5 Temmuz 2018 günlük burç yorumu

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 5 Temmuz 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 5 Temmuz 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, önemsediğiniz birine karşı daha dikkatli davranmalısınız. Rahatsız olduğunuz davranışlar karşısında tepki veremiyorsunuz, çünkü basit bir tartışmadan bile kaçınıyorsunuz. Bunun iyi bir tutum olmadığını fark edin. Yalanlar devam ettiği sürece, her iki taraf da incinmeye devam edecek. Endişelerinizi açıkça ve dürüstçe dile getirin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, son zamanlarda yiyecekle ilgili bazı sorunlarınız olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Kendinize yeteri kadar değer vermiyor ve dikkat etmiyorsunuz. Vücudunuzla ilişkinizi sabote etmekten vazgeçin. Vücudunuza olan saygınızı sağlıklı beslenerek gösterebilirsiniz. Ona her zaman sağlıklı olması için gereken yakıtı vermelisiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün masaya yatırılması gereken bir sorun varsa, bunu yapmaktan çekinmeyin. Bir ilişkinin dengesini korumak için bu gerekli. Bazı şeylerin üzerini örtmek için kendi iç huzurunuzu feda ediyorsunuz. Sağlıklı ilişkiler kurmak için sağlıksız yalanlardan kurtulmalısınız. Kendinize, hislerinize ve çevrenizdeki insanlara karşı dürüst olun.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, günün yoğunluğu sizi beklemediğiniz bir muhalefetle karşılaştırabilir. Sözlü olsun ya da olmasın, çatışmalar oldukça gerçektir. Sevdiğiniz birinin duygularını küçümsemeyin. Onu dinleyin ve çözüm üretme konusunda gerçekçi olun. Kimse doğru cevaplara sahip olmanızı beklemiyor, hepimiz insanız ve hepimiz hata yapabiliriz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün sevdiklerinize ihtiyaç duydukları ilgiyi verin. Onları sevdiğinizi söylemeden gitmelerine izin vermeyin. Hayat her geçen gün kısalıyor. Ele alınması gereken ciddi bir sorunla yüzleşmekten çekiniyor gibisiniz. Hislerinizden bir tek siz sorumlusunuz. Kurban rolünü üstlenmekten vazgeçmelisiniz. Bu size daha fazla acı ve ıstırap yaşatmaktan başka bir şey yapmaz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün gerginlikten kaçmayın. Her türlü duygusal stres, hemen ele alınmazsa artabilir. Günümüzde ne kadar çok sorunla yüzleşirseniz, gelecekte o kadar az pişman olursunuz. Ortaya çıkan ve ilerleyen herhangi bir durumu temizleyin. İnsanlar, siz açık bir şekilde sözlerinizi söyleyene kadar ihtiyaçlarınızı ve endişelerinizi anlamayabilir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün entellektüel konuların arkasına saklanabilirsiniz. Ancak, saklanmak ve oyun oynamak sizi hiçbir yere götürmeyecek. Gerçek güç, özellikle sevilen biriyle ilgiliyse, hissettiklerinizi söyleme cesaretini toplamanıza yardımcı olacak. Bir şey söylemeniz gerekiyorsa söyleyin. Hislerinizin sağlıksız bir argümana dönüşmesini beklemeyin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, herkesin duygularını hissetmeye çalışmaktan vazgeçin ve kendi hislerinize yoğunlaşın. Başkalarının ihtiyaçlarına karşı empati duymak, kötü bir davranış değildir, ancak artık kendinize bakmalısınız. İhtiyaçlarınız ile diğerlerinin ihtiyaçları arasında net bir ayrım yapın. Duygularınızı çevrenizdekilere ifade edin. İhtiyacınız olursa yardım istemekten çekinmeyin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün yatağın ters tarafından kalkmış olabilirsiniz. En sağlıklı çözüm, yatağa geri dönmek. Kalbinize odaklanın, çünkü biraz dikkate ihtiyacınız olabilir. Duygular oldukça yüksek, bu yüzden kendinize ve başkalarına nasıl davrandığınıza fazladan dikkat etmelisiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün sözleriniz, yanlış tarafa çekilebilir ve kötü biri gibi görünmenize neden olabilir. Daha doğrusu bu sözleri biri size karşı kullanabilir. Sizin adınızı karaladıklarını düşündüğünüzde, onların davranışlarına karşı çıktığınızdan ve onlara onlar gibi davranmadığınızdan emin olun.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün bir sorundan diğerine atlamakta zorluk çekebilirsiniz, ancak yakınlarınız size destek verecektir. Konuşmadan önce gerçekten ne demek istediğinizi düşünün. Düşüncelerinizin bir kısmını yüksek sesle belirtmekten kaçının. Sürekli düşünme haliniz, nihai bir analiz için yanlış olabilir ve karışıklık meydana gelebilir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün havadaki gerginlik, sorunların farkında olmanız için ihtiyacınız olan şey olabilir. İnsanların yol açtığı sorunlarla ilgili daha dürüst olursanız, gelecekte daha mutlu ve huzurlu olursunuz. İletişim kanallarını açık tutun ve konuşmaların akmasına izin verin.

05.07.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

vestel