Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 5 Eylül 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 5 Eylül 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, duygularınızı gösterme konusunda her zamanki gibi istekli olmayabilirsiniz. Ancak, çevrenizdeki insanların saygısını kazanmak için davranışlarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini unutmayın. Kararlılığın önemini anlayın. Güçlü kuvvetler sizi aşağı çekebilir, işte o zaman direnmekten vazgeçmeyin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün öğleden sonra hareket ettikçe, ilişkilerinizden birinde gerçek değişimler görmeye başlayacaksınız. Bir ilişkiniz varsa, sevgilinizin veya eşinizin gerçekten neyi dinlediğini gösteren bazı kanıtlar görebilirsiniz. Bu değişiklikler bir arkadaşlıkla ilgiliyse, arkadaşınızın zaman ve öncelikleri hakkında çok daha vicdanlı olduğunu anlayacaksınız. Daha sağlıklı ve dengeli bir dönemin tadını çıkarmaya hazır olun.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün dengelenmesi gereken zor şeyler duygularınız ve sorumluluklarınız olacak. Bir görevi tamamlamak zorunda olmanın stresinin zihninizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Sorun şu ki, duygularınız işleyebileceğinizden daha hızlı değişiyor olabilir. Görev ve sorumluluk duygunuz da ise biraz yavaşlama söz konusu.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, aradığınız fiziksel değişiklikler, sinir bozucu yavaş bir tempoda geliyor olabilir, ama geliyorlar. İşleri hızlandırmak için, sizin için gerekli olan iki şey; öz disiplin ve pozitif düşünce. Zihninizi birkaç ay ileriye doğru yoğunlaştırın ve geleceği olmasını istediğiniz gibi görselleştirin. Zorlu bir görevin üstesinden gelmek için tam bağlılığınız gerekecektir. Büyük bir özgüven artışı geliyor.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün kendinizi doğal güzelliklerle çevreleyeceksiniz. Stres seviyeniz önemli ölçüde azalıyor. Bunu dışarı çıkarak, alışveriş yaparak ve arkadaşlarınızla vakit geçirerek değerlendirebilirsiniz. Pozitif tutumunuz çevrenizdekileri de olumlu etkileyecek.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün diğer insanların ardından konuşmak iyi bir fikir değil. Özellikle biriyle ilgili bir sorununuz varsa, doğrudan o kişiyle iletişime geçmelisiniz. Dedikodu yapmak için iyi bir zamanda değilsiniz. Güvenin korunması şu anda çok önemlidir. Bu tavır size pek çok kapı açacaktır. İnsanları sevdiğinizde, daha çok sevginin size geri döneceğini göreceksiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, fantastik fikirlerinizden bazılarını bugün iyi kullanmalısınız. Kafanızda yüzen bu fikirlere bir dahi gibi yoğunlaşın. İşleri harekete geçirecek bir başka şey çok konuşmak yerine eylem yapmaktır. Kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz, bu yüzden çok geç olmadan bir şeyler elde etmek için elinizden geleni yapın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün büyük bir rahatlık kazanacaksınız. Evde keyif yapmak için harika bir fırsat. Elinizdeki fırsatları olabildiğince kullanın. Konfor bölgesinin içinde kalmak, sizi hayatınızın çok açık bir evresine götürebilecek derin bir güç getirecektir. Zihninizi yeni deneyimlere açık tutarsanız, güvenlik hissiniz sayesinde hayatınızı tehdit eden yerlerde bile güçlü kalabilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün duygularınız üzerinde bazı kısıtlamalar olabilir. Bir gücün, sizi ilgilendiren herhangi bir konu hakkındaki sezgisel anlayışınıza karşı çalıştığını görebilirsiniz. Duygularınızı belirtmeden önce, gerçeğe kendinizi adamak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Her zaman olduğu gibi bu dönemde de istikrarı korumanız önemlidir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, artık hayatınızda yapılması gereken herhangi bir yeniden yapılandırmaya dikkat etmelisiniz. Değişim başlangıçta biraz korkutucu olabilir, ancak ilerlemek için değişimin gerekli olduğunun farkına varın. Odağınızı veya hedefinizi çok fazla değiştirmeyin, ancak oraya ulaşmak için çeşitli yollar deneyebilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün ruh haliniz birazcık bulanık olabilir. Dikkatli davranmazsanız, bu durum başınızı belaya sokabilir. Yere sağlam bastığınızdan emin olun. Gerçekliğe güçlü bir şekilde bağlı kalmak önemlidir. Başkalarına bırakabileceğiniz bir projeye daha fazla dahil olmaktan çekinmeyin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün arkadaşça tavırlarınız sizin için büyük önem taşıyor. Ancak, bu tavırlarınız karşısında size aynı şekilde karşılık vermeyenler olabilir. Bunu bir kavga veya düşmanlık olarak algılamayın. Dürtülerinizi kontrol altında tutun. Çok fazla incelik gerektiren bir savunmaya adım atmanız gerekebilir.

05.09.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.