Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 5 Nisan 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 5 Nisan 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün kalbiniz biraz hafiflemiş ve sınırsız enerjiye sahipsiniz. Baştan çıkarma kapasiteniz zirvede olacak, bunu kendi yararınıza kullanmaya çalışın. Özellikle iş arkadaşlarınız, bugünkü isteklerinizin neredeyse tamamını karşılayacak. Patronuna bir zam talep etmeyi düşünüyorsanız, onu bugün yapın!

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, çocuk sahibiyseniz, kendinizi biraz fazla yorulmuş ve bunalmış hissediyor olabilirsiniz. Çocuğunuz yoksa, belki de profesyonel yaşamınızın kısıtları ve talepleri zihninizi meşgul ediyor. Endişelenmeyin, bu duygular geçecek. Sizi bağlayan konulardan kurtulmak için bir fırsat bekliyorsunuz. Sadece geçici bir mola olsa bile, bundan faydalanın!

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, son zamanlarda kendinizi huysuz hissediyor olabilirsiniz. Endişelenmeyin, çünkü bu kötü ruh haliniz uzun sürmeyecek. Ortak çalışanlar, kişiliğinizdeki değişimleri fark ediyor ama yine de size saygılı davranıyorlar. Seneler boyunca inşa ettiğiniz saygın ilişkiler konusunda çok şanslısınız. Arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ruh halinize geçici bir sapma olarak bakıyor.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün amaçlarınıza ulaşmak için ne kadar uğraşmanız gerektiğine yoğunlaşabilirsiniz. Kendinizi bir kum torbası taşıyormuş gibi hissedebilirsiniz ve bu her adımda büyük bir çaba gerektiriyor. Bugün sorunun kaynağını tanımlamak için iyi bir gün. Kendinizi sabote etmeyin ve bilinçli olarak belirlediğiniz hedeflere ilerlemeye çalışın. Sorunları çözmek için derin bir içsel gizeminiz var.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün yeni şeyleri icat etme isteğiniz olabilir. Kendinizi, sanatsal, teknik veya felsefi alanda bir şey yaratmaya mecbur hissediyorsunuz. Keşke bu fikirleri takip etmek için yeterli zamanınız olsa! Bugün, konsantrasyonun başarının anahtarı olduğunu anlayacaksınız. Süreli yayınları, bilgisayarları, telefonları ve diğer dikkat dağınıklıklarını bir kenara bırakın ve size gelen ilham zenginliğinden faydalanın.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün genel olarak, esprili bir tavır sergiliyorsunuz. Dürtüleriniz ve sezgileriniz, kendi kontrolünüzü sağlamanız için harika bir destek. Önümüzdeki günlerde, size engel olacak bir sorun karşınıza çıkabilir. İçgüdülerinize biraz izin verin ve daha sonra ne olduğunu görün. Bu aralar, biraz daha sosyalleşmek size iyi gelecek. Eğlenceyi hakettiniz!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, modern düşüncelere sahip olduğunuzu düşünebilirsiniz. Ama gelenekleri de tamamen reddedemiyorsunuz. Kendinizi modası geçmiş fikirlerden ve projelerden bir türlü kurtaramıyorsunuz. Bugün rol modellerinizi yenilemek ve iş yükünüzü hafifletmek için ilham alabilirsiniz. Ayrıca unutmayın; evdeki eşitlik, işyerinde eşitlik kadar önemlidir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün bir kariyer çatışması yaşayabilirsiniz. Nazik doğanızda çalışırken, kaba davranışlara sahip bir iş arkadaşınızla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi en güvendiğiniz silahlarla koruyun; sessizlik, kahkaha ve bakış açısı. Bu insanın, kendi davranışlarını haklı çıkarmaya yönelik çaresiz girişimlerde bulunmasına izin verin. Patronunuzun konuya hakim olması sizi endişelendirmemeli. 

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugünlerde kendinize kısıtlamalar getirebilirsiniz. Örneğin, bugün fiziksel görünümünüz hakkında şüpheleriniz olabilir. Çekiciliğinizi veya özel birinde yaratacağınız izlenimi sorguluyorsunuz. Kendinize haksızlık etmeyin. Günün sonunda vereceğiniz bir karar, tüm endişelerden kurtulmanızı sağlayacak. 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün özel hayatınızı düşünmek için iyi bir gün. Size yakın olanlardan gelen her türlü talebe özellikle duyarlı olacaksınız. Evde, özellikle de ilişkinizde daha fazla uyum sağlama gücüne sahipsiniz. Herkesin isteklerini bir yere toplayın ve bunları gerçekleştirirken sınırlamalar getirmeyi ihmal etmeyin. Cevaplar bugün bulunmasa bile, sadece soru sormak da yararlı olacaktır.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün maddi kısıtlamalarla uğraşmak için gerekli çabayı gösterirseniz rahat bir gün geçirebilirsiniz. Gelecek için eğlenceli planlarınız olabilir. Ancak, ailenizden, arkadaşlarınızdan veya patronunuzdan gelen talepler, eğlence yerine konsantre olmanız için sizi zorlar. Yine de, zevkli aktivitelerden tamamen vazgeçmeyin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün aklınızda çok şey var. Son üç hafta boyunca ilişkilerinizi derin bir seviyede analiz ettiniz. Çekici niteliklere sahip yeni insanlar sizi bir değişiklik yapmaya itebilir. Fakat bu, arkadaşlık kurmak ya da ilişkileri sevmek için iyi bir zamanda olduğunuz anlamına gelmez. Bu tür değişikliklerin yarattığı karışıklığa hazır olmayabilirsiniz. Bunlar düşünmeniz gereken önemli konular. 

05.04.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.