kötü… Her yeni gelişmeye soğukkanlı yaklaşmaya çalışın. Soğukkanlılık, itibarınızı arttırmak için harika bir yol.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün, üzücü bir durum veya beklenmedik bir sorun olduğunda, sadece semptomları tedavi etmeye çalışmayın. Sorunun temel nedenine ulaşmak için çaba gösterin. Bir şeyleri tamamen ele almanız gerekebilir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün iş yerinizde veya okulunuzda bir gerginlik yaşanabilir.  Bu gerginlik sizi yavaşlatacak. Günün ilerleyen saatlerinde karşı taraf size ulaşabilir ve bir zeytin dalı uzatabilir. Hareketleri beceriksiz olsa da, hareketlerin arkasındaki anlamı göz önünde bulundurun ve ona birkaç şans verin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, içinizde çok net, odaklanmış bir enerji var ve bugün bunu her zamankinden daha etkili bir şekilde yönlendirebiliyorsunuz. Bu mükemmel bir zamanlamadır. Etrafınızı çevreleyen çok sayıda gizemli insan var. Bazı kafa karıştırıcı e-postalar alabilirsiniz. Bunlar, neler olup bittiğini yanlış anlamanıza neden olabilir. Gerçeği açıklığa kavuşturmak için çaba sarf edin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, insanların kapalı kapılar ardında fısıldaştığını düşünüyor olabilirsiniz. Bugün, çevrenizle ilgili alışılmadık şekilde şüphelere sahipsiniz. Bir süredi döngünün dışında kaldığınız doğru, ama sorun değil. Bazen olayların dışında kalmak daha iyidir.

06.12.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.