Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 5 Ocak 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 5 Ocak 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün yeni bir girişim, proje veya ilişkiyle ilgili büyük bir coşku içindesiniz. Ancak üstlendiğin sorumlulukların da farkına varmalısın. Özel hayatınızdan çok işlerinizle ilgili size yön verecek kişilere zaman ayırın. Parasal konularda pratik fikirler üretmek için iyi bir konumdasınız.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün yaratıcılık ve romantizmle ilgileniyorsunuz. Size sorumluluklarınızı hatırlatacak durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hemen olumsuz düşünceler kapılmayın. Bunlar iyi bir adım atmanıza yardımcı olacak. Önümüzdeki birkaç gün, sevgi dolu bağlar kuracaksınız. Sizin için özel olacak biriyle tanışabilirsiniz. İlişkiye başlamak için kendinizi hazır hissediyorsunuz.

 İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün itibariyle sağlık ve iş konularında mutlu olmaya başlıyorsunuz. Biri seni çok överek çevresindekilere yaptığın işleri önerecek. Hedeflerinize uyan ve kendinizi geliştireceğiniz girişimler konusunda emin olacaksınız. Bu aynı zamanda yaratıcı iş fikirlerinin ortaya çıkmasını sağlayabilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, önümüzdeki günlerde başkalarıyla bağlantı kurmak ve paylaşımlarda bulunmaya başlayacaksınız. Yeni ve heyecan verici deneyimler kazanacağınız bir enerjiye sahipsiniz. Sevgi dolu ya da romantik duygular artıyor. Hem işinizde hem de sosyal yaşamınızda ilerleme kaydedeceksiniz. Yeni bir işe girişmek için endişelenebilirsiniz. Önce birkaç ufak ayrıntıyı halletmeniz gerekecek. Pratik düşünerek bunların üstesinden gelebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, pratik zekanız ve uyumlu tavırlarınız dikkat çekiyor. Görevlerinizi tamamlayarak, daha ilgi çekici aktivitelere katılmak isteyeceksiniz. Bunun için biraz hızlanmanız gerekebilir. Önümüzdeki birkaç gün evde ve işte sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunların üstesinden gelerek ilişkilerinizi daha da güçlendireceksiniz. 

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, iş ve ilişkileri geliştirmekle ilgili olağanüstü enerjiye sahipsiniz. Dikkatinizi çekecek, sevecen insanlarla bir araya geliyorsunuz. Bu kişiler tarafından takdir edileceksiniz. Yeni ve gelecek projeleriniz için heyecanınızı kaybetmezseniz istediklerinizi elde edebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün dinlenmek, enerji toplamak ve zorlu sürece hazırlanmak için biraz mola veriyorsunuz. Aklınızdaki girişimleriniz ile ilgili kanallar bulmak için arayışa gireceksiniz. Önümüzdeki günlerde bu konuda göze çarpan olaylar yaşanabilir. Doğru insanları bulma ya da hayatınıza doğru kaynakları çekme konusunda başarılısınız. Bugün dinlenmek kadar sorumluluklarınızı yerine getirmek de önemlidir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, önümüzdeki birkaç gün, çekiciliğiniz ve doğal tavırlarınızla çevrenizdekileri etkileyeceksiniz. Kuracağınız bağlantılar sayesinde eğitiminizi güçlendirebilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için son derece hevesli olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Çok çalışmaya ve ilerlemeye hazırlanıyorsunuz. Sizi heyecanlandıran fırsatlara konsantre olun, pişman olmayacaksınız.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün itibariyle kişisel problemlerinizi çözmeye başlıyorsunuz. Ruhsal ve bedensel sağlığınızın etkilenmemesi için çaba gösterin. Tüm problemlerden kurtulduktan sonra sorumluluklarınızı hatırlamalısınız. Ayakta durmak ve ilerlemek için gerekli. Bu hafta sorunları çözmek ve yeteneklerinizi ortaya çıkarmak için yeterli enerjiye sahipsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bu hafta arkadaşlarınızla bağ kurmak için harika bir konumda olacaksınız. Zamanınızı işbirlikleriyle, romantik ilişkiler yaşamakla ve sorunlara çözüm üretmekle geçirebilirsiniz. Dostluğa verdiğiniz önem sayesinde sizi çok mutlu edecek geri dönüşler alacaksınız. Yeni bir girişime adım atmadan önce geçmiş işlerinizle ilgili sorumluluklarınızdan kurtulmalısınız.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bu hafta hedeflerinizi belirlemeye, hedeflerinize ilerlemeye yardımcı olacak insanlarla bağlantı kuracaksınız. İşinizdeki iyi ilişkileriniz veya yüksek mevkideki insanlarla kurduğunuz iletişimler sizi mutlu ediyor. Kariyerinizle ilgili önemli adımlar atacaksınız. Önünüze çıkan engellerin sizi yavaşlatmasına izin vermeyin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün fikirlerinizle başkalarına yön verecek, onlara yardımcı olacaksınız. İnsanlarla iletişim kurma konusunda son derece başarılısınız. Hangi projelere ve girişimlere eğiliminiz olduğunu anlamakta geç kalmayın. Yeni bir şeyler öğrenmek size heyecan veriyor. Öğrendiğiniz bilgilerle işlerinizi pratik bir şekilde halledeceksiniz.

05.01.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.