6 Aralık 2017 gününe özel burç yorumlarını açıklıyoruz, “Yüksek Topuklar” ekibinin sizler için hazırladığı 6 Aralık Çarşamba gününün burç yorumlarını hemen okuyun, astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenin.

Günlük burç yorumları 6 Aralık 2017

KOÇ BURCU

Bugün, çevrenizdekilerin davranışları sizi biraz şaşırtabilir. İnsanların neler yapabileceğinin farkına varacaksınız. Ailenizden biri, kendi hayatıyla ilgili önemli bir kararı sizinle paylaşabilir. Siz bu ani kararı duyunca önce biraz endişeleneceksiniz ama daha sonra desteğinizle o kişiyi çok mutlu edeceksiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün yakın bir arkadaşınıza maddi destek verebilirsiniz. Kendi sıkıntılarınızı bir yana bırakıp çevrenizdekilerle ilgileneceğiniz bir gün olacak. İçinizden geldiği gibi iyilik yapmaya devam edin. Ancak, hak etmeyen insanlara yapacağınız iyilikler sizi daha sonra üzebilir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün ne istediğinizi çok iyi biliyorsunuz. Uzun zamandır sahip olmayı düşündüğünüz bir eşyaya bugün kavuşacaksınız. İş yaşamınızdaki yoğunluk, günlük temel zevklerinizden mahrum kalmanıza neden olacak. Bugün sizin için bereketli bir gün. Bu bereketi iyi değerlendirmek adına, yapacağınız alışverişlerde dikkatli davranın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler için bugün son derece güler yüzlü ve samimi geçecek. Sıcak ilişkiler kurmak için uygun bir zaman olabilir. Yalnız kalmaktan sıkıldıysanız, bugün karşınıza çıkacak seçenekleri değerlendirin. Ancak bugün ciddi konularla ilgili karar vermeniz gerekirse iki kere düşünüp ve öyle karar vermek sizin için daha iyi olacaktır.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün çevreniz tarafından beğenilecek ve ilgi göreceksiniz. Bu durum ilk başta biraz sinir bozucu gelebilir. Gereksiz gördüğünüz sorumlulukların altında kalabilirsiniz. Ancak, liderlik konusundaki yetenekleriniz ve karizmanız tüm bunların üstesinden gelmenize yardımcı olacak. Sonuç olarak güzel ve başarılı dolu bir gün sizleri bekliyor.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün üzücü konularla uğraşabilirsiniz. Olaylara pozitif yaklaşmak sizi biraz zor gelebilir. Bu durumda kendinize çeşitli aktiviteler bulun. Arkadaşlarınızla dışarı çıkın, konsere gidin veya sinemada bir komedi filmi izleyin. İyi geldiğini göreceksiniz.

TERAZİ BURCU

Teraziler için bugün planlarla dolu bir gün olacak. Ne zamandır gitmek istediğiniz bir yer için bugün ilk adımı atabilirsiniz. Ancak yalnız bir yere gitmek size pek cazip gelmiyor. Bu nedenle sizinle gelecek birilerini bulmanız gerekecek. Size iyi gelecek arkadaşınızı vakit kaybetmeden arayıp, rezervasyonunuzu yaptırın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün kendinize yakın hissettiğiniz kişilerden biri size mutlu bir haber getirecek. Bu zamana kadar tüm kalbinizle gerçekleşmesini istediğiniz dileğinizin olmasına çok az kaldı. Ayrıca bugün iş hayatınızda son derece başarılısınız ve bu başarının iyi anlamda geri dönüşlerini en yakın zamanda alacaksınız.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün bazı konularda biraz rahat davranabilirsiniz. Dikkatli olun ve geri dönüşü olmayan kararlar vermeyin. Kendinize ve çevrenize biraz zaman ayırın. Düşünmek ve doğru adımlar atmak için zamana ihtiyacınız var.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün çevreniz tarafından seviliyor ve aranıyorsunuz. Sizden yardım isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Ancak kendi işlerinizi halletmekten onlara zaman ayıramayabilirsiniz. Üzülmeyin ve kendi işinize odaklanın. Size anlayışla yaklaşacaklar ve telafi etmek adına size fırsatlar sunacaklar.

Tarot

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün çevreniz tarafından tuhaf, karışık ve gizemli biri ilan edilebilirsiniz. Sizin için söylenen bu sıfatlar sizi memnun edecek hatta gurur duyacaksınız. Sizin böyle görünmenize neden olan davranışlarınız hayatınızı olumlu yönde etkileyecek. Akşamki planlarınızda aksamalar yaşayabilirsiniz. Hazırlıklı olun!

BALIK BURCU

Balıklar bugün duygularıyla hareket etmeyi tercih edecek. Çevrenizdekileri kırmamak adına olaylara mantığınız yerine duygularınızla yaklaşacaksınız. Biraz yalnız kalmaya ve özgürlüğünüzün tadını çıkarmaya ihtiyacınız var. Başkalarına bağımlı olan planlarınızı biraz erteleyebilirsiniz.

06.12.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.